Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 3E4RGTHN

CO MYŚLICIE O ZAWODZIE :KIEROWCA TIRA ?

Polecane posty

Gość 3E4RGTHN

JAK W TEMACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaddek
a co mamy sadzic robota jak robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhd w hd
W większości to starzy zboczeńcy wiecznie szukający wrażeń im nie robi różnicy tydzień w tą czy w tamtą poza domem. Oszukują pracodawców, kradną, korzystają z tanich rozrywek. Niestety, ale to nie jest praca dla młodych ludzi. Jest bardzo ciężko, stresująco no i jak pisałam w większości prymitywne towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agikes
przedmowca byla/a kirowca tira ze tak stwierdza? moj maz jezdzi od 5 lat a ma 25 obecnie i nie jest starym zboczencem szukajacych tanich rozrywek, do autora: praca naprawde jest ciezka o czasu dla siebie zależy w jakiej firmie pracujesz moj maz ma gps w samochodzie i ma upiedliwego szefa ktory sprawdza ich na kazdym metrze czy czasem nie zboczyli z trasy.. no ciezko jest ale wie za co robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agikes
wiekszosc potrafila odpowiedziec normalnie"nie pracowalem wiec nie wiem" a przedmowca wrzuca wszystkich do jednego wora, bo po co se rozdrabniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agikes
nawet pare razy jezdzilam z mezem i wiecie co przy grzybiarkach najczesciej zatrzymuja sie osobowki...teraz kierowcy maja tachografy i nie moga sobie zrobic"wolnej chwili" kidy im sie chce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agikes
nie twierdze ze trowcy sa swieci ale tak samo jak tirowiec moze zdradzac mechanik listonosz .. nie wiem co za idiota wymyslil to ze tirowcy to zboczone swinie,wszyscy zdradzaja a reszta facetow jest swteta ,,tak samo zapierniczaja na swoje rodziny i jak ktos chce zdradzic to nie musi byc kierowca tira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężka praca, za często w domu też nie będziesz, a zarobki jak na Polskę nawet w miarę i to zależy z jakiego jesteś regionu ale dobra dbająca firma da Ci co miesiąc 4000-5000 , za 3/1 spotkałem się nawet z 6000 ale tak pisało na ogłoszeniu a jak w praktyce to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trucker
Co wy ludzie mówicie ? Jechał ktoś z was takim samochodem? Widział na czym polega ta praca? W większości są to normalni ludzie a wyjątki były, są i będą ! Ludzie którzy sądzą że wszystko wiedzą są w błędzie. Nie wiem czemu niektórzy sądzą że tylko niewykształcony człowiek może być kierowcą. A tak na marginesie to gość który pracuje w biurze nie wytrzymał by za kółkiem ciężarówki nawet tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra robota, odpowiedzialna ale można zarobić konkretne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do żon kierowców- czy któyś z waszych mężów korzystał z tej strony? http://ryczaltytir.pl wiem że był o tym watek ale nie mogę znaleźć, chce wiedzieć czy warto sie z nimi kontaktować , czy skutecznie pomagają odzyskać pieniadze od pracodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj taki kurs jest niezbędny, bo tak naprawdę certyfikat kompetencji zawodowych to szkolenie, przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą w transporcie drogowym. Dokument ten jest konieczny, by uzyskać niezbędne zezwolenia i licencje na wykonywanie krajowego oraz międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób bądź rzeczy.Ja zrobiłem taki certyfikat szybko i łatwo zdałem egzamin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowca tira śpi w budzie, je z miski szcza na koło tyle mam do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie takie szkolenie, przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą w transporcie drogowym. Warto tak czy inaczej po prostu o tym pamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kursy w OES to moim zdaniem strzał w 10tkę. Najlepszy wybór jesli własnie chodzi o sprawdzone i pewne kursy, idealnie przygotowujące do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami dotyczącymi kierowców, mój narzeczony pracuje dla firmy Cheval Liberte Debon i nie narzekamy na niskie zarobki. Dodatkowo mila atmosfera oraz dobre relacje z pracodawcą- takie ja mam na to spojrzenie. Wiadomo trzeba trochę się nalatać, załatwić uprawnienia ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie chciałabym takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Panowie certyfikat kompetencji zawodowych to szkolenie, przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą w transporcie drogowym. Dokument ten jest konieczny, by uzyskać niezbędne zezwolenia i licencje na wykonywanie krajowego oraz międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób bądź rzeczy.Warto o tym na pewno pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak też pracuje w Cheval Liberte Debon i jest bardzo zadowolony. Ma dobre relacje z pracodawcą, dobrze zarabia , a w domu jest często. Niektórzy z powodu braku wiedzy, tworzą sobie własne wyobrazenia w głowie, czyli stereotypy i w ten sposób rodzą się tego typu uprzedzenia. Uważam, że jeżeli ktoś nie ma doświadczenia w danej kwestii, a jedynie "coś" słyszał to niech lepiej się nie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę się wypowiedzieć jedynie jako żona kierowcy tira ciągle nie ma go w domu wszystko na mojej głowie a jak wróci to nie wie w co ręce wsadzić i jak rozłożyć czas jaki posiada bo znowu w drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłem u nich kurs na wózki widłowe i powiem Wam ze dzieki temu własnie udało mi sie nawet znalezc dobra prace. Wiec jak sie zastanawiacie nad kursem to idzcie bo to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję jako kierowca, może nie typowego tira ale w firmie Cheval Liberte Debon i jestem bardzo zadowolony, często bywam w domu, mam dość dobre zarobki i nie narzekam na kontakt z szefem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam Wam racje, zwłaszcza ze w tej szkole OES w Krakowie otrzymujecie certyfikat dzieki któremu też potem w przyszłości mozecie starac sie o to aby zostać zawodowym kierowcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam możesz też kursy na HDS - operator żurawia przeładunkowego NP. Ja musiałem zrobić taki kurs do mojej pracy. Szybko i sprawnie zrobiłem go w oes. Fajna sprawa, wszystko sprawnie i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jak praca. Mój mąż wozi zwierzęta w Cheval Liberte Devon. Zarobki w porządku, tylko trzeba lubić pracę z tymi kopytnymi stworzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie takie szkolenie, przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą w transporcie drogowym. Warto tak czy inaczej po prostu o tym pamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze jesli chodzi o szereg innych kursów zawodowych to spokojnie mozna też postawić na takie http://www.oes.com.pl/szkolenia-i-kursy/szkolenia-zawodowe.html To bedzie strzał w 10tkę. I drodzy Panowie mysle ze czas się nad tym zastanowic. Do tego mozecie tez liczyć na super zrobione psychotesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×