Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magraaaa

Urodziłam i...czuję się nic nie warta - czy słusznie?

Polecane posty

Gość Patinka 26 lat masz????
3 dzieci i jeszcze kolejne w drodze , wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czarni takze sa rasistami nie trzeba mi tlumaczyc bylam w ciezkim stanie w szpitalu pod dzialaniem morfiny przez 7 dni to czarne pielegniarki mna szarpaly za rece i kazaly sie zamknac jak w nocy morfina przestala dzialas a ja zaczynalam pojekiwac z bolu bo obudze im pacjentow ...dziala to w wiele stron jednak ja na to jestem wrazliwa i ludzie powinni sie szanowac i zwracac uwage no to zawsze bede czy w ta czy 2 ga strone ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinka 26 lat masz????
ale wygladasz strasznie mlodo, nawet na mniej niz te 26 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No padłam....
na zdjeciu z usg byl wiek 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa jasne hahaah radze kupic okularki Moja Laura byla 8 lat jedynaczka no ale coz wiesz lepiej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazdoswiadczeniem
do autorki --- TO NORMALNE na poczatku, glowka do gory, z biegiem czasu jak maluch bedzie rosl, i bedziecie lapac coraz to wiekszy kontakt, bedziesz najszczesliwsza mama na swiecie mialam to samo dokladnie 3.5 roku temu, urodzilam w maju, wszyscy grillowali, wyjezdzali, piekne lato a ja ? ciagle w domu, z malym, noce koszmarne, itp.....to dopiero byla deprecha, ale pozniej jak o tym myslalam to bylo mi wstyd, wszystko minelo, i teraz mam przekochanego lobuza w domu.....i mysle o nastepnym mimo przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka pstynka
to się tylko cieszyć, że tak wyglądasz. wredne zazdrosne baby po prostu też by tak chciały;) a jak ktoś ma 3 dzieci i je kocha i sobie radzi to niech i 10 sobie zrobi, bo kogo do cholerki to obchodzi ile masz lat i ile dzieci?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka pstynka
przeciez to Ty te dzieci wychowujesz, wiec czyja to sprawa ile ich jest????? ja dla odmiany czesto slyszalam, ze dziecko w wieku 31 lat to za pozno, ze jak do przedszkola czy szkoly pojdzie to bedzie ze babacia po dziecko przyszla nikomu nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh z ta 10 :P nie ze mna po tej ciazy zaraz po polugu zakladam spiralke :D w tej ciazy nie zdazylam ze spiralka mialam juz umowiony zabieg i be,c ma sie to szczescie :D ale co Bóg da to wychowam trzeba sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ze starego topiku
ja tez uwazam ,ze to sprawa matki i ojca ile maja dzieci . Najwazniejsze ,zeby dzieci byly szczesliwe, kochane , zadbane i nieczego im nie brakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka pstynka
no wiesz nie mowie, ze dziesiecioro, ale taki tylko przyklad. ;p my generalnie planowalismy jedno, a tu niespodzianka i dwoje za jednym razem;) ale dokładnie co Bóg dał my będziemy kochać i wychowywać, choć moje kocio to z tym Bogiem trochę inaczej, po prostu twierdzi, że to on jest prawdziwy facet i tak mnie kochal, że w razie jakbysmy chcieli kiedys miec drugie, to zebym się nie męczyła z dwoma porodami to mi blizniaki strzelił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rododendron w oródku
boże jakie co poniektóre to dupowłazy ... z całym szacunkiem dla matki 3 dzieci z kolejnym w drodze , ale ta dziewczyna nie jest piękna ! To blond pulpecik z przecietną typowo słowiańską twarzą . A maż przypomina mi raczej jakiegoś roma albo egipcjanina. Natomiast mąż elity83 jak na włocha całkiem ciekawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriellllla
Patinka26 teraz mieszkasz z mężem w UK, ale mówisz, że potem chcecie się przenieść. Myślisz o powrocie do Polski czy wyjeżdżie do jego kraju? Czy może jeszcze inne państwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patinki
rozumiem ze ten obcokrajowiec nie jest ojcem najstarszej corki? co sie stalo z jej ojcem, porzucil cie w ciazy, placi chociaz alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriellllla
o już doczytałam na 2 str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura nigdy swojego ojca na oczy nie ujrzala przykre ale prawdziwe juz pisalam gdzie chcemy wyjechac :) ale to za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriellllla
powodzenia Patinko w Twoich planach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna słuszna opinia
tak się przyglądam i zastanawiam - co musi mieć w głowie kobieta, która swoje małe dzieci wystawia na widok publiczny / i to o zgrozo! na takim forum jak kafeteria!!!!!/ i naraża na kretyńskie komentarze? zawsze wydawało mi się ze naturalnym jest chronienie swoich dzieci tym bardziej takich małych rozumiem że chęć "popisania się" jest silniejsza niż troska o dobro własnych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze przesadzasz i to grubo..... Jest bardzo duzo portali konkursow ludzie wysylaja zdjecia do gazet tak chec pochwalenie sie wlasnym szczesciem Nie wklejam zdjec w neglizu adresu danych osobistych wiec przystopuj i wejź chlodny prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie pokazałabym zdjęć swoich i swojej rodziny, ale to mój osobisty wybór i moje zdanie. Temat całkowicie zszedł na Patinkę, autorka ma chyba dość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rododendron w oródku
mnie i mojej rodziny nigdy nie zobaczysz , bo nie jestem szurnieta żeby to robić na tak otwartym forum , gdzie każdy moze wejść , zobaczyc , skopiować i zrobić z tymi fotkami cokowiek , posługiwac sie twoim wizerunkiem w różnych celach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patinki
aha przykre bardzo, a co sie stalo, rozstaliscie sie jak w ciazy bylas, wywyla ci almeinty na nia? czemu nie dążysz by laura poznala tate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanuje twoje zdanie ....jednak tyle jadu co masz w sobie to wspolczuje ...tyle co chcialam powiedziec nigdy sie nia nie interesowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko podczytywalam Twoje losy kiedys chyba jeszcze jak bylas w 3 ciazy, gratuluje ze wszystko z 3 dziewczynka skonczylo sie dobrze! Zdjecie malej z tymi czarnymi wlosami mnie zamurowalo bo wygladala zupelnie jak moja corka po urodzeniu (mam meza z Indii).\ powodzenia wam zycze z przeprowadzka ale z doswiadczenia napisze tak: USA owszem ale nie pchajcie sie na poludnie (zbyt konserwatywnie i spoleczenstwo potrafi niekiedy przypominac polskie). Do PL naprawde nie ma po co wracac- wiem, mieszkamy teraz od 6 miesiecy i odliczam miesiace do wyjazdu (jeszcze 3 lata!). Powiem ci ze jesli mozecie to zostancie w UK, nam tam w sumie bylo najlepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×