Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwa226622

JAK TO JEST Z OWULACJĄ ?

Polecane posty

Gość malwa226622

Mam pytanie o moment owulacji ? Odczuwam wtedy takie kłucie jajnika trwające ok 12 godzin i nie wiem czy taki ból się odczuwa kiedy peka pęcherzyk ? Czy też jak już jajeczko jest uwolnione i się przesuwa ? Dodam,że te ból jest tak silny,iż muszę czasami brac nospe bo powoduje ból uda po stronie bolącego jajnika - tak, iż mam trudność z chodzeniem. Dla mnie to ważne gdyż zamierzam starać się synka i nie chciałabym współżyć przed tylko w trakcie owulacji - to ma zwiększyć szanse na chłopaczka. Prosze pomóżcie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara sie o synka:O
liczy sie dziecko a nie plec kretynko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mądrze Ci odpowiem
jak masz owulację to w tym dniu masz przeogromną ochotę na seks :-) Nie sposób tego przegapić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stara sie o synka:O
nie zgodzę się z Tobą -stara sie o synka:O- liczy się ZDROWY chłopiec lub dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jest ok
na twoje pytanie odnośnie owulacji może odpowiedzieć tylko monitoring cyklu zrobiony przez ginekologa. Pamiętam że ktoś kiedyś pisał że były symptomy które wyglądały na owulację a podczas monitoringu wyszło że owulacja jest dopiero kilkanascie godzin po tych objawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa226622
Męczące są te formułki,że najważniejsze jest zdrowe, nie ważne jakiej płci. Przeciez to oczywiste !!!!! I ja tez tak uważam !!!!! Ale nie można pokombinowac tak aby się udało miec to co się chce. O wieki wieków ludzie próbują miec wpływ na płeć dziecka i nic w tym nadzwyczajnego. Przeciez jak się urodzi dziewuszka to te zbędzie super !!! Niech odpowiada ten kto chce pomóc a nie ten kto chce kazania prawić ! Osobom pomocnym bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×