Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Looooser

Mam 27 lat i nigdy nie miałem dziewczyny tak naprawdę

Polecane posty

To jest dramat. Mógłbym to zrozumieć gdyby ten loser się tego wstydził. "Miałem problemy ze sobą i mi się nie udało. próbuję coś poprawić ale mi nie wychodzi." Ale on ma to centralnie w dupie. Zasługuje na wszystko co go spotkało i spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ładna laska
Czerwony- AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada ode mnie
wez linke i sie powies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy Urban
A po co się ma wieszać, ma takie samo prawo do życia jak ty, ty byłbyś nikim bez takich a tak jesteś ktoś - za to powinieneś mu jeszcze płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada ode mnie
moja wartosc zaleze ode mnie a nie od innych osob kolejny gamon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia12657
...a mnie on intryguje... Ma swoje zasady, jest wartościowy nie żyje schematami... Nie wszyscy muszą być tacy sami. On nie musi nic nikomu udowadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllppp
hahaha ale looser firmy słucha :D wieśniak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia12657
Jest wartościowy bo ma ciepłe bogate wnętrze :-) po co nam cokolwiek? I tak odejdziemy stad z tym z czym przyszliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia12657
Coś o mnie...mam 21 lat i jestem dziewicą. Byłam w związku dwa lata i pozwoliłam tylko na trzymanie się za ręce i całowanie w policzek... Miłość nie przetrwała próby czasu. Teraz jeszcze bardziej przekonałam sie ze z seksem poczekam do ślubu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcc
Dobrze sie czujesz? Dwa lata bez seksu? Tylko trzymanie sie za raczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia12657
Tak. Dzieki temu przekonałam sie ze to nie była miłość i zachowałam dziewictwo dla tego jedynego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie zamieszka w tym bogatym wnętrzu ze swoją dziewczyną? Zresztą on nie ma bogatego wnętrza. Bogate wnętrze mogą mieć tylko zdrowi ludzie o pozytywnej samoocenie. Tacy którzy czerpią satysfakcje ze wszystkich aspektów swojego życia i mają je udane. Poczytaj jego rzucanie kurwami na tych co nie są tacy "wartościowi" jak on. Te jego wartości to tylko piana po przelewających się kompleksach i frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kompleksów, uważam się za wartościowego człowieka. A frustracja jest, że nie mam wymarzonej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredtka
żadna Cie nie chce to zgrywasz wartościowego, 100% że jakby Ci jakaś ślicznotka nadstawiała tyłka to byś zapomniał o, swych "wartościach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia12657
Teraz uprawiam tylko seks analny, a błonę zachowam dla tego jedynego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzacie się, że te cechy to loooooser? 1. unikanie działalności zawodowej, która wymaga znaczących kontaktów interpersonalnych, spowodowane obawami przed krytyką, dezaprobatą lub odrzuceniem, 2. niechęć do wiązania się z innymi ludźmi, z wyjątkiem niektórych lubianych osób, 3. powściągliwość w związkach intymnych spowodowana obawą przed zostaniem zawstydzonym lub wykpionym, 4. zaabsorbowanie krytyką lub odrzuceniem w sytuacjach społecznych, 5. powstrzymywanie się przed wchodzeniem w nowe relacje interpersonalne z powodu poczucia niedopasowania (ang. feelings of inadequacy), 6. postrzeganie siebie jako społecznie niekompetentnego, niepociągającego lub gorszego od innych, 7. niezwykła niechęć do podejmowania osobistego ryzyka lub do angażowania się w jakiekolwiek nowe działania, ponieważ mogą one okazać się kłopotliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemoowitkaa
Wszystko pięknie. Tylko jak w tym wieku można zamiast rodziców wspierać to żyć na ich koszt i nic sobie z tego nie robić. Tak poza tym masz bardzo piękne wartości. Tylko z czego Ty utrzymasz siebie i swoją żonę? Nie piszę tego złośliwie. Po prostu się zastanawiam jak Ty się na to zapatrujesz? Poznajesz ideał, jest wam cudownie i co dalej skoro nie masz pracy i nie masz zamiaru jej mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcc
"Tak. Dzieki temu przekonałam sie ze to nie była miłość" masz racje, bo gdyby to byla milosc, to uprawialabys ze swoim chlopakiem seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada ode mnie
dla mnie normalniejsze jest uprawienie seksu z osoba do ktorej sie cos czuje niz czekanie z tym do slubu mam fajna laske i wale konia zamiast sie z nia kochac?:-O dla mnie to chore ale co kto woli koles jest zwyczajnie nieudany,glupi, obrzydliwie leniwy i ma poglady zacofane szkoda by bylo nawet paszteta dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelija
Najdziwniejszą z perwersji jest wstrzemięźliwość seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala lala
Loooser, bo Ty nudziarz jestes troche. Zmien to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×