Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bliźniaki w dwóch częściach

Świąteczne prezenta

Polecane posty

Gość bliźniaki w dwóch częściach

za ile? jakie? dla kogo? gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźniaki w dwóch częściach
eeee.... nie kupię mamie galotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.zmyslowa-bielizna.eu
Myślę, że bielizna to jest świetny prezent, sama bym się ucieszyła. Zapraszam u mnie duży wybór dla każdego. Pozdrawiam www.zmyslowa-bielizna.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciagam
Wydaje mi się że na święta to są takie symboliczne prezenty, chyba że dla kogoś bliskiego jakiś większy, ja w tym roku robie prezent w postaci bonu podarunkowego, dokładnie ten http://www.bhclub.pl/Sklep/Karty-i-bony-B-H/Bon-upominkowy-100zl a co ta osoba z tym zrobi to jej sprawa- bardzo fajny prezent mi się wydaje bo sama sobie wybierze i będzie zadowolona:D Pozdrawiamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na święta karnisze, rolety, nawet poduszka , hmm ja jednak bym nie chciała takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elva22
Ja uważam, że kosmetyki mogą być dobrym prezentem, oczywiście te dekoracyjne. W tamtym roku kupiłam swojej siostrze skomponowaną paletkę cieni do powiek Artdeco i była zadowolona. Na ten rok nie mam jeszcze za bardzo pomysłów, tylko na razie tak na 90 % wiem, że mojej mamie chcę kupić jakieś ładne, eleganckie perfumy, a chłopakowi płytę, bo jest maniakiem muzycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karykatury na zamówienie
oferuję Państwu możliwość stworzenia karykatury w formacie A4 o niepowtarzalnym stylu. Każdą z prac wykonuję od początku do końca ręcznie, nadając jej wyjątkowy charakter. Jeżeli zaistnieje obawa odnośnie tego czy karykatura jako prezent nie urazi osoby, która ją otrzyma, daję Państwu możliwość ustalenia czy jej forma ma być przesadnym wyolbrzymieniem charakterystycznych cech czy też łagodnym odzwierciedleniem rysów twarzy z małym ciałem. Jest to fantastyczny upominek dla ludzi ceniących sobie poczucie humoru. Tym doskonałym podarunkiem na szczególne okazje można zaskoczyć zarówno sympatię, członków rodziny jak i przyjaciół czy znajomych.Chrzest, pierwsza komunia, ślub, rocznice, urodziny, imieniny lub też w formie podziękowania - dobrze wykonana karykatura jest prezentem, który zapada w pamięć. * Wysyłają Państwo zdjęcie lub kilka zdjęć z których ma powstać karykatura na e-mail : portret4you@wp.pl Ważne aby w powiększeniu dało się odczytać rysy twarzy * W treści e-maila podają Państwo krótkie informacje na temat osoby mającej być skarykaturowaną (zainteresowania, szczególne cechy lub rekwizyty) lub ewentualną dedykację lub cytat i format pracy. *Po akceptacji zdjęcia ustalamy termin ukończenia. *We wskazanym terminie wysyłam fotografie wykonanego szkicu do Państwa akceptacji. * Jeżeli są Państwo zadowoleni z wykonanej pracy dokonują Państwo wpłaty. *Po zaksięgowaniu sumy na koncie wysyłam przesyłkę pod wskazany adres. email: portret4you@wp.pl Linki przykładowych moich prac: http://imageshack.us/photo/my-images/843/port ret2.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/401/slub j.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/52/carto onwarskarykatury2.jpg/ CENNIK: format A4: 1 osoba - 30 zł 2 osoby - 45 zl GRATIS PRZESYŁKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerbilka
Ja kupuję prezenty dla rodziców, chłopaka i siostry. Ja chłopaka jakąś książkę na temat filmu, zapach albo płytę,dla mamy zapach albo jakiś gustowny sweter, taty kosmetyki do i po goleniu + jakiś szalik. Dla mojej siostry kupiłam już paletkę cieni Artdeco i kalendarz z kotami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiki fkiki
najlepiej założyć komuś konto na chomikuj i kupić kilka Gb żeby można było ściągać filmy, muzykę i książki do woli Tu można założyć konto: http://chomikuj.pl/?page=468553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Internecie kupuję prawie wszystko, nie przepadam za bieganiem po sklepach, a tym bardziej w okresie przedświątecznym. Ostatnio moim najlepszym zakupem okazała się biżuteria. W sklepie markizasklep.eu jest bardzo duży wybór w super cenach. Zawsze poluję na okazje, promocje, wyprzedaże, bo to się opłaca, a ten sklep mi to ułatwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
Dla siebie i dla męża kupuję akwarele na kiermaszu w Akademii Sztuk Pięknych. To jest coś, co później zdobi ściany naszego mieszkania. Dla synka robię taki bardziej na oko wypasiony prezent- książka Wanda Chotomska dzieciom, słodycze, zabaweczka- wszystko w pięknym worze i z kokardą. Jeśli jedziemy do rodziców czy teściów, to też dostają książki, ale już bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×