Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Goramka

Święta-odwieczny problem prezentów !

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellka222
Oj nie ma co narzekać, wystarczy spojrzeć tutaj jaki mamy duży wybór róznych fajnych kosmetycznych prezentów. Jeszcze jest czas aby coś fajnego zamówić www.nantes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorczenka
Ja zawsze staram się zadowolić swoich bliskich i dawać im oryginalne a jednocześnie praktyczne prezenty (coś takiego cieszy zazwyczaj o wiele bardziej niż oklepane czekoladki czy też kwiatki)../. W tym tygodniu zamówiłam już prezent dla swojego męża z okazji gwiazdki . Jest to jeden z takich zestawów do golenia marki Muhle: http://menspace.pl/?podkat=182&k_prod=133&sort=4 - Jestem prawie pewna, że mu się spodoba. Jest gadżeciarzem i bardzo lubi takie fajne i stylowe dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jest nowa gazetka promocyjna Toys”R”Us! Jak zawsze znajdziecie w niej wiele artykułów w super cenach. Na przykład: wybrane zestawy klocków LEGO do 50% taniej, samochód elektryczny VW Beetle tańszy o 350 zł, wszystkie wózki dziecięce Chicco o 20% taniej a pojazd Federacji z Star Wars jest tańszy aż o 400 zł! To tylko kilka promocji, które czekają na was! Gwiazdka tuż tuż, więc zróbcie swojemu dziecku idealny prezent z Toys”R”Us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemikułka
Jak szukacie jakiś fajnych zestawów pod choinkę to polecam zajrzeć na jacquesbattini.eu Mają fajne propozycje i dla kobiet i dla mężczyzn; perfumy z balsamem do ciałą lub żelem pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do świąt pozostał już tylko tydzień. Jeżeli dalej zastanawiacie się co kupić swojemu dziecku pod choinkę wybierzcie się do najbliższego sklepu Toys”R”Us. Tam jak zawsze znajdziecie wiele ciekawych ofert. Do kupienia między innymi: kultowa zabawka Furby tańsza o 50 zł, kolejka górska ze stołem tańsza o 210 złotych a gra Angry Birds Action kosztuje aż o 35% mniej. Nie ma co czekać. Pędźcie do Toys”R”Us i sprawcie swojemu dziecku wspaniały prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już ostatni dzwonek by kupić gwiazdkowy prezent dla dziecka. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to zajrzyjcie do najnowszej, a zarazem ostatniej w tym roku, gazetki promocyjnej Toys”R”Us. Znajdziecie w niej między innymi: Lalki Monster High od 30 do 50 zł taniej, super zestawy LEGO Friends i LEGO City 50 zł taniej, tor dla samochodów Little People 140 zł taniej a stół multifun 14w1 jest aż o 300 zł tańszy. To tylko kilka promocji czekających na was w sklepach Toys”R”Us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczne ksiązki z serii "Wyjątkowy rocznik 1973" i inne "lata" - trafiłąm na to przypadkiem w Empiku a że niedrogie to kupiłam kazdemu kogo rocznik znalałam Super wydane i bardzo pomysłowe, taka fajna pamiątka praktycznie dla kazdego http://www.empik.com/ksiazki/poradniki/ksiazki-pamiatkowe,310702,s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losssowa33
Świetny pomysł na prezent ale nie tylko też świateczny. Mysle ze kazda kobieta marzy o tym zeby mieć u siebie na toaletce takie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na pachnące patyczki od Pachnącej szafy ? Mysle ze tez jako fajny dodatek do prezentów mogą sie swietnie sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem wyjątkowym i nietuzinkowym prezentem może być mata ochronna POLITRADER, którą zakłada się pod krzesło obrotowe lub jakiś inny ruchomy, rysujący powierzchnie mebel. Można też taką matę wykorzystać jako świetną ochronną podkładkę pod laptop na biurku. Ja tak robię i dzięki temu nie mam żadnych problemów z zarysowaniami i zniszczeniami podłogi lub blatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja też zawsze miałam problemy z wyborem prezentów. W tym roku poszłam na łatwiznę i dwa miesiące wcześniej wypytałam rodzinkę co im się marzy:D W efekcie mama dostanie ekspres z http://www.krups.com.pl/ a tata narzędzia do pracy:) Jeszcze szukam prezentów dla rodzeństwa ale myślę że do końca przyszłego tygodnia będę miała wszystko kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opylia
Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku pozdrawiamy mistrzowie szeptów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze podarowanie takich własnie prezentów jak te od pachnącej szafy nie są niczym zlym, a na pewno drobne prezenty też potrafią dać radość obdarowywanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola35
Dobrze, ze już jest po Świętach. Ja mojej mamie kupilam pojemniki prożniowe Dafi, przydatny prezent bo dobrze mieć taką rzecz w domu, teraz niedługo dzień babci i problem wraca, przecież nie kupię jej kapci bo to przereklamowane, a mojej corce zawsze daje pieniądze żeby sama sobie kupiła, jednak jej nie wypada dac pieniędzy, co jeszcze może się przydac ? Może jakieś sztućce? Pasuje czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.. ja świąteczne inspiracje czerpię ze strony allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ****ardzo lubie i zgadzam sie co do zapachu i tego ze rzeczywiscie sa bardzo trwałe, ładnie pachną i na pewno sprawią innym radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę polecić MaxQ.pl to sklep wielobranżowy gdzie często robię zakupy i jak do tej pory nigdy sie nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez sie bardzo podobaja te zapachy i ja tak samo bardzo czesto je wybieram takze na pewno i Wam moge polecici. Szczególnie ze pachna przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno mam juz prezent dla mamy - kupiłam jej własnie dzisiaj będąc w drogerii Hebe krem Sensilis Correctionist. Bardzo lubie, na mnie genialnie działa i wiem ze mama tez bedzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara_KA
http://www.listymikolaja.pl tu możemy kupić prezent dla naszych dzieciaczków, dostaniemy tam list albo nawet wideo prosto od Świętego Mikołaja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent na święta to zawsze jest problem ,szczególnie jak nie bardzo wiadomo co będzie potrzebne osobie obdarowywanej . Dobrym pomysłem jest karta podarunkowa taka jak ta http://welovebeds.pl/sklep-welovebeds/karty-podarunkowe.html Wtedy osoba która ją otrzyma będzie mogła dokonać najlepszego wyboru. Jak mam problem co kupić to zawsze wybieramy kartę podarunkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosenne prezenty w Inna ja www.innaja.istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×