Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Goramka

Święta-odwieczny problem prezentów !

Polecane posty

Patrzyłam na allegro i są naprawdę fajne. Ja co prawda już dla siostry młodszej zrobiłam prezent, a że jest 14-latką taki termofor też by był fajnym pomysłem. A tak kupiłam jej puzzle 3000, niech układa hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krysiazosia ręczniczki fajne, szkoda, ze takie drogie. Ja mam wielką rodzinę i tak każdemu coś zakupić to jednak nie lada wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręczniki rzeczywiscie sa drogie bo patrzylam a termofor to super rzecz :D a jaki jeszcze maly drobiazg moge jej dokupic?? :D i dla brata jeszcze co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mirabel myślałam nad bokserkami ale nie mam pojęcia gdzie takich szukać :D może wiesz? a akurat dzisiaj przyjeżdża na 1 dzień moja siostra więc ją podpytam jak nie powie nic konkretnego to na bank kupię twoje skarpetki :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie praktycznie wszystkiego szukam w necie. W ogóle chyba jestem maniakiem zakupów internetowych, oczywiście wszystko z głową :) Z tej aukcji zakupiłam bokserki , tylko tu jest duży rozmiar, więc o ile by Ci się spodobały musiałabyś wziąć aukcję z innym rozmiarem. http://allegro.pl/show_item.php?item=1926493949 tak dla "młodszego" chłopaka (niż mój małżonek) wydaje mi się, że fajny byłby numerek 343, 323,399,180 i ogólnie jeszcze można byłoby co nieco wybrać. To tak przykładowo :) Chyba ze gdzies w sklepach poszukać. Jednak tak standardowo kosztują około 8 zł, więc przy większej ilości sztuk choćby 3, to na pewno opłaciłoby sie bardziej z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne bokserki :D tylko chyba muszę je chyba poszukać w sklepach bo ogólnie zawsze zamawiam z konta brata a to ma być dla niego prezent :P więc przez neta odpada bo nie mam własnego konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda na początku sprzedawałam jeszcze co nieco dla dzieci, np rajstopki, skarpetki, czy zabawki :) no ale za bardzo chętnych nie było to zrezygnowałam i teraz tylko skarpeciochy :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdlkjfop
w tamtym roku mama dostala zestaw kremow i skarpety tato skarpety i zestaw po goleniu siostra dostala perfume i ksiazke brat kubek i perfume mam jeszcze siostre dostala taka fasolke z imieniem z empiku i koszulke z napisem i drugi brat dosatl kubek i perfume ale w tym roku mam mniej kasy niestety ;( PERFUMY K***A!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdlkjfop te wulgaryzmy nie są potrzebne nie wystarczyłoby napisać normalnie ? nie kupię perfum ponieważ chcę aby to był trafiony prezent a trudno wybrać zapach który by się spodobał danej osobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisiemka
ja już jakoś od początku listopada myślę o prezentach i też przede wszystkim przez internet zamawiam - spora oszczędność czasu, choć wiadomo że jak się chodzi czasem po sklepach to coś w oko wpadnie ;) zawsze mam największy problem z facetami... mężowi planuję zamówić taki t-shirt http://allegro.pl/dream-island-tshirt-wyjatkowa-koszulka-na-prezent-i1936311029.html , ale z bratem i tatą jak zawsze nie mam pojęcia... staram się nie kupować standardów z gatunku kosmetyki/skarpetki/koszule i nie wiem co zrobić, jakieś pomysły ? :P a mamie już zamówiłam kolekcję płyt z muzyką filmową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiemka też staram się ominąć standardowe prezenty :) hah może kapciuchy już sama nie wiem jak przyjdzie mi coś do głowy to podzielę się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kupiłam mamie prezent, fajną bluzeczkę znalazłam przypadkowo w sklepie :) Ta wyciskarka trochę droga, ale jak ma sie mało osób by kupić im prezenty to oczywiście można. I prezent jakże wyjątkowy i wyszukany. Koszulka tez do najtańszych nie należy, ale ładna. Goramka a moze jakis komplecik czapka z szalikiem., chyba że czapki nie nosi to może takie nauszniki, bardzo ciekawe. Sama zastanawiałam się nad kupnem z racji, ze praktycznie nie noszę czapek, ale chyba jeszcze za wcześnie, nie jest aż tak zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisiemka dla brata moze być lornetka, o ile lubi takie rzeczy. Widziałam na allegro nawet niedrogo, a z dobrymi parametrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mirabel zastanawiałam się nad czapką i szalikiem bo akurat swoją ulubioną zostawiła gdzieś w sklepie i przepadła :D heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisiemka
czapka i szalik to bardzo fajny pomysł! a lornetka to przyznam że w ogóle by mi do głowy nie przyszła, nie wiem czy to w jego stylu, to komputerowy chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę kupić mojej siostrze piżamę ale taką w kratę najlepiej rozinaną ale nie koniecznie tylko prosiłabym o taką w zakresie cenowym który podałam w temacie :P pomożecie ? szukam i doszukać się nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
A może MAMIE czy siostrze aparat do masażu z wymiennymi nakładkami taki jak reklamują w Mango tv SSa na allegro już od 20zł ? A tacie SD z najzabawniejszymi Polskimi Kronikami Filmowymi -Każdy to lubi,,albo korkociąg do wina na baterię ?a bratu otwieracz do piwa z licznikiem ? A może rodzicom zamów na allegro kalendarz z Waszymi zdjęciami na każdy miesiąc (ok25-35zł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie_kruufki
Gość Siostrunia
ja mam problem z dziećmi w rodzinie... Sama nie posiadam więc średnio się orientuje a w tym roku doszedł mi chrześniak i 10 letni synek mojego brata żony. Tak na raz, a co ;-) Dla chrześniaka prezent już mam klocki z lego duplo, znalazłam już nawet konkretny zestaw na ich stronie. To chyba taka sensowniejsza zabawka prócz pluszaków itp. dla małego dziecka. Natomiast, za cholerę nie wiem co kupić temu dziesięciolatkowi, podobno dzieci w tym wieku są wymagające strasznie, jakieś pomysły? Dzięki z góry, niech żyje internet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaaaaCziu
gaszz tez nie lubie swiatecznych przentów robic, bo nigdy nie iwem co kupic ..:// mam juz zamowione kosmetyki dla mamy i siostry. Na splendore kupilam dwa zestawiki Biosilka, troszke wydalam ale sama uwielbiam ich wiec licze ze sama tez troszke bede stosowac hihi :p Ale nie mam pojecia co kupic chlopakowi .. jemu nigdy nie wiem co kupic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubie bioslik ^^ :)) Z prezentmai na swieta to chyba kazdy ma problem. Nie dosc ze mam wiecej pracy to jeszcze wiekszosc wyplaty pojdzie na prezenty ..Mikolaj, gwiazdka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winter_rose
No tak problem odwieczny. Ja stawiam głównie na oryginalność, staram się robić coś sama (np. kartki świąteczne) i omijać sieciówki podczas zakupów prezentowych. Wolę znaleźć coś w mniej znanych miejscach (przynajmniej wiem, że pół Krakowa nie będzie miało czegoś takiego samego). W tym roku kupiłam już córce na Mikołajki śliczny szalik i czapkę w King Squerze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targowo.Istore.pl
Jeżeli nie macie pomysłu na prezent pod choinkę,to zapraszam na naszą stronę www.Targowo.Istore.pl gdzie kupicie fajną i ciekawą grę planszową dla całej rodziny. na święta mamy atrakcyjne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwwaaa
tak, zawsze mam z tym problem, ale ostatnio znalazłam świetna stronkę www.TylkoTorebki.pl mają duży wybór torebek, idealne na prezenty dla mamy, siostry i teściowej;) ja zastanawiam się czy nie poprosić mikołaja o taką http://tylkotorebki.pl/p375,jesien-zima-prostota-i-elegancja-torba-w-stylu-zara-skora-licowa.html strasznie mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×