Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mniam_mniam

jest coś ciekawego obecnie w kinach?

Polecane posty

chciałabym się wybrać w ten weekend do kina, ale jakoś nie widzę nic ciekawego, możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tgn
Tower Heist Zemsta cieciów, jeśli lubisz komedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tgn
no niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszlym tygodniu widzialam "Dom snów", może jeszcze graja. Całkiem niezła historia z pograniczna thrilleru i horroru, niby podobna w klimacie do kilkunastu innych filmów o "nawiedzonych domach", ale jednak innaczej poprowadzona - krótko mówiąc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka(nie ta z M jak Miłość)
w zależności na co masz ochotę polecam dwa filmy na których ostatnio byłam w Kinie. Polski - Listy do M, zagramaniczny DOM Snów. Obydwa spoko obydwa różne w swoim gatunku, ale akcja toczy się wartko i nie patrzysz w kinie na zegarek znudzona z myślą ile zostało do końca filmu. Jak masz ochotę na lekki film o miłości z dużą dozą humoru i aurą świąteczną w dobrej obsadzie to zdecydowanie ten pierwszy. Jeżeli masz ochotę na odrabiane nerwów, napięcia i także dobrą obsadę to ten drugi ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1321
ja osobiście czekam na "przed świtem" kocham sagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotnik1234
Ja też byłam w kinie w ten wekend na Listach do M i spokojnie z czystym sumieniem mogę ci polecić ten film na jesienno- zimowe długie wieczory. Rewelacyjna gra Stuhra i Romy Gasiorowskiej. Muzyka fenomenalna ;) SUper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka(nie ta z M jak Miłość)
Nie na wyjazd integracyjny??? Rozumiem, że nnnuuudddaaa? Szkoda że tak mówisz, bo miałam chęć, to może coś innego wybiorę jakieś macie pomysły idę w weekend? Mi też w listach do M najbardziej podobał się Sthur. Chociaż jeszcze ta para Dygant i Adamczyk i tekst a co mi zrobisz przelecisz króliczka wielkanocnego ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga45
Hej !Namawialiście i namówiliście !Byłam na Listach i nie żałuję !Bardzo fajny filmek,humorek poprawił mi się w bardzo dużym stopniu !Super historie !Chciałabym przeżyć właśnie taką w której zagrała Roma !Pozdrawiam i polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualna
Listy do M super dobra polska produkcja. Mnóstwo śmiesznych momentów, dialogów i ciekawa fabuła. Polecam wszystkim, którzy lubią komedie. Jedna z lepszych jak nie najlepsza ostatnich lat... Dobra, a teraz ja mam zasadnicze pytanie czy ktoś był na wyjeździe integracyjnym??? Pytam bo się wybieram w piątek na randkę, a totalnie nic ciekawego nie grają dodam, że byłam już na Baby są jakieś inne i to do mnie ma należy wybór filmu. Co do Bab to duża dawka dobrego humory, tylko w drugiej połowie troszeczkę mi się dłużyło w kinie.. Grają jeszcze Elitę zabójców, ale na randkę to chyba nie bardzo w temacie... Pomocy, pomóżcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 766444
nie ma ostatnio w kinematografi dobrych filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że film "niebezpieczna metoda" jest ciekawy, o Freudzie i jego życiu i metodach ;) Miałam na to iść, ale w końcu się spóźniłam do kina i zrezygnowałam, ale film wydaje sie obiecujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorkag
Ja tez bym poleciła listy do M byłam w sobotę w arkadii i nie załuje a wrecz bardzo pozytywnie mnie natchneły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam ostatnio na O północy w Paryżu. Ale teraz nie widzę nic ciekawego dla siebie. Za to mogę polecić książkę "Nevermore - Kruk" - świetnie się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
80 milionów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tikamthe podobał Ci się film O północy w Paryzu? Ja go jeszcze nie widziałam choć generalnie uwielbiam kino Woodego Allena, ale szczególnie to staaare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bezsensownosc
listy do m są przereklamowane, ja wyszłam z kina zawiedziona. Byłam na tym filmie w sobote a juz nie pamietam o co w nim chodziło. Ale trzeba przynzac ze film ma niezły marketing:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bezsensownosc
a był ktos na " zamiana ciał"???słyszalam ze "szpieg" jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agricula
Wg mnie Listy do M. są super :D :D :D Byłam w kinie. oglądałam : 1)w skupieniu, :P:P 2)cała we łzach ;( 3)z uśmiechem na twarzy :-D 4) z radością w oczach :] 5) z niecierpliwością -.- 6) jakkolwiek jeszcze można oglądać komedię..... z SATYSFAKCJĄ - Ooo! to jest odpowiednie określenie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka563
Ja też byłam w kinie na listach do M podobne wrażenia bardzo dobra komedia romantyczna duzo smiesznych gagów i trochę smutnych scen wzruszających na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jakie kino preferujesz, niedlugo ma wejsc film "Musimy porozmawiać o Kevinie", na który czekam, ale nie wiem czy to już w ten weekend. Napisz jakie masz gusta filmowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robin231
Ostatnio byłam na dwóch polskich komediach o jednej nie wspomnę bo szkoda mi klawiatury a druga to Listy do M i jestem zachwycona nowym poziomem polskich komedii, gry aktorów i utrzymania widza w napięciu i klimacie romantycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grają u was w kinach retreat? bo zastanawiam się czy tylko w Lublinie nie grają i innych dziurach, czy w ogóle nie ma go w kinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×