Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Looooser

Mam 27 lat i nigdy nie miałem dziewczyny tak naprawdę

Polecane posty

Nie mieszkam w "tym" kraju i tak się szczęśliwie składa, że tu gdzie mieszkam, jak zaczynasz od dziecka to szybko je tracisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zatem chyba Norwegia :D Im akurat nie grozi zaczęcie od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy shawdow dweller
to darker?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 27
looser od ilu lat siedzisz w domu tnz nie pracujesz , nie studiujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po roku studiowania chodziłem do policealnych szkół weekendami, a w tym roku byłem miesiąc w pracy we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 27
Czyli jednak coś tam robisz. Widzisz świat jest taki że sam musisz sobie pomóc. Nikt inny tego nie zrobi. Jeżeli chcesz być szczęśliwy sam musisz o to zadbać. To tyle w zasadzie bo nic innego nie wymyśle bo i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loser. zalozmy ze wlasnie teraz poznajesz ta idealna kobiete. z czego na dzien dzisiejszy robisz wesele i zalozmy ze zaraz wpadacie z kad na zycie skoro nie pracujesz a jeszcze w totka nie wygrales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo nie wygrałem, jak i nie mam tej wymarzonej dziewczyny. Może nawet wygrana w totka jest bardziej prawdopodobna. Tak jedna znalazła sobie chłopaka, a to mogła być taka dla mnie na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wygram. Ale pewnie nie będę miał wielkiej miłości, więc i tak można sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak poznasz ta idealna i nie wygrasz nigdy to sie z nia nie ozenisz i nigdy nie bedziecie sie kochac? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagasan
Dlaczego nie zarywałeś tej w której byłeś zauroczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem zagadać, nie wyszło. Rzomowa była krótka, okłamała mnie, że mnie nie kojarzy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagasan
Skąd wiesz, ze spełniałaby Twoje wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do urody i zauroczenia na pewno. Co do dziewictwa i porządności - możliwe. Chodzi do kościoła, ubiera się skromnie, ma religijną rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góre bo to
i to też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma!!!!
bo luzer to zyeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczkowy potffur
amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry bo
urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooserrrrrr to
prawda o luzerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goulliou
Ciekawi mnie jakie są Twoje relacje z najbliższymi i relacje miedzy domownikami, bo ktos gdzies zaszczepił Ci tą niechęć do "kurestwa". Czy według Ciebie kobieta kolo 30 powinna zachowac dziewictwo do slubu? W imie czego? Wyobraz sobie, ze ludzie maja rozne temperamenty, dla oziebłej kobiety to żaden problem, ale dla ognistej i namiętnej będą to istne katusze. Nic co ludzkie nie powinno byc nam obce i jesli ktos byl wczesniej w związku to co w tym złego? Zaznaczam, ze nie wyrazam tym poparcia dla przygodnych płytkich i zwierzęcych kontaktów, ja tylko nie rozumiem tej pokątnej i zawiłej filozofii. A moze to jest tak, ze bojąc sie odrzucenia zbudowałes wokół siebie mur nie do zdobycia wymyslajac ta cala ideologie i tej jedynej? Wymagania godne księcia na białym koniu, którym nie jesteś. Nie chce usilnie zmieniac Twojego skostniałego swiatopogladu, tylko uswiadomic Ci, ze marnujesz swoje cenne i krótkie zycie na mrzonki. Nie szkoda troche? Moze zacznij od próby wrgyzienia sie w swoj problem w sposob bardziej psychologiczny poczynajac od genezy. Przypomnij sobie jakie bylo Twoje dziecinstwo, jakie ideały zostały Ci wpojone, jakie relacje byly miedzy rodzicami i jak je wspominasz. Moze szczera i głęboka analiza tych zależnosci pomoze Ci ujrzec pewne mechanizmy, które sprawiaja ze nie jestes szczęsliwy. Tak czy siak zycze Ci ppowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam porządną rodzinę, młodzi w naszej rodzinie są mocno konserwatywni. Podobno jeśli ludzie są inteligentni w dzisiejszych czasach, to będą właśnie mocno konserwatywni. Tak, kobiety 30 letnie są też takie które dalej czekają i nie jest to marnowanie życia dla nas. Marnowaniem byłoby puszczanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×