Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarnuszka...

Miłego dnia Wszystkim życzę

Polecane posty

Jolcia..to nie prawda.:P .DonPoczwarka musze wczesnie wstac..a na temacik trafilam kurde przez przypadek ;)..zatem do jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to za co? Za latarke, taka dalekosiezna ... na 4 baterie R20 ... i swiece usialalala'i prosto w oczy, by nie zasnela i Nam towarzyszyla ;) Lece spac, trzymajcie sie, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że uciekasz .. Dobrze myslisz z tą latarką . Tylko nie wiem czy byś dał radę tak daleko Dobranoc i miłego snu Ci zyczę ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Jolu, humorek dzis mam dobry,a nawet mamy dzis slonko, tylko nie wiem jak dlugo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi za skore nie zajdziesz to spokojna glowa :D. Ten nik mam od dawna, a usia..to byl przypadek i niechcialam juz zmieniac i mieszac . Jak mija dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec pozostane tutaj usia..:) Takie zimno u was? Czy chorobsko cie jakies wzielo? Ja w locie, przy kompie i w kuchni przy obiadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialam tu namieszac z nikami,zapomnialam sie wylogowac i odpisalam do ciebie i widzisz wyszla moja druga kasliwa strona:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj biedactwoo, trzymam kciuki ze szybko przejdzie. Ja nienawidze zastrzykow..no chyba ze robic :D. Zimno kurde u was, ja mam dzis 11 na plusie,ale w nocy moze byc minusik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , to prawdziwa osa z ciebie jest :D ja sie nie boję ich wcale , tyle co ja juz brałam róznych , dla mnie to jest tak jakby komar mnie capnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D, kiedys robilam zastrzyki mezowi..i powiedzialam mu, kochanie to tak jak by cie osa dziabla :D ale sie wyrzylam uuu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uparty i sam sie uparl ze chce. Poza tym to bylo tylko kilka razy dawno temu, bral sterydy.Dobrze ze na starosc zmadrzal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam zycie leci? Czarnuszko Tobie zycze szybkiego powrotu do zdrowia!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×