Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestem czasem niepoprawna ....

nauka jazdy lublin

Polecane posty

Gość jestem czasem niepoprawna ....

kto może polecić kogoś? musze zrobić kurs doszkalający po 3 niezdanych egzaminach a nie mam pojęcia gdzie się zapisać.. powiedzcie mi czy na tej nowej skodzie lepiej się jezdzi niz na toyocie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmencarmen
słyszałam, że bardzo dobry jest Rodmos. Ja co prawda tam nie robiłam kursu, ale moje dwie koleżanki tak i zdały za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem czasem niepoprawna ....
o Rodmosie slyszalam, ale nie wiem do kogo konkretnie tam sie zapisać, więc moze ktoś mogłby doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem czasem niepoprawna ....
no podzielcie się swoimi doświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisze Ci o wiktorze a ty szukasz dziury w calym, i wyjdziesz na tym kiepsko jak bedziesz tak przebierać, Spraedz sobie ferekwencje zdawalnosci, rodmos przy wiktorze wymieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkawiolkawiolka
robiłam kurs w rodmosie , fajni istruktorzy na początku tłumaczyli mi gdzie sprzegło i gaz bo myliłam hehe ale jak dla mnie najlepsza szkoła i egzamin zdany za drugim razem wiec przyzwoicie jak na lubelski word i nie dokupowałam żadnych dodatkowych godzin POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E:)
jak dla mnie osk rodmos najlepszy na swiecie! ja juz mam ponad pół roku swoje upragnione prawko, zdałam za 1 razem- dzieki doskonałęmu przygotowaniu merytorycznemu w tej szkole:) jezdziłam z wieloma instruktorami ale zasady w szkole są takie że można sobie dopasować instruktora do siebie- nie trzeba jezdzic tylko z jednym zapisanym:)instruktorzy cierpliwi aż do bólu- wciskający wiedzę wszystkimi możliwymi kanałami:) ja byłam dość trudnym przypadkiem - przynbajmniej tak twierdził mój tata- ale okazało sie że dzięki mojemu głównemu instruktorowi ząłapałam wszystko baaardzo szybko:)POLECAM POLECAM POLECAM:) SZCZERZE OSK RODMOS i instruktorów PAWŁA ERNESTA ANDRZEJA(CZŁOWIEK O OGROOOOMNEJ CIERPLIWOŚCI) BASIĘ I W SZCZEGÓLNOŚCI GRZEGORZA DOBRZAŃSKIEGO- ŚWIETNIE TŁUMACZY I W 100% ANGAZUJE SIĘ W ZAJĘCIA Z KURSANTEM:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamja
ja również polecam Rodmos, długo zastanawiałam się nad wyborem osk dla siebie, ale dzięki wielu znajomym, którzy właśnie tam robili kurs zdecydowałam się również tam pójść. I nie żałuję. Przeciwnie szczerze polecam. Teoria jest wykładana niesamowicie ciekawie w porównaniu z innymi szkołami (wiem z opowiadań innych znajomych), dzięki czemu w zasadzie dużo wyniosłam z wykładów zamiast przysypiać. Ja szukałam na necie jakiego instruktora sobie wybrać, najwięcej pochlebnych komentarzy było o Erneście, dlatego przy zapisach zaznaczyłam, że większość jazd chciałabym mieć właśnie z nim. No i tak wyszło, że był moim prowadzącym instruktorem. Gość ma naprawdę talent do tego. Potrafi świetnie wszystko wytłumaczyć, przede wszystkim baaaaardzo cierpliwie, jest zabawny, można z nim porozmawiać, pośmiać się, dzięki czemu atmosfera jazdy nie jest sztywna i stresująca. I przede wszystkim ciągle Cię pilnuje. Nerwy mnie biorą, gdy widzę Lki z innych OSK, gdzie instruktor albo przysypia, albo czyta gazetę. U mnie tak nie było. Ernest naprawdę jest godnym polecenia instruktorem, jak i cały OSK Rodmos. Ja zdałam za pierwszym razem. A co do rankingów zdawalności, to ja bym się nimi nie sugerowała. Najlepiej popytać znajomych, gdzie im było najlepiej, ewentualnie prześledzić różne wątki na necie dotyczące lubelskich szkół jazdy, można czasem wiele przydatnych rzeczy się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ews
Ja robiłam kurs w Wyższej Szkole Jazdy i jestem bardzo zadowolona. Instruktor cierpliwy, wymagający, swoją wiedzę przekazywał doskonale i mówiąc szczerze wspominam moją naukę jazdy jako świetną przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaska
Ja polecam nową szkołę jazdy www.automanialublin.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam tutaj http://www.ogniwo.net.pl/ i też nie mogę narzekać. Co prawda nie zdałam za pierwszym razem, ale udało się za drugim, co i tak jest niezłym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szczerze polecam OSK EWAN. instruktorzy cierpliwi, wszystko wytłumaczą i uczą radzić sobie ze stresem. egzamin zdany za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz ja kiedys tam robiłam prawko i takie sytuacje miały miejsce ,jak w miare ładna dziewczyna to sie skupiaja nie na tym żeby uczyc tylko poderwacale i słyszałam tez od innych dziewczyn że sa tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i którzy są tacy?z którymi miałas jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robisz u nich i chcesz jeździc po ciemku ,sama sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,właśnie robie tam kurs i nic takiego nie miało miejsca. pierwszy raz spotykam sie z taka opinia.owszem są jazdy po zmierzchu,ale nic dziwnego skoro teraz o 16 juz jest ciemno,a niektore jazdy trwaja do g. 21. moze akurat nie trafilam na instruktorów, którzy tak sie zachowują, ale i tak jakos trudno mi w to wszystko uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze poprostu niektóre kursantki za duzo sobie wyobrazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy sobie kursantki cos wyobrazaja ,rozumiem jedna czy dwie ale nie kilka ,nikt nie jest głupi albo nie wszystkie sa głupie,ja sama miałam taka sytuacje co prawda w innym OSK i nic mi sie nie wydawało sa instruktorzy którzy tak sie zachowuja i najgorzej jak wtedy zareagujesz to mówia że sobie coś wyobrażamy ale jak nie reagujesz to wtedy pozwalaja sobie na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 13.12 .2013g1503 jak nie trafiłaś to sie nie wypowiadaj i ze ci tak trudno uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie prawda jest taka że instruktorzy podrywaja kursantki jak również kursantki leca na instruktorów ,nie ma znaczenia kto kogo tak było ,jest i bedzie,faceci sa tak skonstruowani że jak zobacza kawałek gołej nogi czy gołe ramiona to co sie im dziwic a z kolei my też nie bedziemy ubierac sie w golfy,jak porządny facet to sie pohamuje bedzie wiedział że nie może sie tak zachowywać w miejscu pracy jak chce niech sie umawia juz po kursie i nie bedzie problemu ,tylko który umawia sie po kursie najlepiej w czasie kursy a potem do widzenia przeważnie maja żony albo dziewczyny czyż nie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jest to problem ogolny,a nie dotyczący jednego osrodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest to problem który dotyczy kazdego ośrodka bez wyjatku,bo w kazdym osk pracuja różni ludzie ale Ewan ostatnio ma zła opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja robiłam kurs w Ewanie i jest to bardzo fajny ośrodek ,instruktorzy też spoko,nikt sie nie wydzierał na mnie,maja cierpliwośc,dobrze tłumaczą,nie skracali jazd i zamierzam jeszcze wykupić u nich dodatkowe jazdy,co prawda nie mam porównania z innymi ale czytając opinie o innych Osk to uważam że trafiłam na dobry ,i jeszcze maja ładne samochody,jedne z ładniejszych,ja od siebie polecam Ewan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam szkołę jazdy "Roland LEX". Egzamin zdany za pierwszym razem (nigdy do tej pory nie wsiadałam za kierownicę) oraz egzamin testowy 74 punkty z 74-ech!!! Podczas jazdy instruktor nie upuszcza żadnej detali, dotyczącej jazdy oraz tłumaczy to wszystko w sposób jasny, logiczny, a głównie spokojny. Stosuje fajny system nagrywania każdej jazdy, żeby w domu sobie na spokojnie potem wszytko przeanalizować. Jazdy praktyczne zawsze odbywają się tylko z jednym instruktorem - Panem Rolandem :) Jeżeli nie możecie wybrać szkołę (jak było u mnie, bo w Lublinie jest sporo tych szkół), na pewno przekonają was te filmiki na głównej stronie, widać i profesjonalizm, i wspaniałą atmosferę, i sposób tłumaczenia. Na egzaminie nie było żadnego odcinku jezdni, po którym nie jeździłam. Gorąco Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oldżi98
Miejsce gdzie dobrze uczą jazdy samochodem to http://szkolyjazdypzm.pl/szkola-nauki-jazdy-lublin/ Bardzo mili ludzie, tłumaczą wszystko, podczas jazdy gdy ktoś się pomyli nie robią awantur i krzyków tylko tłumaczą na czym polegał bląd. Ja dzięki nim zdałam za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też uczyli w http://szkolyjazdypzm.pl/ ogólnie polecam bo ja zdałem za pierwszym razem a wszyscy moi znajomi też jakoś za pierwszym czy drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam www.cskrozped.pl , dla mnie to było dobre rozwiązanie. Sama nie wiem czemu na początku tak się denerwowałam - przecież to takie banalnie proste. :) w tej szkole fajnie tłumaczą, mają cierpliwość, naprawdę serdecznie polecam. Nie zamieniła bym jej na żadną inna, naprawdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.szkolyjazdypzm.pl, to dobra szkoła nauki jazdy w Lublinie. Można u nich zrobić kursy na prawo jazdy kat. A (motocykl), kursy na prawo jazdy kat. AM (motorower), a także na wszelkie inne pojazdy takie jak ciężarówki czy autobusy (kat. C, kat. C+E, kat. D z B, kat. D z C). Ogranicza nas tylko wyobraźnia. ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbije temat bo może się komuś przyda a sama niedawno szukałam aktualnych opinii na temat nauki jazdy. Ja kurs robiłam w OSK Arka. Według mnie szkołą bardzo dobra. Instruktor cierpliwie i wytrwale wprowadzał mnie w tajniki kierowania samochodem. Na placu przystępnie pokazał mi jak wykonać każdy manewr i ćwiczyliśmy do skutku. Na mieście zawsze uważnie obserwował moją jazdę i jak coś było nie tak to wyjaśniał i korygował. Po kursie nie miałam żadnych problemów na egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×