Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

Gość Biała/Kocica
Autorze wątku, mino że pewnie nie przeczytasz już tego postu..można zauroczyć się Tobą czytając Twoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wkurzona
no jak tam z kochanką dalej Cię wkurza ? urodziła już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem,
ja jestem wkurzona bardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wkurzony Pomimo późnej (przynajmniej dla niektórych) pory, wątek wyjątkowo ciekawy ;) Przyznam się, że nie czytałem go całego, spać też jednak trzeba. Ale do sedna. Jak tam wkurzony Twoja historia? Oczywiście nie rozpisuj się specjalnie o pracy i takich tam ;), streść wszystko co dotyczy wkurzania. Wciąż wkurzany od czasu do czasu? Czy można tak bez wkurzania się żyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia:)
Wróci wiosna ? Starzy znajomi wyglądają za nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapoznałem się z całym wątkiem. Tak, łatwo nie było ;) Myślę, że w nagrodę za poświęcenie i wytrwałość autor (o ile tu zagląda) mógł by odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące kwestii która nie była poruszona. Wątek został uruchomiony kiedy wkurzająca była w ciąży. I tu pytanie właściwe: Czy wkurzony wiedział wcześniej, że kochanka ma w planie ciąże? Oczywiscie ciąża mogła wynikać z przypadku ale z dużym prawdopodobieństwem zakładam że nie. W relacji pomiędzy kochankami temat dziecka w stacjonarmym związku do łatwych nie należy bo i komplikuję stan w jakim się znajdują. Więc jeśli temat się pojawił to pewnie wkurzył wkurzonego ;) ? Pytanie nr dwa do większego grona: Często w wypowiedziach pojawiał się wątek rozpatrywania przez piszących możliwości odejscia od stałego partnera i próby stworzenia czegoś z tym kimś drugim. Czy jednak związek dwojga osób ze "skłonnościami do jazdy na gapę" ;) miał by szansę na długotrwałe trwanie? Sami wiecie jacy jesteście wy, jacy są wasi k..... , czy cechy które akceptujecie w formie "dorywczej" były by znośne na codzień? Może taki układ ma jedynie sens w formie jakiej trwa? Zakładam, że wkurzony chcąc uciec od przeszłości może się już tu nie pojawić ale może ktoś ze starych bywalców coś skrobnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
Wkurzony chyba już nie odpowie. Ostani raz był widziany w Woli Zasławskiej, a potem już nie był widziany nigdzie. A ja nigdy nie zrozumiem, po co ludzie tracą czas na czytanie tego wątku. Nie lepiej iść na spacer, albo z koleżanką (lub kolegą) na kawę? Lub do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjc
Witamy. Tu automatyczne biuro obsługi klienta Wkurzonego Jak Cholera. Uprzedzamy, że dla zapewnienia najwyższego standardu obsługi klienta, rozmowa może być rejestrowana. Jeśli nie wyrażają państwo zgody na rejestrowanie rozmowy, proszę się rozłączyć i udać do nabliższego biura obsługi klienta. Jeśli zgadzasz się na rejestrowanie rozmowy, naciśnij 1. Jeśli nie zgadzasz się na rejestrowanie rozmowy, naciśnij czerwony przycisk na telefonie. 1. Jesteś w meni głownym: Jeśli chcesz rozmawiać po polsku, naciśnij jeden. For inglisz, pres tu. 1. Jeśli chcesz zadać pytanie, naciśnij 1. Jeśli chcesz wyrazic opinię, naciśnij 2. Jeśli chcesz złożyć reklamację, naciśnij 9. 1. Jeśli pytanie dotyczy żony, nacisnij 5. Jeśli pytanie dotyczy kochanki, nacisnij 7. Jeśli pytanie nie dotyczy żony lub kochanki, naciśnij 2 lub poczekaj na zgłoszenie konsultanta. 7. Jeśli pytanie dotyczy sytuacji zaistniałych, naciśnij 1. Jeśli pytanie dotyczy sytuacji hipotetycznych, naciśnij 4. "Ja bardzo przepraszam, ale nie jestem pewien, czy moje pytanie dotyczy sytuacji zaistniałej, czy hipotetycznej". Jeśli pytanie dotyczy sytuacji zaistniałych, naciśnij 1. Jeśli pytanie dotyczy sytuacji hipotetycznych, naciśnij 4. 1. Jeśli chcesz zadać pytanie, naciśnij 1. Jeśli nie, naciśnij 8, aby przejśc do menu głównego. 1. Zadaj pytanie. "Czy wkurzony wiedział wcześniej, że kochanka ma w planie ciąże?" Przepraszamy, wszyscy konsultanci są obecnie zajęci. Przewidywany czas oczekiwania na podjęcie rozmowy przez konsultanta wynosi: trzy, lata, osiem, miesięcy, dwadzieścia, jeden, dni, dziewięć, godzin, czterdzieści, jeden, minut, dwie, sekundy. Jesteś w meni głównym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDE.cos mi sie zdaje ze mezczyzni nie nadaja sie do malzenstwa potrzebuja mamusi,a wyszalec sie musza z dziewczyna! Kochanka cie wkurza! TY JA TEZ DRANIU1 Idz do burdelu i nie rob z dziewczyny darmowej dziwki palancie,bo jestes zwyklym hujem a nie mezczyzna,nie nadajesz sie do zwiazku,jestes samcem ktorego trzeba adorowac,gnojku,do ZOO powinienes trafic,tam by ci bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
Miaumiau...ale ten koleś zniknął stąd już dawno temu. W czerwcu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
Mnie nie przepraszaj, nie ma za co. A autor wydawał się być przesympatycznym człowiekiem z ogromną wyobraźnią :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbba
Już przestała wkurzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awful mary
Bardzo śmieszny temat :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiIlkovyj
bardzo💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była miła
Żyjesz jeszcze, wkurzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś na forum ktoś
napisał że miał wypadek i zmarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deprived
Ale bzdura, ktoś sobie jaj robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś na forum ktoś
chyba nie jaja, jakaś kobieta go skojarzyła, miał chyba ze 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co....?
Wkurzony już spokojny bo cisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza
kochanek, który zbyt wiele żąda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera! Przeczytałam cały wątek, chciałam zadać kilka pytań a na końcu się okazało, że autor zniknął. Spóźniłam się o kilka miesięcy :-(. Ciekawe czy jest szczęśliwy, czy raczej wciąż się użera z kobietami? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a hooj ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę kultury, prostaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×