Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin769k

Liceum dla dorosłych - Warto ???

Polecane posty

Gość Marcin769k

Gdy chodziłem do trzeciej klasy Liceum przerwałem naukę ponieważ musiałem opiekować się chorymi mamą i babcią które jakiś czas temu zmarły a ja przez to jak by nie było zostałem z wykształceniem podstawowym. Teraz mam już 27 lat i chciałbym pójść do Liceum dla dorosłych. Czy warto to robić i czy nie jest już za późno na naukę ( mam już 27 lat ) ??? Proszę powiedzcie mi co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin769k
Nie - Musiałbym zaczynać od pierwszej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin769k
Tylko że wtedy chodziłem do normalnej szkoły i mnie wyrzucili ponieważ było zbyt dużo nieobecności ze względu na to , że musiałem się opiekować mamą i babcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin769k
Musiałbym poszukać ale gdzieś są. Tylko nie wiem czy w wieku 27 lat można jeszcze chodzić do normalnej szkoły ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin769k
Tak jak pisałem , chodziłem do trzeciej klasy ale nie zaocznie , więc musiałbym zaczynać od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Pewnie że warto. LO dla dorosłych jest super. Też kończyłam. Mogłam iść do drugiej klasy ale nie chciałam, wolałam zacząć od nowa. To najlepszy okres w moim życiu. Potem skończyłam studia. I jak zaczynałam miałam lat 26:) Jedyny problem teraz jaki możesz mieć to znaleźć szkołę która przyjmuje po 8klasowej podstawówce. Czy ty już po gimnazjum jesteś? Jak tak to nie ma problemu żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin769k
sdfdfgsdfgasdfg Wiem , że to żart z twojej strony chociaż z drugiej strony jest w tym trochę prawdy. Wiem też , że bez szkoły będzie ciężko , zresztą już jest ponieważ wysyłam CV i odpowiedzi brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin769k
Poszedłbym tylko że brakuje mi motywacji a to moim zdaniem wiąże się z tym iż nie mam dziewczyny ponieważ gdybym miał dziewczynę to ona by mnie zdopingowała do działania i byłoby mi łatwiej. Tak myślę. - Co wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin769k
Co wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tata chodzil do takiego liceum i normalnie ma mature, moze isc www.cku1.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawwsze warto skończyć szkołę! ja skończyłam www.maxima.edu.pl. To był dobry wybór, zdałam maturę i normalnie studiuję. To dobra szkoła, najważniejsze to na taką trafić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto! Nie ma się nad czym zastanawiać. Ja skończyłem, zdałem maturę z 5- ciu przedmiotów i to z całkiem dobrymi wynikami, potrzebowałem średnie by dalej pracować na moim stanowisku, a byłem po zawodówce. Po podstawowej też były klasy, tyle, że nauka trwała o rok dłużej. Co do wieku, nie ma granic. Ja poszedłem jak miałem skończone 36 lat, byli młodzi uczniowie, ale przewaga starszych, którzy mieli już rodziny, jedna pani miała 48 lat i była już babcią, było małżeństwo po 50- tce i wszyscy podchodzili do matury. Było fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto, zawsze najlepiej motywowac sie do nauki i rozwijac sie www.cku1.edu.pl moja znajoma uczyla sie tutaj i polecala jak najbardziej, wiec nie zastanawiaj sie nawet nad tym!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że warto i to nie jest żaden wstyd. Różne sytuacje w życiu się zdarzają :) Może szkoła Delta ? Mają fajnych nauczycieli i ciekawie są prowadzone zajęcia. Na naukę nigdy nie jest za późno ! :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie liceum to fajna sprawa bo zajęć jest bardzo mało ale za to trzeba samemu się więcej uczyć. Myślę, że jeśli ktoś jest zmuszony do zmiany szkoły z różnych przyczyn to nie musi się niczego obawiać. Takie licea są godne uwagi i są bezpieczne. Ale najlepiej czytać opinie innych na różnych forach by się nie wkopać w jakieś ukryte koszta które potem trzeba będzie płacić szkole. A wiem, że dużo było i jest takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto :) Takie szkoły przede wszystkim nastawione są na uczniów. Robią wszystko by się do nich dopasować :) Znacie szkołę Delta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam szkołę Deltę bo jestem tam zapisany na kierunek technik weterynarii. Dojeżdżam kilka km, ale nie żałuję swojej decyzji. W swojej okolicy miałem kilka szkół do wyboru, ale przekonany opiniami znajomych i innych osób postawiłem na Deltę. I super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie jestem uczniem na BHP Omegi w Katowicach. Co prawda dopiero od lutego, ale póki co szkoła jak najbardziej na plus! Dobra organizacja, nie tak jak w poprzedniej szkole, z której zniechęcony zrezygnowałem :/ Co do Delty...hmm coś mi się obiło o uszy, że też jest całkiem spoko, no i też bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam kiedyś do tej szkoły. Do tej pory mam miłe wspomnienia. Myślę, że jest warta polecenia ;) Zajęcia odbywają się co 2 tygodnie, więc to już jest świetne ułatwienie dla osób które pracują w tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Wrocław
Serdecznie zapraszamy do SZKOŁY NOVA CENTRUM EDUKACYJNE we Wrocławiu- posiadamy liceum dla dorosłych w trybie dziennym, wieczorowym i zaocznym. Przyjmujemy na wyższe semestry - wszystkie zostaną otwarte! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz rezerwacji miejsca na stronie www.nova.edu.pl P.S. W ofercie posiadamy także kurs eksternistyczny - czyli liceum w 9 miesięcy oraz szkoły policealne - wiele kierunków bezpłatnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z czystym sercem mogę polecić szkołę Delta Edukacja. Chodzę tam do liceum i jest na prawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodzę do niej. Fakt, faktem dobrze w niej uczą, nie ma do czego się przyczepić. Fajnie przygotowują do matury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram się do tej szkoły, ale jeszcze muszę najpierw odebrać moje papiery ze starej szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam się do tej szkoły w Bytomiu i od końca września zaczynam naukę. Mam nadzieję, że będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie miałam wykształcenia średniego, ukończyłam tylko 2 klasy LO. Zapisałam się do Novej w Gdańku, udało mi się zapisać na wyższy semestr, już do 3 klasy, na początku myślałam, że nie będzie to możliwe, ale jednak bez problemu się udało :)) Zdałam maturę i obecnie uczę się także w Novej na kierunku technik masażysta. Jestem baaaaaardzo zadowolona z wyboru, ponieważ dostałam już propozycję pracy w miejscu odbywania praktyki. Szczerze polecam, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są takie szkoły. Ale też trzeba wybrać dobrą szkołę :) Ja polecam szkołę Delta Edukacja, gdzie naprawdę bardzo dobrze są prowadzone zajęcia i dobrze przygotowani są nauczyciele. Jeszcze trwa nabór można się zapisać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre szkoły na śląsku ! Gdzie jeszcze można się zapisać ? Za darmo nauka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Delta Edukacja w Bytomiu. Dużo kierunków do wyboru ! Gimnazjum i liceum również jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy ostatni moment do zapisu ! ul. Dworcowa 10/2 Bytom Szkoła Delta Edukacja W ofercie: - Gimnazjum dla Dorosłych, - Liceum dla Dorosłych, - Szkoła Policealna (opiekun medyczny, technik weterynarii, technik bhp, kosmetyka itp.) Wszystko za free - bez ukrytych kosztów. Zaświadczenia, legitymacje wydajemy całkowicie bezpłatnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Wrocław
Rekrutacja w szkole NOVA CE nadal trwa! Ostatnie wolne miejsca! Prowadzimy wiele kierunków! Zapraszamy do zapoznania się z konkretami nawww.nova.edu.pl Zapraszamy do szkoły : Oławska 4, 50-123 Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×