Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin769k

Liceum dla dorosłych - Warto ???

Polecane posty

Gość Nova CE Szczecin
" Nie masz wykształcenia średniego, nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz ukończyć szkołę PODSTAWOWĄ, GIMNAZJUM lub LICEUM dla dorosłych. CZESNE i WPISWE 0 zł. Przyjmujemy tez na wyższe semestry. Polecamy również kurs eksternistyczny - szkoła średnia w mniej niż 1 rok ! U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne Wydajemy Legitymacje i Zaświadczenia NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. ul. Pl. Lotników 7 70-414 Szczecin T: 796-400-439, (91) 307 09 22 M: szczecin@nova.edu.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto! Ja bardzo chciałam zdać maturę, bo wcześniej nie miałam takiej możliwości, ze względu na moje wczesne macierzyństwo, ale udało się i po skończeniu liceum ogólnokształcącego dla dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory matura była dla mnie pestką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście teraz jak przerwie się naukę z jakiegoś powodu to później można uzupełnić wykształcenie zaocznie - w liceum albo w jakiejś policealnej. ja tak robiłam w cosinusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liceastka
Polecam zaoczne liceum!! Jestem od 1.5 roku w NOVA w Bydgoszczy i nie narzekam ;) Wystarczy pilnować frekwencji ;) Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci powiedzieć, że zapisują też na wyższe semestry, więc możesz się przenieść bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto :) W każdym wieku i na każdym etapie życia warto się czegoś nowego nauczyć i przystąpić do egzaminów. W http://cku1.edu.pl miałam okazję solidnie przygotować się do zaliczeń, nadrobiłam braki w mojej edukacji. Świetny czas, który otworzył mi drogę do nowych perspektyw zawodowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz uzupełnić wykształcenie to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto. Po gim w szkole miałem same problemy i nauczyciele nas strasznie traktowali. Teraz chodzę do liceum dla dorosłych na Siedmiogrodzkiej w Warszawie http://siedmiogrodzka.edu.pl/ i jest zupełnie inaczej. Nauczyciele są mili i potrafią nas zainteresować przedmiotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Ja skończyłem liceum dla dorosłych w ŻAKu i uważam to za dobra decyzję, bo mogłem sobie popracowac, a maturę dałem bez probekmu. sama nauka była o wiele lepiej zorganizowana niż w normalnych liceach, bo mają mniej czasu na przekazanie tej samej ilości wiedzy, wiec skupiają sie tylko na konkretach. Jakoś nie żałuję, a drogi na studia mi to nie zamknęlo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plus Edukacja Wroclaw

Polecam Plus Edukację we Wrocławiu. Pożądane pracownie i fajni nauczyciele. Klimat bardzo przyjazny. Polecam Małgosia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urmysunshine

Ja uczę się w Pascalu, rewelacja. Liceum jest za darmo i nie wymagają 100% obecności, zjazdy odbywają się co drugi tydzień w weekendy, także spokojnie mogę łączyć pracę, życie rodzinne i towarzyskie z nauką. Możesz sobie wszystko sprawdzić na https://pascal.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×