Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Looooser

Mam 27 lat i nigdy nie miałem dziewczyny tak naprawdę

Polecane posty

Gość kamelija
Termin: zmiana - nie istnieje w zyciu Loooosera, on spędzi tak samo jak dziś, również ostatni dzień swojego życia- identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro, pojutrze
wczoraj, przedwczoraj, 5 lat temu to samo :O🖐️ powinien sobie w łeb strzelić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh looooser. skoro tak jak piszesz w stopce zeby kobieta wybierala dzieci a nie kariere. to jak bez pracy ich utrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelija
Looooser jest za inteligentny na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelija
Ktoś ma jeszcze jakieś pytania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marze ze wygram wtedy chociaz bede mial pieniadze jak mi nie jest dane miec dziewczyny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahahahaha
"Będziemy żyli z tego co wygram w totka." BUAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelija
a to juz dwóch mądrych inaczej, pokłada swoje powodzenie życiowe w trafieniu totka? cóz tu powiedzieć...? POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co liczyc na wygrana w totka ;) tak to do 60 bedziesz gral i mozesz nie wygrac. cala Polska chce wygrac w totka ;) i nie kazdy wygrywa. jak zdobywasz kase na zdrapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelija
przecież juz tak pisze :) teraz Ble Ble zaczyna świrowac, zaraza jaka Syndrom kompulsywnego grania w totka dla celów rozprawiczania sie jednostek nieprzystosowanych społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wieczór zagrałem multi, oby coś było większego, bo już nie wiem. Nic nie idzie, ani w uczuciach, ani w kasie. Czy my nie zasługujemy na szczęście? Jesteśmy dobrymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczucia obowiązku, ambicji, zdolności do radzenia sobie z sytuacjami socjalnymi, samodzielności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za dziwo te sytuacje socjalne, że trzeba sobie z nimi aż radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poczucia obowiązku, ambicji, zdolności do radzenia sobie z sytuacjami socjalnymi, samodzielności..." Moim skromnym zdaniem zaczynanie od dupy strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, niektórzy tu mają problem otworzyć usta do obcej osoby. Zginą przy pierwszym, niedokładnym rozkładzie jazdy autobusów. Przy okazji, jak od dupy strony? Czyli NAJPIERW żona, dziecko, a odpowiedzialność potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zginą przy pierwszym, niedokładnym rozkładzie jazdy autobusów. " Czyli jak każdy normalny człowiek bo to ich wina, że ktoś olał swoje obowiązki. "Czyli NAJPIERW żona, dziecko, a odpowiedzialność potem? " Jak wielu odpowiedzialnych ludzi znasz? Ilu z nich masz w rodzinie? Ilu w pracy? Ilu jako sąsiadów? Czy twoje miasto składa się w większości z ludzi odpowiedzialnych? A ten kraj? Odpowiedzialność 95% ludzi odbiera jako codzienne bycie zębów i sturlanie się z łóżka rano do pracy. Jak ma odpowiedzialność pojmować prawiczek? Kupując prezerwatywę i przymierzając ją samemu? Doprawdy zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×