Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość canadajjjjjjjjjpatatatajk

Imię dla dziecka OLIWIA, co sądzicie? jak zdrabniacie?

Polecane posty

Gość gość
To dla syna Kujawski :) Jak oliwa, no to i Kujawski, rzepakowy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka ma i mówi Oliwka. A dla mnie oliwka to za przeproszeniem do tyłka jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu jakie imie nie podasz to odezwa sie wredni ludzie co beda jechac po wszystkim eh szkoda slow,Oliwia bardzo ladne imie tak jak julka lena wiktoria itd co z tego ze popularne?my tez jestesmy milionowa kaska anka olka ala itd no I co nie przeszkadza nam to im tez nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My do Oliwii mowimy Liwka Lilka Lila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe, maksymalnie tandetne imię. Oliwka - chyba Bambino albo Johnsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
A mi się podoba Lilianna (Lilka, Lidka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam siostrę Oliwie , z tym ze ona ma 23 lata i jak rodzice wybrali jej to imię to było rzadko spotykane. Dopiero z 10 lat później zaczęły pojawiać się Oliwki. A co do zdrobnien, ja jako dziecko nie wiedziałam w sumie jak do niej mówić ( mialam 7 lat jak się urodzila) i jakoś tak powiedziało mi się Ola. No i Ola zostało do tej pory. Nawet w szkole tak na nią mówili a niektórzy do tej pory nie wiedzą ze w papierach ma Oliwia, bo dla większości jest Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OLIWIA bardzo ladne mi sie strasznie podoba :-) jestem za :-) a u mnie wcale nie ma ich duzo ja znam dwie a za to julek majek zuz I zos ogrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole Oliwia niz Ola bez urazy .do doroslej Oliwii znajomi beda mowic oliwia poprostu a do oli duzej jak mowimy ?olka zadko sie slyszy ola do doroslej kobiety a olka jakos mi nie lezy ,bez urazy ale jakos anka olka baska zoska zuzka wiekszosc co konczy sie ka brzmi twardo ladnie ale twardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwia to ladne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paskudne imię,tak jak dla chłopaka Oliwier/Oliwer,zgroza, Oliwia,Ollie-jak z takiej bajki na mini mini:Olinek Okrąglinek,masakra,nie wiem co ludzie maja w głowach,nadając takie imiona dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwia piękne imie, moja corka będzie tak miała na imie, dość popularne imie, ale wśród znajomych i rodziny nie znam zadnej Oliwii. a choćby nawet imie ma się mi i mezowi podobać a nie jakims pajacom co krytykują tylko dlatego ze znaja 10 Oliwii.dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się,podobnie jak wszechobecne Lenki,Maje,Julki,dziękuję,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwia -eh ..oklepane . A do tego paskudne ciumkajace myślą że to zawsze będzie osmarkana słodka Olifcia .Oliwia -Oliwa Oliwiarka Oliwka dla niemowląt (może stąd te zachwyty ? :) . Jak to wy zdrabniacie -Oliwcia Oli ? Przesądza sprawę popularność u patologii i ogólnie podklasy społecznej . Jest cała masa małych 3-9 letnich zaniedbanych i zapuszczonych Olivci od młodocianych mamuś czy wielodzietnych dysfunkcyjnych familii. Typowe "nowomodne " imie dla podbudowania prestiżu rodzinki . Do tego obłędnie popularne u prostytutek -były tu kiedyś artykuły o tym . Olivia Roxana Samantha Jessica -jeden czort .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo kedoja

Oliwia to piękne imię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Do imienia nie mam nic, ale jest tak oklepane, ze stracilo dla mnie caly urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zdrabniamy, mówimy Oliwia, bo to imię nie ma zdrobnienia. Po co zdrabniać imię, którego nie powinno się zdrabniać? Po co oszpecać tak piękne imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×