Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 3E4RGTHN

CO MYŚLICIE O ZAWODZIE :KIEROWCA TIRA ?

Polecane posty

Gość gość
Prawda jest taka ze kiedy mowa o OES, to własnie macie przykład, ze jesli ktos chce uczyć sie, doskonalić to potem też otrzymuje znacznie lepszą pracę. I to naprawde jest świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kursy można zrobić w tej instytucji http://angra-kursy.pl/ maja wszystkie potrzebne uprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomek33
Tak jak ktoś wspomniał wcześniej, bardzo pomaga kurs na wózki widłowe. Ja jestem z Poznania i robiłem akurat w japanlift, szybko i sprawnie i jest papier,który bardzo ułatwia znalezienie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca dobra, opłacalna, ale najpierw należy przejść odpowiednie kursy. Znam dobrą miejscówkę, w której możńa zdobyć certyfikat kompetencji przewoźnika. http://angra-kursy.pl/ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry zawód tylko męża nie ma po 3 tygodnie w domu, mieszkamy pod Poznaniem, pracuje w MW Spedition czasami się z nim zabierałam jeździ głównie do Niemiec, ale w koncu musialam zostac w domu i zajac sie dzieckiem. Firma bardzo dobra, pracuje już kilka lat i nie zmienia, są bardo terminowi i dbają o swoich kierowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mężuś dużo jeździł na tirach po całej Europie. W domu był od wielkiego święta. Nie powiem kasę przynosił niezła ale co z tego jak go nie ma. Raz na jakieś imprezie znajomy namówił go na własny biznes poszli razem na kurs zrobil certyfikat kompetencji zawodowych i maja teraz dobrze prosperująca firmę. Nie powiem początki były trudne ale jakoś poszło teraz On robi kurs na HDS a ja kurs na wózki widłowe bo czasami potrzebujemy rozładować tira a jazda wózkiem mi się podoba. Na marginesie polecam wam szkołę OES w Krakowie maja fajne kursy a na pewno przydatne dla kierowców i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truckeronroad com
Co za debilne wypowiedzi co niektórych na poziomie inteligencji ameby... (nie ubliżając amebie). Ciężki kawałek chleba, kosztem rodziny. Dzięki naszej pracy wszystko jest w sklepach na czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
truckeronroad com widzę, że stary temat odświeżasz. Ale się może wypowiem jak to widzę, choć nie mam z tym zawodem nic wspólnego. Praca ma swoje plusy i minusy, jak pewnie każda. Wydaje mi się, że największy minus to stres, bo jak trzeba gdzieś dojechać i jest na to krótki czas to trzeba wyprzedzać, może nieraz łamać przepisy. Po drodze może się coś stać, można gumę złapać albo mieć kolizję. Trzeba jeździć wyspanym bo inaczej może być masakra. Plusy są na pewno dla osób, które lubią kierować i lubią pracę w samotności. Ale i tak jest to praca fizycznie męcząca, jedzie się daleko (pozycja siedząca, wymagana koncentracja). Nie mam szans zobaczyć jak to jest, bo ledwo zdałam prawko kat. B i jeśli już siadam za kierownicę to jadę tylko w trasę poza miasto (skrzyżowania mnie stresują) i jeszcze nie odważyłam się pojechać gdzieś sama a prawko mam kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie zebrało wam na wypociny tirowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrielKuśnik
Ok, rok temu robiłem w OES Kraków uprawnienia C+E i serdeczne pozdro dla mojego instruktora Michała Łojewskiego - praca świetna. trzeba to co prawda lubić ale nie zamienił bym swojej jazdy na jakiekolwiek siedzenie za biurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy zawód. Można zobaczyć i przeżyć wiele. Nie każdy może być zawodowym kierowcą. Trzeba najpierw przejść testy psychologiczne i oczywiście zdać odpowiednie testy na prawo jazdy. Ja swoje testy psychologiczne miałem u www.autosugestia.com.pl Były przeprowadzone bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest ciężka, raz ze rozłąka z rodzina, dwa ze trochę niebezpieczna, ale są miejscowości gdzie tego typu praca zdaje się być bardzo atrakcyjna. Moj mąż jest kierowcą, ale jeździ po kraju. W naszej okolicy to najlepsza opcja na dobry zarobek. Tak jak tutaj praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-woj-wielkopolskim widać, kierowcy, spedytorzy i logistycy są poszukiwani na szeroką skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek8392
Jestem współwłaścicielem firmy, która zatrudnia kierowców tira. Pracujemy na trasach międzynarodowych. Żaden z moich kierowców nie narzeka na swoją trasę. Dodatkowo zapewniam im bezpieczeństwo monitoringiem GPS od Transmobil, dzięki temu i ja mam taką korzyść, jak kontrola nad samochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca kierowcy nie jest łatwa , to duża odpowiedzialność, trzeba walczyć ze zmęczeniem. Mój mąż pracował wiele lat jako kierowca ale w końcu udało mu się znaleźć w miarę atrakcyjną prace na miejscu. Generalnie, to branża transportowa jest mocno rozwinięta w Polsce a ofert pracy dla kierowców http://praca-zachodniopomorskie.pl/ jest całkiem dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem opłaca sie byc kierowcą tira bo są dość dobre stawki, ale trzeba uważać dla jakiej firmy się pracuje bo dużo już spedytorów zostało oszukanych. Ja szukając pracy jako kierowca ogólnie znalazłam stronę http://www.znajdzkierowce.eu na której jest bardzo dużo ciekawych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ktoś podejmuje się tej pracy to chyba wie jakie są warunki i z czym to się wiąże, ciągle gadania bo ciężko bo z rodziną się nie widuje no zaraz sam się na to pisał to chyba jego problem, większość tirów ów nie patrzy na inne samochody wszędzie się wpychaja jeżdżą jak chcą a wypadków mnóstwo pewnie dużo młodych ruch.... Też jedną wielka porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prymityw bez magistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje jako kierowca już jakiś czas i jest z***biście, nikt nade mną nie stoi, jeździć lubię strasznie, a takim sprzętem to frajda :D Alfa Trans, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trafisz do dobrej firmy, to na pewno nie pożałujesz. Praca stabilna, wysoko opłacalna. Wszystko zależy od pracodawcy. Swojego nie zmieniam już od lat i jeśli ktoś uczciwy szuka poważnego zatrudnienia jako kierowca (B/C/C+E) to polecam tu wysłać CV: https://www.eco-trans.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry zawód, a jak się jeszcze ma dobrego pracodawcę to już wgl warto. Ja pracuję dla Blau Speed i cieszę się, że w siebie zainwestowałem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca kierowcy

Ludzie mam problem. Jestem kierowca tira do pracy mogę chodzić codziennie (zaczynam pracę codziennie o 4.00 rano) ale i codziennie jestem w domu. W pracy jestem maksymalnie 10h ale jazdy razem mam maksymalnie 7h. Wiem że można chodzić do pracy 5 dni później 6 dni następnie 5 dni i znowu 6 dni. Moje pytanie brzmi jeżeli pójdę  5 dni to ile muszę zrobić dni wolnego a ile jak pójdę 6 dni?Jest skrocony dzienny odpoczynek trwajacy 24h ( czyli 1 dzien ) Jak wykorzystać maksymalnie dni pracy tak abym mógł  chodzić do pracy jak najczęściej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolMM

Zależy od firmy i Twoich predyspozycji do takiej prawy, tir jednak swoje gabaryty ma i to odpowiedzialna praca, bo kierowcy dzis tak jezdza ze głowa mała, wiekszosc to ma chyba prawka z dokumencika jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy na przewoznika

Witam

Mam do sprzedania najnowszy zestaw 1679 pytań testowych wraz z odpowiedziami pozwalający przygotować się przewoźnikom do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w Instytucie Transportu Samochodowego (przewóz osob i rzeczy).

W skład zestawu wchodzi plik (PDF) z pytaniami i udzielonymi poprawnymi  odpowiedziami z zakresu:
-prawa cywilnego,
-handlowego,
-prawa pracy i zagadnień socjalnych,
-zagadnień podatkowych (PIT, CIT, VAT, akcyza, podatki lokalne, podatek od środków transportu, podatek od nieruchomości i inne),
-organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem,
-dostępu do zawodu przewoźnika i do rynku krajowego transportu drogowego osób i rzeczy,
- prawa celnego i dewizowego
- prawa międzynarodowego dot. transportu osób i rzeczy,
-bezpieczeństwa ruchu i standardów technicznych pojazdów przeznaczonych do transportu osób i rzeczy.

Do testów dodajemy symulator bez żadnych ograniczeń. W zależności od udzielonej odpowiedzi wyświetla się informacja: odpowiedź dobra, zła lub brak odpowiedzi. Na końcu każdego bloku tematycznego następuje podsumowanie poprawności udzielonych odpowiedzi. Dzięki ćwiczeniom przeprowadzanym przy pomocy tego sprawdzającego testu Twoje szanse na zaliczenie egzaminu niezmiernie wzrosną!

Oprócz tego w zestawie jest 50 rozwiązanych zadań problemowych gratis, które
obejmują zagadnienia związane z obliczaniem: kosztów, przychodów, zysku i
podatku dochodowego, płac i obciążeń na ubezpieczenia społeczne oraz pracy w
godzinach nadliczbowych, budowania rozkładów jazdy, prędkości
eksploatacyjnej i czasu pracy kierowcy.

Pytania opracowane przez szereg osób z branży

Kontakt:
testynaprzewoznika@onet.pl
gg 12306090
tel 664 613 678

ZAPRASZAM NA STRONY:

www certyfikatkompetencjizawodowych pl

100% POZYTYWNYCH OPINII !!!

Wystawiamy faktury vat

 

UWAGA KURS NIE JEST OBOWIĄZKOWY - NASZE MATERIAŁY W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZĄ DO ZDANIA EGZAMINU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca

Myślę, ze to nie praca dla każdego. Ja zacząłem jeździć 15 lat temu. Boże jak ten czas szybko leci. A pieniadze nie zawsze sa dobre. Dopiero jak zatrudnilem się w Blau Speed to zacząłem dobrze zarabiać i jestem traktowany z szacunkiem. Musisz znaleźć firme, ktora ceni pracownikow, bo inaczej słabo wróżę karierę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość kierowca napisał:

Myślę, ze to nie praca dla każdego. Ja zacząłem jeździć 15 lat temu. Boże jak ten czas szybko leci. A pieniadze nie zawsze sa dobre. Dopiero jak zatrudnilem się w Blau Speed to zacząłem dobrze zarabiać i jestem traktowany z szacunkiem. Musisz znaleźć firme, ktora ceni pracownikow, bo inaczej słabo wróżę karierę...

SPIERRDALAJ Z TĄ REKLAMĄ

NIEZŁYM MUSISZ BYĆ DZIAD TRANSEM I CHYBA NIKT NIE CHCE U CIEBIE JEŹDZIĆ SKORO  MUSISZ REKLAMOWAĆ FIRME TRANSPORTOWĄ NA FORUM DLA KOBIET

A JEEBAĆ WAS DZIADU JEEBANE NA SZCZĘŚCIE UNIA SIE ZA WAS BIERZE JUŻ TROCHE MAM NADZIEJĘ ŻE NIEDŁUGO BĘDZIECIE PADAĆ JAK MUCHY

Edytowano przez Ich mag Kaesekuchen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przemek dlaczego odpowiadasz w tematach ktore ciebie nigdy dotyczyc nie beda? ty nigdy nie byles, nie jestes i nie bedziesz kierowca tira... nigdy nie bedziesz kierowca zadnego pojazdu oprocz roweru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukaz pracy jako kierowca

 

OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój mąż jest kierowcą tira. Na początku nie było łatwo, bo ciągle był w trasie więc wiadomo jak to jest. Ale niedawno zmienił prace i przeszedł do firmy Maszoński i tu pracuje w systemie 2/2. Często się widzimy no i przyznam że nie wiem gdzie w innej pracy by tyle zarobił. Ja muszę pół roku pracować na to, co on ma w miesiąc, bo u tego Maszońskiego nawet do 12 koła potrafi wyciągnąć. A że budujemy dom to każdy grosz się przydaje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×