Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Torrey123

Gdy popelnisz blad

Polecane posty

Kiedys wyznal mi milosc i widac bylo ze mu naprawde na mnie zalezy, ja odrzucilam go, potraktowalam go nie za fajnie, a on dalej sie staral, a ja dalej bylam slepa. Mówiąc mu nie nigdy nie pomyslalam ze bede tego zalowac, a zaluje (jakie dziwne jest nasze przeznaczenie), w kazdym badz razie uplynelo od tamtego momentu troche czasu, ja nie wiem teraz co on do mnie czuje, jedno jest pewne ze go kocham i chce o niego walczyc, myslicie ze on moze mnie jeszcze kochac, czy chlopak jest w stanie kochac raz na cale zycie? Wiem ze nie byl w zadnym zwiazku, nawet niedawno zesmy sie spotkali, wydaje mi sie ze dalej jestem dla niego wazna, czuje jak wodzi zamna wzrokiem, w rozmowie tez mozna to wyczuc, ale czy to nie jst zludne, subiektywne wrazenie zakochanej dziewczyny, ktora chce widziec wszystko w kolorach. Jak myslicie jak moge mu okazac moje zainteresowanie nim, a jak moze okazac dalsze zaintereswoanie mna? Teraz zaczela sie krecic kolo niego taka dziewczyna, czy jezeli bylam a moze i dalej jestem jego wielka, pierwsza miloscia, to czy tamta jest w stanie byc tak wazna dla niego jak ja, wiem ze ona jest typem takiej ktora potrafi sie narzucac i to robi, ostatnio bylismy w trojke na imprezie, bawil sie z nia i jej kolezankami, ja tanczylam obok i byl w stanie zostawic je i podejsc do mnie, to bardzo duzo dla mnie znaczy, co myslicie? czy uda mi sie odbudowac blad ktory popelnilam kika lat temu? Piszcie, bardzo was prosze o porady i cenne uwagi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×