Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eurydykaa

lubie kiedy..

Polecane posty

17.11.2011] 10:58---------- tutaj napisałaś, że możesz mnie budzić!:) Więc obiecując sobie wielce, a może nawet jeszcze więcej, chciałbym spróbowac polubic tą godzinę.;) A co..., mogę mieć wyobrażenia, różne, bo wyobraźnię mam ponoć niezgorszą. A i tak Ci sie nie przyznam, co sobie wyobrażam, gdybys mnie obudziła, wirtualnie, czy jak tam jeszcze teraz jest modnie.;) )))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
czyli ze moje budzenie nie miałoby większego sensu tak? w sensie ze nie powiedzial bys nawet budząc Ciebie.? ok nie nalegam:) szanuje wolę innych i nie bede sie zagłębiac w te miejsca mi niedostępne:p. co do mody-cóż musze Cie rozczarować(zapewne nie pierwszy i nie raz ostatni) iż z trendami jestem na bakier!Nie interesują mnie modowe pędy..jestem jaka jestem lubie co lubie i zyje jak chce.TO ZE WIRTUALNA KAWA CI POSTAWIE TO NIE DLATEGO ZE INNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
tak robia a dlatego ze zrobilabym to tez w realu nawet jesli byłaby to czystą kurtuazja-zadna intencją nie podszyta.tak wiec..chcesz kawe mowisz i masz ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
ach i przeciez najważniejsze jakoby..codzienne budzenie ale..sam wiesz co chce powiedziec wiec sobie dopowiedz ha ha ha. jutro o 3.46 zostaniesz obudzony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....heh, wirtualnej kawy jeszcze nie piłem, i nie znam jej smaku, chociaz INNE wirtualne..... to i owszem, próbowałem, i jakis tam smak mają, chociaż dość szybko powszednieją, niestety. W każdym razie nie żałuję, bo jak mówią, wszystkiego trzeba spróbować.:) Nie bardzo qmam co to z tym "codziennym budzeniem, ale....."? Widac jednak tępak jestem, jak to mężczyzna!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I obiadu nadszedł czas!:) ))))))))))) ( wreszcie) I mysli mam zbożne, jedynie na obiadek nastawione, bo mysli te intensywnie usiłują przywołać obraz tego, jak to też będzie z tym budzeniem, i co ważniejsze, jak będzie po obudzeniu!?:) ))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
witam gorąca w ten mrozny poranek:). Sias odstąpiłam od lichego pomysłu pobudki bo zakrawalo by to na sadzym:) . ktos kto nie wie jak wygląda ta godzina moze doznać traumy wiec..porzucam myśl o terroryzowaniu waszmości. taaaak juz sobie wyobrażam te niczym nieskalana radoś twą na moje postanowie:). to ze najedzony wczorajszym obiadem jestes to wiem ale..na cynamonke i cos do..na troche energii z rana zapraszam. Milego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wielkie serce😘:) Rzeczywiście, ta godzina to koszmar, brrrr....:O Za cynamonkę też dziękuję🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
cala przyjemność po mojej stronie: d. byc moze nie wygladam jak te boskie kuchareczki ale..serwować umiem z pewnością równie dobrze;). Milego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ojj, one wiele potrafią....., z kulinarnych spraw też!;)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
mhmm czy pan czasem mi tu czegoś nie imputuje?;d panie Sias.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wpadłem, zdemaskowałaś moje niecne podchody!:O A tak chytrze i ostrożnie chciałem wybadac sytuację....:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
ha ha ha. dzien dobry! mamusią nie nauczyła ze nie wolno naigrywac sie z innych?'POGODNEJ ROBOTY ZYCZE:). KAWY DZIS NIE ROBIE TAK RANO BO JAKO PRACOWNIK BIUROWY CHYBA RACZEJ NAPEWNO ITP ITD MASZ WOLNE SIAS:). tak wiec..do potem. pozdrawiam CIEPLO w mrozny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mamusia nauczyła, a pewnie.....! Mówiła - jak ci sie uwidzi jakas kobieta, mądra, do rzeczy mówiąca, to pilnuj jej, chodź za nią, a do jaskini prowadź co rychlej, by przykazania boże wypełnić solidnie, i to niejeden raz.:P A praca biurowa wiadomo, wymaga poświęceń, szczególnie tych "biurowych" co tam sprzątają. Więc musze i dziś pracusiowac, na chlebek, i cos do chlebka.;) Dobrego nastroju na dziś, 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
a dziekuje dziekuje:). a tak Wogole..tak Wiesz nie to zebym byla bardzo wścibską ale dla zaspokojenia..czy te czyny lubieżne i majtki gdzies tam juz wspomniane wczesniej to ze niby ze czyje?! moje??? Wiesz niezręcznie byłoby tak..a zresztą..:) . Milego popołudnia zycze pracusiu. p.s.jako nadgryziona.,śmiem twierdzić,ze..a o tym to pozniej ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż musiałem wrócić i odszukać wspomniane przez Ciebie fragmenty z dnia 15.11.2011] 21:12 Zatem, fragment "....Bo dobieranie się do damskich majtek jest stare jak świat!...nooo raczej stare jak epoka, w której majtki wynaleziono...." - Ta maksyma należy do zasad, które sa ciągle aktualne, które stale i wciąż musimy mieć na uwadze ( my, mężczyźni), i do których to kryteriów usiłujemy dopasować spotkane na swej drodze niewiasty, by wypełnic (wspólnie z nimi) posłannictwo dziejowe, ku chwale odwiecznego zewu natury, a sobie i im ( niewiastom), na pozytek i bezgraniczne zadowolenie! By wyprzedzic zapytanie powiem, że z miła chęcią dopisał bym Cie do zacnego grona niewiast spełniających kryteria tej niezwykle starannej selekcji, i postawił pomnik "Za zasługi dla wieczności"i.;) Natomiast fragment tego samego tekstu z dnia 15.11.2011] 21:12 : "...Wiadomo w czym rzecz, i cieszę się, że należę tez raz po raz, do tego grona zdobywców w/w częsci garderoby. ( i wcale, a wcale sie tego nie wstydzę, nie mam wyrzutów, ani broń Boże kompleksów )...." -Ten fragment mówi o wiekopomnych moich zasługach na tym samym polu, o którym mowa we fragmencie pierwszym, ale tutaj jeszcze Twojej, czy raczej Twoich wspomnień nie ma - ale jak wyżej napisałem, mam cichą nadzieję, żeeeee.....!?:) Jak da się zauważyć, nie kryję zamiarów, walczę z odkrytą przyłbicą, bo to tez należy do zasad przeze mnie wyznawanych. Już!:) ))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
ha ha ha ha Siasiu Twą szczerość jest powalajaca. NIE MUSIAŁEŚ TEZ PRZYTACZAĆ TU SŁÓW SWOICH GDYŻ JA JE DOSKONALE PAMIETAM I MALO TEGO-TU KU ZDZIWIENIU TWEMU-NAWET JE ZROZUMIAŁAM. MOZE LEKKO SIE NIE ZROZUMIELIŚMY ALE..:).Co do rokowania ze tak to ujme na garderobe..co moja rodem z epoki.. piękne haftowane do kolan..REFLEKTUJESZ? ;)HE HE HE WIEM WIEM KTÓRY MAMY WIEK JEDNAK LUBIE BYC ORYGINALNĄ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
P.S. NIE ODNOSISZ WRAŻENIA ZE TU ZROBIŁ SIE JAKIS KLUB WZAJEMNEJ ADORACJI HE?!:) pogodnej spokojnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...? Masz rację, takie publiczne wywnętrzania się, zakrawa na swego rodzaju ekshibicjonizm.:) To ja już nie będę więcej ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
sias..nie bedziesz co?dyspot o męskich potrzebach prowadzić czy Wogole nie bedziesz juz rozmawiac-ze mna? Jesli słówem którym Cie uraziłam to przepraszam bo nie taki byl zamiar moj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
no no:) a ja jestem dziewica:). MILEGO POPOŁUDNIA:*. Dzis zapewne zalujesz,ze do stołówki nie zajrzysz;)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no,...i buziak się znalazł!?:P Może jakoś dobrniemy i do konkretów, w końcu..........;) )))))))) P.S. W restauracji też jest na czym oko oprzeć, tyle żeee... młode to wszystko, płoche.., nadziei na jakies profity nie rokujące, niestety...:O Nie ma to jednak jak stare, dobre widoki, takieee...opływowe, miłe, i cieplunie. Ummmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa siaś
test... na inteligencję sieciową albo i siaciową? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
DZIEN DOBRY:)!..ze co?ze jaki test? Wogole o so chodzi so?:o . Ja bylam grzeczna:). MILEGO DNIA ZYCZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×