Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin769k

Liceum dla dorosłych - Warto ???

Polecane posty

Gość gość
Do takiego liceum, myślę że warto iść. Wiadomo, że to nie jest to samo co normalna, stacjonarna szkoła, ale dzięki takim szkołą można kontynuować naukę i skończyć szkołę. Ogólnie fajna sprawa, tym bardziej jeśli są one bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Delta Edukacja posiada ciekawą ofertę edukacyjną ! Z pewnością jest to szkoła bezpłatna bez ukrytych opłat. Zajęcia odbywają się w samym centrum miasta co 2 tygodnie. W ofercie oprócz liceum jest również gimnazjum i szkoła policealna. Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do liceum w szkole Delta. Jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze uczę się za darmo,a po drugie są super nauczyciele. Nie mogłem lepiej trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam tą szkołę :) Fajnie bo mają wszystko za darmo, a w dzisiejszych czasach ... wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła NOVA we Wrocławiu zaprasza do Liceum dla Dorosłych! Wraca 8-letnia podstawówka i 4-letnie liceum. Ostatnia szansa żeby się zapisać i uczyć starym trybem. Zapraszamy, Wrocław ul. Oławska 4 www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła NOVA we Wrocławiu zaprasza do Liceum dla Dorosłych! Wraca 8-letnia podstawówka i 4-letnie liceum. Ostatnia szansa żeby się zapisać i uczyć starym trybem. Zapraszamy, Wrocław ul. Oławska 4 www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uber84
Pamiętaj o tym że zawsze warto się kształcić i zdobywać wiedzę, czy to przez szkołę czy jakiekolwiek kursy. Z czasem to po prostu procentuje. Dlatego tak, warto. Jeżeli jeszcze masz wątpliwości możesz sobie przeczytać http://got-secret.pl/szkoly-dla-doroslych-daja-zawod/ . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do was pytanie. Otóż z powodu wyjazdu z Polski zatrzymałem się na etapie gimnazjum. 2 lata LO przepadły, chcę teraz iść do LO dla dorosłych. Jest to dla mnie trochę niezrozumiałe, otóż zamiast na lata, szkoły dla dorosłych dzielą naukę na semestry. Czy po każdym roku nauki, tj 2 semestrach, dostanę normalne świadectwo ukończenia, 1, 2, 3 klasy? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest warto a nigdy nie jest za późno na zdobycie zaległego wykształcenia a osoby które twierdzą inaczej po prostu nie mają ambicji :) Ja ci polecam Kreatoredukację we Wrocku. Świetne liceum dla dorosłych, ponieważ nauczyciele wymagający ale tolerancyjni i zawsze pomagają. Plan zajęć rozpisany z góry na cały semestr dzięki czego fajnie sobie można inne plany dostosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto. Średnie dobrze mieć. Pracodawcy zawsze inaczej patrzą. Sam chodzę do DELTA Edukacja w Katowicach. Myślałem, że będę najstarszy w klasie a jednak ludzie w różnym wieku podejmuja się nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Delta Edukacja oferuje darmowe szkoły, bezpłatne legitymacje i zaświadczenia. Tryb nauki zaoczny - 2 razy w miesiącu ! Posiadamy: Gimnazjum dla Dorosłych Liceum dla Dorosłych Szkołę Policealną. Masz pytania ? Zadzwoń, napisz ... doradzimy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi znajomi polecili Deltę, byłem wczoraj się zapisać i muszę przyznać, że atmosfera w sekretariacie bardzo przyjemna i zachęca do zapisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ludzi którzy znajdują się w podobnej sytuacji! Nigdy nie jest za późno na nic!! A zawsze jest warto zrobić coś takiego niż nic nie zrobić. Wykształcenie się przydaje na całe życie. Ze szkół to wybrałabym też Kreatoredukację bo tam poziom jest dobry a nie to co w tych wszystkich cosinusach przereklamowanych itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyć się można zawsze :) Warto naprawdę... Teraz jest tyle szkół, że aż żal nie skorzystać :) A gimnazjum, liceum czy szkołę policealną można sobie wybrać i pomału skończyć daną szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam NOVA we Wrocławiu. Szkoły dla dorosłych to nic złego. Nauka w weekendy, wiec można się uczyć no i pracować. Zajęcia w dobrej lokalizacji, nauka za darmo, czego chcieć więcej? Sam chodzę do liceum w NOVA i jestem zadowolony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nova w Legionowie to g****o ni3 polecam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę w swoim mieście do www.cku1.edu.pl . Lubię ta szkołę, może nie jest jakoś za specjalnie wyreklamowana, ale to może dlatego, ze tego nie potrzebuje :) Zanim wybrałam te szkołę, wiele osób mi ją polecało, nie byłam przekonana a teraz uważam, ze to była świetna decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cosinus spoko. Zdawałem tam mature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stowarzyszenia Przyjaciół WODZ (http://szkoly.zgora.pl) to nie tylko przyjazna kadra nauczycieli, ale przede wszystkim doskonałe warunki do nauki. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłem do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory/ i jestem zadowolony. Bez problemu zdałem maturę w wieku 26 lat i mam teraz średnie wykształcenie :) Zajęcia odbywały się w weekendy więc mogłem spokojnie pracować w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Żorach? Gdzie to jest :) ? Jeśli ma się ochotę uzupełnić wykształcenie to nigdy nie jest za późno, ale ja prędzej wybrałabym Cosinusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś153
Osoby które, chcą uzyskać rentę lub zniżki na przejazdy mogą zapisać się do Szkoły Policealnej, dzięki której otrzymają status słuchacza oraz stosowne zaświadczenie, że uczą się i przysługują im zniżki. W Gdyni polecam placówkę NOVA Centrum Edukacyjne. Bardzo fajna szkoła.Maja LO dla Dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liceum wrocław blue edu
Nie masz wykształcenia średniego, nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz ukończyć szkołę PODSTAWOWĄ, GIMNAZJUM lub LICEUM dla dorosłych. CZESNE i WPISWE 0 zł. Przyjmujemy tez na wyższe semestry. Polecamy również kurs eksternistyczny - szkoła średnia w mniej niż 1 rok ! U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do BLUE Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535400556, mail: wroclaw@blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE WROCŁAW
Nie masz wykształcenia średniego, nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz ukończyć szkołę PODSTAWOWĄ, GIMNAZJUM lub LICEUM dla dorosłych. CZESNE i WPISWE 0 zł. Przyjmujemy tez na wyższe semestry. Polecamy również kurs eksternistyczny - szkoła średnia w mniej niż 1 rok ! U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul.Oławska 4 Wrocław, tel.533 125 676 , mail: wroclaw@nova.edu.pl lub zarejestruj się ON-LINE:www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto! Sama chodziłam do takiego liceum dla dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory i osobom, które chciałyby zdobyć średnie doświadczenie z czystym sercem mogę tę szkołę polecić. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, więc nauka nie przeszkadza w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi_bora
Ja zdawałam mature w cosinusie, także szkołę mogę polecić tym bardziej że jest to wszystko bez opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×