Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a miałobyc tak pieknie

Dziecko zrujnowało mi wszystko

Polecane posty

Gość a miałobyc tak pieknie
te ktore sa szczuple to naewno karmily piersia a jak karmily to tez na tym uroda ucierpala zaloze sie ze macie obwisle cycki a takie tez facetow raczej nie kreca, nie mydlcie oczy dziewczynom ktore chcoa byc wolne i swobodne . Ja naprawde nie mam zamiaru sciemniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
nie tylko presja matki ciotki, tez presja kolezanek z pracy, znajomych otoczenia nieoszukujmy sie kobieta bez dziecka jest uwazana za dziwna ,mimo ze ma faceta mowi sie o niej ze cos nia jest nie tak ze nie ma dziecki.Przy kazdej switecznej okazji no to kiedy dzisiu kiedy slub itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja autorkę rozumiem
Moim zdaniem jak dziecko idzie do szkoły to wtedy właśnie zaczyna się problem, bo pomijam że kasy idzie masa na wyprawkę itd, ale trzeba z dzieciakiem lekcje odrabiać, martwić się, chodzić na wywiadówki, jeździć na wycieczki, pilnować żeby głupot nie narobiło i gdzie niby ten odpoczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja autorkę rozumiem
Moim zdaniem jak dziecko idzie do szkoły to wtedy właśnie zaczyna się problem, bo pomijam że kasy idzie masa na wyprawkę itd, ale trzeba z dzieciakiem lekcje odrabiać, martwić się, chodzić na wywiadówki, jeździć na wycieczki, pilnować żeby głupot nie narobiło i gdzie niby ten odpoczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwe!
Ja nei mam obwisłych cycków bo o nie dbałam! A i moj mąż też nei narzeka chyba tylko ty masz taki przykry przypadek.. czujesz sie niedowartościowana może nei przez dziecko a partnera a na biedne maleństwo niczemu winne zwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką trzeba być głupią, żeby uwierzyć w bzdury o ślicznym i cudownym macierzyństwie? nawet posiadanie małego pieska jest uciążliwe, a co dopiero dziecka. i naprawdę nie powinny się na nie decydować osoby, które nie są gotowe na pewne wyrzeczenia i wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwe!
ja nei ma obwisłych piersi bo o nie dbałam! a i mój mąż nie narzeka chyba tylko ty masz taki przyry przypadek. Czujesz sie neidowartościowana może nie przez dziecko a partnera a teraz na to niczemu winne maleństwo zwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
ktora z was nie ma hemoroidow? ktora z was kocha sie z mezam tak jak przed porodem. Ktora z waz robi teraz to co robila przed ciaza? Ktora z was jest taka wesoła pogodna i pozytywnie nastawiona jak przed ciazą? Ktorej z was zycie nie poprzerwcało sie do gory nogami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
niemozliwe ile karmilas. bo jesli karmilas conajmniej rok to na takie zwisy zaden krem nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
Ja nie karmiłam długo swiadomie i dzieki temu chociaz cycki mam ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja autorkę rozumiem
ja psa mam, ale do dzieciaka mnie nie ciągnie. Wolę jednak psy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwe!
Takie dziecko w wieku szkolnym nie staje o 6 rano. Poza tym potrafi sie soba zając. nei trzeba ciagle na ni patrzeć zeby sie nei udławiło lub nei zwalilo czegos. Mozna swobodnei zaplanowac urlop. to tylka kilka przykladów. Zgadzam sie dziecko to obowiązek na całe zycie ale tez i ile radości. wszystkie te które nie chca miec dziecki okey nie miejcie ich ale nei gadajcie tych wszystkich glupot bo nei macie o tym zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
widziałm co sie dzialo z moim brzuchem po ciazy stwierdziła pierdole nie karmie bo jeszcze cycki obwisle dojda no i przestałam. Maly zadnej alergi nie mial i nie ma kolek tez nie ma , a te ktore tak karmily piersia non stop boze moje dziecko jest uczulone na to na tamto sramto , tyle posiwecenia poszlo na marne bo i tak dziecko choruje a w dupe z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwe!
Niestety karmiłam tylko 3 miesiące, mały nei dojadał wieć musiałam przejść na mleko modyfikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja autorkę rozumiem
ja jakoś nie widzę radości w posiadaniu dziecka. raczej kojarzy mi się to przygnębieniem, zmęczeniem i depresją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rozumiem
autorkę,mam 20 lat i mam 8miesięczne dziecko,figurę mam straszną ale kocham moje Maleństwo z całego serca. Bardzo męczy mnie to siedzenie w domu z dzieckiem,sprzątanie itp.,to prawda,ze nie mam czasu na ułożenie włósów czy makijaż a jak już znajdę ten czas to po prostu mi sie nie chcę,jestem młoda a zostałam kurą domową co jest bardzo męczące bo mój chłopak cały dzień pracuje ale kocham moją Córeczke z całego serca ale nie sadzę,zebym jeszcze kiedyś zdecydowała się na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz wyjątkowego pecha autorko, bo większość kobiet które znam, nawet po 2 ciążach ma świetną figurę, żadnych dolegliwości zdrowotnych i są jeszcze bardziej przedsiębiorcze i przebojowe niż przed urodzeniem dziecka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwe!
Do a ja rozumiem ciesz sie ze mas zto malenswto bo jeszcze kilka lat i mogłabyś tak gadac jak niektóre na tym forum ż nei chca dzieci bo a beee. masz jedno nie chcesz sie decydowac na wiecej okeyale sadze ze za kilka lat sama bedziesz chciala jeszcze jednego malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyooooooooooooooooo
Sfustrowana biedna kobieto żal tylko Twojego dziecka,co ma taką matkę,nie umiesz nią być,ale pomysl o nim-ma tylko Ciebie,komu ma pokazywac te zabawki? Na pewno nie chciałoby miec takiej matki,ale co ma biedny do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA. Ja karmiła równiutko 2 lata i jakoś nie widze w tym skutków ubocznych. Ja robię teraz to co przed ciążą, vzyli prowadzę z mężem firmę. Jestem nawet weselsza niż wcześniej, bo mój syn codziennie potrafi nieźle rozbawić. Moje zdrowie i życie niw ucierpiał na ciąży w ogóle. Mój syn w ciągu trzech prawie lat chorował jeden raz na trzydniówkę. od początku przesypiał całe noce,a od nie pamiętam kiedy śpi od ok 20:00 do 9:00. Czasem i dłużej. Jak ktoś chce, to potrafi pogodzić macierzyństwo z resztą życia i być szczęśliwym. Jal ktoś tego nie potrafi to tylko narzeka i obwinia niewinne dziecko. No cóż, szkoda dziecka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja autorkę rozumiem - ja też rozumiem, że można nie chcieć mieć dzieci. ale skoro NIE CHCIAŁA to po jaką cholerę się na nie decydowała? 😭 bo rodzina i znajomi chcieli? a jak rodzina i znajomi uważają, że w dobrym tonie byłoby się powiesić, to też to zrobicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoskaika
autorko ale w czym ty widzisz problem W tych 57 kg? (chyba ze czegoś nie doczytałam bo przeczytałam temat pobieżnie ale natknęłam sie na post gdzie podałas swoje wymiary i wagę) Ja ważę 53-54 kg (nie wiem dokładnie bo nie dbam o to dla mnie kg w ta czy w tamta naprawde jest bez znaczenia) Wzrost tez mam zblizony do Twojego, może z 2 cm wyższa jestem a wszyscy mnie mają za szczupłą i zgrabną . Ja przy takiej wadze sie świetnie czuje, ubieram młodzieżowo9a mam 40 lat i prawie dorosłych dwójkę dzieci) wiec nie wiem w czym ty widzisz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
moj maz chce kolejne i znowu sie aczyna gadanie rodzinki i znjaomych no jak chcesz tylko jedno przeciez bedzie sam potem bedzie mial pretensje ze nie ma rodzenstwa. Bedzie bardziej komunkatywny. znowu kurwa sie zaczyna nagonka i co to nie jest presja tym razem sie nie dam wrobic jedno i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze troszke uzalasz sie nad soba... Kobiety nie z takich rzeczy wychodzily, stajac sie ponownie atrakcyjnymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
Widze problem w tym ze nie mam czasu dla siebie, ze mam fałde skory na brzuchu, nie tłuszcz luzna skore bo przy moim zwrosie 160 i wadze 57 kg to ie jest nadwaga mam prawidlowy wskaznik bmi,przed ciaza bylam za chuda nijednokrtonie mi to mowiono. Miałam niedowage co widac tez w wskazniku bmi sprawdzcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwe!
Wiesz co powiem co wiecej urodziłaś zdrowego malucha. Jest zywy zesoły, chce sie bawić. etraz ty martwisz sie swoim wygladem a pomysl co by bylo gdybys urodzila dziecko ktore ma skrzywienie , nie rusza sie zbyt wiele bo sprawia mu to straszne trudności. To nie jest sytuacja wymyslona. W takiej sytuacji znalazla sie moja kolezanka. I co z tego ze brzuch jej odstaje. wlosy po ciazy powypadaly. ja to nei obchodzi bo urodzila dziecko (nie bylo planowane) i teraz tylko nim sie martwi. Wydaje mnóstwo pieniedzy na rehabilitacje. Ciesz sie z tego co masz bo wiele kobiet by sie zamienila na twoje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankac
Ja mam trójke dzieci. Chodze do fryzjera. waźe 53 kg. modnie sie ubieram. chciec to móc. Nie imprezuje tak jak kiedys. ale wiadomo takie zycie kiedys musi sie skonczyc dorośnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
zaraz wam moze wkleje fotke jak wyglada brzuch o cc a raczej ta luzna skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×