Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magraaaa

Urodziłam i...czuję się nic nie warta - czy słusznie?

Polecane posty

u mnie wszsytko wróciło do normy jak wróciłam do pracy . Teraz córcia ma prawie 3 latka i mogę powiedzieć że jest bosko , wszystko rozumie , wszystko powie , jest taką przylepką . Wiadomo że sa momenty buntu dzieicęcego , ale w porównaniu z wiekiem niemowlęcym to zdecydowanie bardziej podoba mi się teraz :) Pierwsze miesiące z dzieckiem przeplatały się raz z euforią a raz z bezsilnościa . Było , minęło :) Ale życie z niemowlakiem trzeba dobrze zorganizować . Mi bardzo pomogły stałe pory posiłków , drzemek itp. Np. moja kuzynka targa wszędzie ze sobą dziecko , ze niby taka niezalezna i dziecko w niczym jej nie ogranicza , ale w rezultacie wiekszość cześć dnia spędza w galeriach handlowych i samochodzie , dziecko ma kilkunastominutowe drzemki podczas jazdy , chodzi spać o 24.00 , wstaje o 11.00 prawie w południe. i od nowa abarot , samochod , zakupy itp. itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tygodnie walczylam bez wod z malenstwem w srodku porod byl bardzo dlugi na sucho wiec nie mial szans by zyc bardzo dlugo przeciskal sie przez miednice wiec mial lekko przygnieciona glowke z jednej strony...Bylo ciezko ale teraz wiem ze kibicuje mi i pewnego dnia go wysciskam ojj i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaa jkhjk
ok, Patinka wiec juz wiem skad jest. Chetnie bym popisala z Toba o jego kraju czy bylas tam czy poznalas rodzine... itp. bardo lubie te klimaty, bylam tez w tych krajach 2 razy.. a Ty bylas w jego stronach, a dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takie tematy nie rozmawiam na takich publicznych forach zaraz zjawia sie sami zainteresowani co nic nie wiedza a najwiecej do powiedzenia maja.Ja jestem szczesliwa moje dzieci takze jest nam dobrze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz to na gg 401177 tylko nie jestem dostepna caly czas co chwilke cos robie ale zagladam bardzo czesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaa jkhjk
No szkoda, ale skoro wybrałas sobie taki los, na bycie wytykana przez niektórych to mysle ze bylas na to przygotowana. Myslicie o ewentulanym powrocie, a wiesz z czym to sie wiaze? z wytykaniem was palcami i co najgorsze dzieci. Ja bym zostala w uk chociaz tam anglików tak nie razi biala z czarnym co polaczków wlasnie, co byle by drugiemu dopiec. trzymaj sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaa jkhjk
ok, Patinka dzieki jak cos to sie odezwe.. a w jakim hrabstwie mieszkacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie jest czarny skóre ma biala ciut sniadsza niz moja jak chodzilam na solarium byla ciemniejsza od niego :D myslimy o USA albo Canadzie do pl hehe w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaa jkhjk
no i dobrze ze pl nawet w plach nie macie. wciaz jestesmy 100lat za murzynami. pare krai dalej od uk a sloma nam z butów wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okreslene zgotowalam sobie taki los :P nic nikomu do mnie moje zycie Jestem najszczesliwsza kobieta na ziemi i dumna z mojego ukochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutttti
jak dla mnie to on ma czerne ale włosy a nie skóre ! daltonistko! dziewczyna ma fajnego faceta i sama jest bardzo ladna i te śliczne dzieci :) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie komentuje :) podzwiam Polakow ktorzy radza sobie w tym kraju maja duze rodziny i potrafia sprostac przeciwnosciom bez kombinowania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehmmm nie czuje sie na slicznosci choc moj co dzien szepcze pieknosci moje :p Dziekuje dziewczyny bez agresji zlosc pieknosci szkodzi :) spokojnie po co sie denerwowac ublizac sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaa jkhjk
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .P A U L I N A .
A czemu odrazu czujesz się nic nie warta? zmęczona moze i owszem, nieco zdezorientowana bo trzeba sie odnalesc w nowej sytuacji i roli -ok ale nic nie warta? nie rozumiem tego ja bylam dumna ze urodzilam dziecko, zdrowe dziecko to bylo najwazniejsze na swiecie, ze mojemu dziecku nic nie jest!!! a posprzatany dom? nie zwracalam na to uwagi dla mnie to byla pierdoła, codziennie dziekuje Bogu za zdrowe dziecko. Poprzednie straciłam w 29 tc. Ciesz sie malenstwem, nic wiecej sie nie liczy, znajdziesz czas to posprzątasz. Za jakis czas wszystko wroci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ze starego topiku
Patinka26 pogodziliscie sie z mezm ? Bo wiem ,ze mieliscie w tamtym roku jakies problemy . Pozdrawiam . Moze tym razem chlopczyk ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama spodziewająca się dziecka
Patinko a raczej Patrycjo chcę Cię ostrzec, pragniesz chronić prywatność ale wrzuciłaś zdjęcia z usg maluszków do albumu, do którego link masz w stopce. Można tam przeczytać jak się dokładnie nazywasz, ile masz lat i korzystasz z opieki zdrowotnej. Chyba że Ci to nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka pstynka
durne są dla mnie osoby o tak ograniczonych poglądach, że jak obcokrajowiec to gorszy. mój mąż pochodzi z chrl i tez nie raz slyszalam jakies glupie teksty, ale jak my jedziemy np do uk to tam tez anglicy mogliby mowic pogardliwie o nas bo obcokrajowcy. ale mimo wszystko mieszkamy w polsce i nie zaluje. bo im dluzej jestesmy razem (a wkrotce 9 rocznica) to tym czesciej widze, ze nasze pojawienie sie na ulicy nie budzi juz takiego zdziwienia. wiec moze i nie ma az takiego strasznego rasizmu? poza tym coz to za pytanie jacy sa obcokrajowcy? tacy jak my. dla mnie nie jest roznica kolor skory, czy wyznanie, albo upodobania kulinarne, roznica dla mnie jest to czy dzieli sie ludzi na lepszych i gorszych, czy wszyscy sa rowni. patinka tak patrzac na Twoje zdjecia, to jakos nie wierze ze to Twoje dzieci, Laura juz taka duza, a Ty wygladasz super. gratuluje, tak trzymac matka trojki dzieci tez moze byc piękna, wystarczy chciec:) sliczna byla Twoja Olivka w stroju kota. a co do Twojego męża to przystojniak, więc nie ma się co dziwić ze i dzieci sliczne, ladna mama, ladny tata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No padłam....
Jak mozna chronić prywatność i wrzucac fotki ze swoimi danymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama spodziewająca sie dziecka masz racje nie zwróciłam wczesniej uwagi na to jestes 1 osoba ktora zwróciła na to uwage tylko na jednym zdjeciu bylo widac zdjecie usuniete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja uwielbiam życzliwosc ludzka jak ludzie musza byc nieszczesliwi zeby miec satysfakcje z tego aby komus dopiec ...Polacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie:) widze ze atmosfera goraca:):) ihihi pierwsze co chcialam napisac do autorki topiku: spoko loko dizewczynko to po prostubaby blues i depresja poporodowa.... nie boj zaby.....wszystko przejdzie i bedzi ok Patinka!!! ciebie kobito ja podziwiam ze hej!!!!!! 3corki i 4 w drodze!!!! wszystkie planowane??? ojoojoj! no i przyznam sie szczerze , ze tez mi sie nasunelo zdanie:" skad jest twoj maz?bo ty to taka typowa polska babka ale on juz nie" ale chyba nie napisze coby cie nie wkurzyc ehhee... tylko mnie zadziwilo to okreslenie ciapaty- w zyciu nie slyszalam i fakt ze beznadziejne!! a najbardziej to mi sie chce smiac ze ktos napisal :twoj maz jest czarnoskory, wloch hindus?? ahahhahaaha a od kiedy to wlosi sa czarnoskorzy ahhaah.. czarna skore to maja tylko mieszkancy kenii senegalu itp itd..... MOj malzonek jest wlochem.. a w polsce niektorzy mowili: makaron.. mam to w dupie szczerze mowiac.... moga tylko pozazdroscic bo przystojniacha ze hoho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka dzieki :) ale sa dni ze biegam po domu w dresie wyciagnietym bez make upu jednak jesli ukochany nie potrafi wytrzymac i potrafi wstapiac w tygodniu i chocbym padala na twarz to o 23 ciej biegne sie poprawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ze starego topiku
a kto dopiekl ? Bo ja bynajmniej nie chcialam :-) tylko sie pytalam .Pamietam ,ze pisalas w tamtym roku o tym . Chcialas wtedy tez sprzedac Baby comp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka pstynka
ja tez czasami padam, bo co prawda mam dwojke - blizniaki, to tez urwanie:) ale dokladnie tak, zeby byc piekna dla meza, ale moze w zasadzie nawet troche bardziej dla siebie, jak ogarne dom, maluchy, obiad etc, to potem za siebie sie trzeba brac, fakt zazwyczaj tez juz wtedy noc mnie zastaje, ale zeby sie dobrze czuc trzeba dobrze wygladac;) moze kiedys wrocicie do pl bo tak jak pisalam z roku na rok, lepiej - bezkarnosc najwieksza w sieci, bo tu mozna pisac mozna co sie chce, a co do ciapatych to tez w zyciu takiego okreslenia nie slyszalam, moze dlatego, ze moj maz nie jest z "ciemnych" tylko "żółty", że tak subtelnie to ujmę. ale Twój ukochany ma spojrzenie, patrzy na Ciebie jak mmmhhmmm. urocze! musze spojrzec dzis swojemu kociowi w oczka czy tez jeszcze tak na mnie zerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och patinka to ja ci zazdrosze.... bo moj fabio to siedzi w domu i zrzedzi... jak nie jest w pracy albo nie gra w pilke.... i lazi za mna krok w krok.... ahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ze starego topiku
a apropo rasizmu . Moim zdaniem cipaty wcale nie jest typowo rasistowskim powiedzeniem . Wiele osob tal mowi , nie zdajac sobie sprawy ze moze kogos obrazic . No bo jak opisac kolor skory np pakistanczyka, hindusa ? Polacy znalezli takie powiedzenie , stosuja , a nie mysla ,ze moze komus sprawic przykrosc. Poza tym nie tylko biali sa rasistami , rasa zolta , czarnoskorzyi inne tez sa rasistami . Wiecie jak w Japonii mowia na bialych ? Biale malpy . To wcale nie jest tak ,ze dziala w jedna strone . To dziala na dwoch biegunach . Czarnoskorzy amerylkanie tez wyzywaja bialych . Tyle tylko ,ze najbardziej wszyscy sa wyczuleni jak bialy powie na inna rase . Peace :-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewne tematy nie chce rozmawiac dlatego ze nie mam zamiaru obcym ludziom sie tłumaczyc :) od tego mam nk czy FB i znajomych ktorym ufam moge sie zwierzyc zapytac porozmawiac :) pewnych tematów nie ruszam publicznie nie do PL nie wrocimy tym bardziej ze moj jako pilot najwiecej zarobi wlasnie w USA i canadzie ale to na razie sobie plany ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×