Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

- no, chyba nie myślisz, że się "odziałam na czarno" zgodnie z insynuacją tego gościa z wątku Val? : DD Nic nie wiem o żadnym "wątku Val". Ale miałem kiedyś kolegę, który się o coś założył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie nie jest nic jasne..pokręcić już chyba bardziej nie mogliście :D Najwyraźniej jest coś o czym tylko oboje wiecie. Co do sesji Xixi to w tym wątku, nieco wcześniej wydedukowaliśmy, a w zasadzie to chyba sam Autor do tego doszedł na podstawie tego co sama nam o sobie napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- ach, tak... to już wszystko jasne tyle że ja tam nic nie pisałam o sesji...? Ech...wiesz ile takich śladów ja zostawiam w różnych miejscach? Wiesz ile ja tu, na tym wątku, piszę między wierszami? Gdyby ktoś dokładnie to czytał, to by wiedział o mnie więcej, niż ja sam wiem o sobie :-) Domyślił by się np. jak wygląda moja była kochanka... I tylko jedna osoba na kafe cytuje w pewien sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Autor do tego doszedł na podstawie tego co sama nam o sobie napisałaś. Autor trochę poczyta, trochę popatrzy, trochę poniucha, trochę posłucha..czego nie zobaczy, tego się domyśli...jak to Autor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Autor trochę poczyta, trochę popatrzy, trochę poniucha, trochę posłucha..czego nie zobaczy, tego się domyśli...jak to Autor" czyli natknąłeś się nie mnie w kilku miejscach :) Rozumiem, że przypadkiem. Ale to by wskazywało, że zainteresowały nas te same wątki. (no, chyba że wchodzisz niemal w każdy wątek zdradzający cechy sensowności i autentyczności? ;)) Masz tylko jeden nick czy więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- no, chyba że wchodzisz niemal w każdy wątek zdradzający cechy sensowności i autentyczności? A jest tu na forum choć jeden taki? Bo nawet ten który założylem ma wprawdzie cechy autentyczności, ale już cech sensowności mu brak :-) - Masz tylko jeden nick czy więcej? Droga Xixi, wiesz dlaczego nie widzisz lasu??? Bo drzewa Ci zasłaniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zdziwisz się może, ale ja widzę tu wątki, które są sensowne. A to że od czasu do czasu wpada w nie jakiś głupek z jakimś absurdem albo zartem nie na miejscu...? - cóż, ludzie różnie rzeczy z nudów, czy frustracji robią... "Droga Xixi, wiesz dlaczego nie widzisz lasu??? Bo drzewa Ci zasłaniają..." :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Troszkę śmieszne jesteście! Tak, tak, obstawiam, że podszyły się pode mnie istoty płci żeńskiej. W dodatku z niewielkim ilorazem inteligencji (co akurat mnie smuci... ). Wyciągnęłaś wnioski zbyt daleko idące... . Ja to zrobiłem z sympatii do Ciebie . cyt: Xixileen 2 14:51 to Ty byłeś? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna wiesz o co tu chodzi?? bo juz sie zastanawiam czy mnie cos ominelo, czy taka kiepska jestem w czytaniu miedzy wierszami, czy ktos tu ma rozdwojenie lub roztrojenie jazni...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- to Ty byłeś? : ) Wiesz co Xixi, dam Ci jedną radę, ale się nie obraź, OK? :-) Gdy Twój facet zapyta Cię kiedyś "czy wyjdziesz za mnie za mąż?", to nie biegnij szukać butów do wyjścia...;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wiesz o co tu chodzi?? bo juz sie zastanawiam czy mnie cos ominelo, czy taka kiepska jestem w czytaniu miedzy wierszami, czy ktos tu ma rozdwojenie lub roztrojenie jazni...? Spokojnie Aga... Właśnie tłumaczę Xixi, że zdrajcy, jak koty, mają kilka żyć. Tylko kotki prowadzą te żywoty sekwencyjnie, a zdrajcy zawsze równolegle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- obrażasz mnie. Naprawdę. Przykro mi to słyszeć, bo nie jest to moim zamiarem. Takie czasami miewam poczucie humoru. To pytanie...czy to byłem ja...naprawdę było zbędne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki topik taka...
no odpowiedz wkurzony ty czy nie ty? wkurzasz się bardziej? może ta kochanka nie była taka zła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie w tym rzecz, ze kochanka byla za dobra, tylko czasem wkurzala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki topik taka...
powinna któraś z kochanek założyć topik: wkurza mnie mój kochanek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki topik taka...
no mogę się domyślić w czym była za dobra i dlaczego wkurzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolza aga Wiesz co mi się najbardziej podoba w Twoim pisaniu? Że w jednym krótkim zdaniu potrafisz wytłumaczyć coś, co mi zajmuje 3 strony :-) Chciabym mieć taką asystentkę w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki topik taka...
widzę, że macie traumę z powodu pomarańczek więc oddalę się wyjaśniając :poprzednie to nie ja:) wkurzony w czym widzisz problem uśmiechaj sie do Agi może się skusi na propozycje, choć dwuznacznie zabrzmiala, jak widać czujność cię opuściła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki topik taka...
jęzor wyszedł przypadkowo i nie był zamierzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzony a wiesz co mi sie podoba w twoim pisaniu? ze potrafisz wychwycic istote sprawy i wszystko w bardzo spojny, logiczny sposob uzasadnic..a ja sie ciagle tego uczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna wiesz o co tu chodzi?? bo juz sie zastanawiam czy mnie cos ominelo, czy taka kiepska jestem w czytaniu miedzy wierszami, czy ktos tu ma rozdwojenie lub roztrojenie jazni...? To rozgrywki skaczących po topikach Kochana i my , a bynajmniej ja tu chwilowo zbędna jestem bowiem od dłuższego czasu nie zaglądam nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki topik taka...
aga jesteś po prostu mniej cyniczna, chcesz się tego nauczyć ,naprawdę? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki topik taka tam nie bylo zadnej propozycji..czytanie ze zrozumieniem sie klania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki topik taka cynizm sie w zyciu przydaje.. wiec chcialabym pewna no i ja nigdzie nie zagladam ostatnio, "wierna" jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki topik taka...
ależ wkurzony każe czytać między wierszami, więc czytaj jak chcesz to i ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam do pomarańczek nic nie mam, o ile rzecz jasna obrażać w dość prostacki sposób nas nie próbują co nie oznacza oczywiście, że z naszymi poglądami zgadzać się muszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki topik taka ja czytam miedzy wierszami, ale ty robisz nadinterpretacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×