Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubełek pełen kurczaka

Da się oduczyć kota kopania w kuwetce?

Polecane posty

Gość kubełek pełen kurczaka

Wzięłam małego kociaka, miała sporą kuwetkę, korzystała, od ponad roku zero wpadek poza kuwetką :) Ale żwirek mi rozwala po całty mieszkaniu. Wykopuje 3/4 żwirku (zaczęłam jej sypać dużo mniej żwirku to kopie dłużej ale wykopuje) na zewnątrz, potem wykopuje resztę "po sprawie" i potem biega po mieszkaniu roznosząc żwirek. A nie mogę odkurzać 3-4 razy dziennie, bo rano bym odkurzała o 6, potem o 6 wieczorem (to jedyny termin że mogłabym odkurzać), potem koło 22 i koło północy (po kociej kolacji). Ech...... Śpię ze żwirkiem w łóżku, jest w butach, na dywaniku w łazience....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oduczysz
to w ich naturze :) kup mu kuwete krytą, zamykaną, na allegro pelno takich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Kuweta zamykana i żwirek drewniany jak Porta Pine albo Cat's Best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubełek pełen kurczaka
Kupiłam zamykaną, ale kot się jej boi ;/ Jak stała na koryatrzu to kot nie sikał ani nic cały dzień, potem drugi... Wymontowałam drzwiczki, też nie chciała. PRzestała jeść to już się przestraszyłam i jej oddałam starą. Kot od razu do niej wskoczył o.O A wsypałam do środka nieco żwirku ze starej kuwetki ;| A żwirek drewniany nie będzie jeszcze bardziej latał? Są większe kawałki i kot się bawić może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjcfshb,jc, zx
Skombinuj duży płaski karton i kuwetę w niego włóż. To co kicia wysypie będzie leżeć w kartonie a nie na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
a jak nauczyc kotka zalatwiac sie do kuwety? moj kopie w doniczkach od kwiatkow i tam robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkkka
Drewniany lata tak samo, tylko o wiele mniej śmieci niż betonit (bo się nie kruszy) i nie kłuje w stopy jak silikonowy. Zresztą, może być tak, że kota za obecnym żwirkiem nie przepada i jego zmiana spowoduje, że aktywność koparkowa będzie mniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×