Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doloresss67

laryngolog dziecięcy warszawa

Polecane posty

Może ktoś mi polecić dobrego laryngologa dziecięcego w Warszawie? Córka dostała skierowanie podnad 1/2 roku temu ....i tyle czasu czekałam na umówiona wizytę w CZD....Miała byc dziś, ale niestety mała zachorowała mi w nocy na jelitówkę i szlag trafił wizytę . Dzwoniłam rano - mogą przełożyć na....marzec!!! nie chce tak długo czekac, mała ma ewidentny przerost migdałka, sapie, chrapie, męczy sie, ciągłe katary....liczyłam na lekarza z NFZ, bo szlag mnie trafia na te drogie ZUSy ( coś nam się chyba za to należy) no ale w takim wypadku już nie będe kolejnych 4 miesięcy czekała. Moze wiecie jak znaleźć lekarza który np pracuje w CZD i przyjmuje prywatnie??? ( mamy ten szpital najbliżej w razie operacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moja córką chodze do laryngologa przynajmniej raz w miesicu kontrolnie, było podejrzenie przerostu migdałka , ale nasza pani doktor nas wyleczyła, tzn. objawy ustąpiły , zapalenia uszu ustąpiły , itp. Teraz chodzimy kontrolnie na przetykanie trabek słuchowych . My chodzimy prywatnie do LIMu , do pani doktor Beaty Janusz . Bardzo fajna lekarka z podejsciem do dzieci . Nie wiem w jakim szpitalu pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pierwszy głos :p A gdzie chodzisz? Jana Pawła, Mariott czy jeszcze gdzie indziej? Może ktoś jeszcze poleci jakiegoś innego ( jak na razie cały czas myślę o CZD ....wydaje mi się ze w przypadku zabiegu tam byłoby najlepiej.... ale może się mylę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guska98
jeśli chodzi o laryngologa to polecam dr Rotbart- Fiedor, przepisała mi krople na zapalenie ucha, które wyleczyły mnie w 3 dni! poprzednim razem u innego lekarza ciągnęło się to tygodniami! widać różnice ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka_waw
Mogę polecić doktor Annę Galewicz- Zielińską. Przyjmuje też dzieci w Sep-medzie teraz. Byłam u niej ze swoim Mateuszkiem i pomogła. Dobra specjalistka w swojej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaran
Ja osobiescie sprobowałabym w Kajetanch w centrum słuchu. Pomimio dlugiego terminu oczekiwania - 4 miesiace- w ciagu mniej niz dwoch godzin dziecku zrobione zostały niezbedne badania ( zlecone tego samego dnia- badanie słuchu, spiro etc , pozniej u tej samej dr diagnoza. Jesli juz na nfz i czekanie w kolejkach - to polecam Kajetany. Swiatowej klasy specjalisci, diagnostyka, sprzet na najwyzszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaran
aha, to 15 km od wawy- okolice nadarzyna. no i mozna zapisac sie przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariol_la
ja ze swoimi dziećmi chodzę do Centrum Medycznego Krajmed na ul. Wałbrzyskiej w Warszawie do dr Marka Krajewskiego, bardzo miły i serdeczny człowiek, z odpowiednim podejściem do dzieci. Niestety moje dzieci bardzo często mają problemy z uszami i często odwiedzamy laryngologa, ten lekarz mi i dzieciom bardzo odpowiada. Więcej informacji nt tego centrum medycznego znajdziecie na ich stronie http://www.krajmed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam dr Nowakowską z IMID
przyjmuje też prywatnie w Arce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Centrum Medyczne Na Brożka tel.662368162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze z Kajeten przyjmują też w Warszawie na Al. Jerozolimskich nazywa sie Medincus czy jakoś tak. Jak wpiszesz w Google Kajetany to powinien Ci wyskoczyć adres Warszawski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka81
Ja polecam dr Michalika z MML, facet jest bardzo znanym specjalistą, na dziecku bym nie oszczędzała, bo czasem "zwykły" laryngolog nie wyłapie. My jezdzilismy z dzieckiem po roznych lekarzach, kazdy by najlepiej robil inna terapie,w koncu sie wkurzylam, odzalowalam te pare zlotych i dopiero dr Michalik pomógl. klinika jest na fb, na fotach widać, że generalnie full wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba535
Chodziłam do laryngologa dziecięcego na nfz, ale to co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam że klinika MML jest warta by być jej pacjentem, a tym bardziej z dzieckiem- specjalizują się w leczeniu najmniejszych szkrabów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam o ile dobrze kojaarzę przyjmuje dr Michalik? moze sie na nich zdecyduje. ale macie racej - publiczn asluzba zdrowia to jest obecnie jakis dramat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ja chodzę z synem do Medintelu w Wilanowie i jestem zadowolona. Przyjmuje tam doktor ratasiewicz. Laryngolog jest prywatnie, ale mają podstawową opiekie na nfzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry laryngolog przyjmuje w Optimum, tu masz namiar http://www.optimum.pl. Gorąco polecam, super specjalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zadowolona z Warszawskiego Medintel. Już wiele razy byłam pozytywnie zaskoczona jak szybko można przyjąć pacjenta. Wszystko w przyjaznej atmosferze i w dodatku bardzo ładnej placówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam na ul. BROŻKA.... Tam przyjmują lekarze z niekłanskiej... ja tam poszłam z małą, bo w Kajetanach na zabieg miałam czekać dwa lata. Lekarka z Brożka, wciągnęła nas na listę i zabieg miała w ciągu trzech miesięcy... Pani Monika Rylow... Do Medicusa nie polecam, bo tak lekarze z Kajetan dają terminy dwu letnie i proponują jednocześnie prywatnie zabieg ( żeby zarobić)... Lekarka z Brożka odrazu załatwił na NFZ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości leczenia, klimat i nowoczesne wyposażenie to tylko dr Alicja Koszel-Orłowska na terenie Piaseczna. Leczy się u niej mój syn i ja obecnie na gardło. Sezonowe dolegliwości laryngologiczne usuwa od ręki właściwie. Ludzkie cenowo i komunikacyjnie podejście do drugiego człowieka. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Czego chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leczę zatoki a mąż bezdech senny u dr. Wojciecha Kukwy z Mille Medica. Dobry diagnosta, ma indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja miałem kłopot z szumami usznymi to się zgłosiłem do laryngologa z http://www.med-expert.pl/ wykonano wszystkie badania, potem zaproponowano dobrą metodę leczenia, która okazała się skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jezdzimy do laryngologa do www.pco-poznan.pl/ to zdecydowanie dobry wybor. pomimo iz dojezdzamy to efekty sa widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jeśli szukacie dobrego specjalisty, do którego dostanie się nie graniczy z cudem to polecam dr Wojciecha Kukwę. Przyjmuje w Mille Medica, chodzę tam z córką od roku. Trudno żeby czekać na swoją kolejkę kilka miesięcy, kiedy dziecko boli ucho... Także jeśli nadal szukacie to może komuś pomogłam, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×