Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarnuszka...

Miłego dnia Wszystkim życzę

Polecane posty

Jak Wam zycie leci? Czarnuszko Tobie zycze szybkiego powrotu do zdrowia!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem on od mlodych lat trenowal na silowni, i sie skusil. Nie powiem bo skutki fajne byly :D. Mial tylko jeden cykl. Koledzy jego dalej sobie jada na tym, i nie da sie juz tego im wytlumaczyc ze przeginaja...mysle ze sami sie na tym kiedys przejada ,moze wtedy dotrze. Mysia u mnie wporzadeczku wszystko , pogode mam dzis sliczna,slonko od rana , a ja glupia przy kompie siedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguly sie mowi ze wszystko jest dla ludzi i trzeba z umiarem, wlasciwie to duzo osob bralo ''na lepszy start'' jakis wspomagacz ale prawde mowiac malo kto postapil z rozsadkiem i wiekszosc sie uzaleznila od sterydow. a u mnie? Bylam w Polsce przez weekend - strasznie zimno, u mnie troszke cieplej ale slonca nie ma dzis :( a wczoraj pewien mily ktos mi zafundowal romantyczna kolacje, bardzo mila niespodzianka to byla ;) teraz poslalam do pracy na dwie budowy z samego rana i siedze z papierkami w domu przy cieplej herbatce :) tak mi sie udalo, ze cala zime mam juz zajeta, chociaz to tylko dwa - to bardzo duze zlecenia i do stycznia czy lutego pewnie zadnych dodatkowych nie bedzie trzeba szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ... napewno tak będzie .. A to miałas piekny wieczór:) Ja też juz sie zbuieram Mysia , zapraszam cie wieczorem jak będziesz miała OCHOTĘ Do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze jak mnie przywolalas :D. Polozylam mala do spania, mezus mecz oglada wiec mam czas i mam tez piffko:P, wiec wypije za twoje zdrowko kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje. Zbieraj sily na swieta, i na sylwestra..Wiem ze jeszcze daleko ..ale widzialam juz choinke w Tesco i tak switecznie sie poczulam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mije święta w tym roku nie będa za wesołe i sylwester , zreszta jak rok wcześniej . W sylwestra siedziałam przy butelce Brendy i komputerze jak kołek i teraz tak samo sie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam twojej rodzinnej sytuacji za dobrze..a niechce poruszac moze przykrych tematow..wiec moze bedzie lepiej jak zmienimy temat na cos mniej bliskiego sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×