Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galileo

szukam męża

Polecane posty

Gość Edgardos
Wlasnie taki jestem, wlasny domek z ogrodkiem, rodzinka, psiak, wieczorem ognisko, wspolne ogladanie tv, w sobote na basen, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jeśli chcesz z kimś resztę życia spędzić, widok tej osoby nie może Cię odpychać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
Lomu miałam faceta ale z nim zerwalam bo wolal gapic sie w telewizor niz pic ze mna kawę. Wolal siedziec na necie niz ze mną rozmawiac. Bo potrafil mnie wyzwać i uderzyc. i był cholerykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanders29
powiem brutalnie .. obrażasz się na facetów, że zwracają uwagę na wygląd .. a przecież facet żeby uprawiać seks z kobietą musi "postawić" swojego rycerza, jak ma to zrobić będąc z kobietą która go nie podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfffggggggr
galileo Odniosłem się do tego co napisałaś, skoro wymagasz jeszcze czegoś to niby skąd miałem to wiedzieć :P no i oczywiste jest że w 100% "idealny" nie będę tak jak i Ty, ale dużo z tego co napisałaś spełniam ;) A czemu pytam o wygląd, bo wygląd jest bardzo ważny i nie będę tutaj ściemniał, nie najważniejszy, ale ważny. I nie ładnie tak nie odpowiadać na pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
nie uwazam sie za brzydką osobę. Mam ładna buzię i figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety miałaś pecha i źle trafiłaś. Dobrze, że się wyrwałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileo dziewczynko,po pierwsze nie mam męża ,po drugie radze zaopatrzyć się w słownik i nauczyc podstaw ortografii,po trzecie aby miec jakiekolwiek wymagania wobec potencjalnego partnera należy cos soba reprezentować i miec do zaoferowania...tak wiec dziewczynko nie pyskuj 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reminatorinto
Pewnie tusz sie jej rozlal :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie tusz sie jej rozlal :x" Rozmazał chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reminatorinto
Hehe, podszyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reminatorinto
Lomu - myslisz, ze sie wzruszyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
sam jesteś podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisywałem Ci przecież. Po pierwszej ostatnio pisałaś, ale ja już spałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfffggggggr
galileo Nie mam dużego biustu. A poza tym jestem miła, ciepła i serdeczna Zdjęcie z laptopa: http://zapodaj.net/a7436e7e79a8.jpg.html Jak to Ty to ok ;) A reszta odpowiedzi na moje pytania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
Malutka_w_szpileczkach90 od razu widac ze jestes nadąsana paniusią, ktorą ma sie za ósmy cud swiata. ciekawe co ty sobą reprezentujesz, ze tak krytykujesz moją osobę., nikt ci nie kaze siedzieć w tym temacie. Po pierwsze nie jestem mała dziewczynka - mam 22 lata i sporo juz przeszlam. Aty pewnie zazdrościsz mi tego wieku starucho. Po drugie z ortografii byłam zawsze dobra a to ze robie tu literówki swiadczy tylko o tym ze sie spieszę i wykonuje inne zajęcia oprócz siedzenia przed komputerem tak jak ty. A po trzecie to nikt ci sie nie kazał wpierdalac w ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileo - jeśli to rzeczywiście Ty, to obawiam się, że przyciągasz raczej facetów, którzy do Twojego opisu nie pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
buhahaha jakie młoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak gdzie. Wczoraj pisałaś, ja odpisywałem. A później poszedłem spać i nie odpisałem na ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
jestem zbyt spokojna osoba,żeby udało wam sie mnie wytrącić z równowagi. podszywajcie się dalej, z checią sie posmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileo
Lomu wklej swoją fotę to może do Ciebie napisze jak mi się spodobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 lata i szukasz męża????? Dziewczyno, ja miałam takiego, niedawno z nim zerwałam - łaził za mną jak cień, każdą sekundę chciał spędzać ze mną, olewał dla mnie kolegów,chciał mnie poślubić, chciał mieć ze mną dzieci, chciał nawet żebym nie pracowała tylko zajmowała się domem, chciał wybudować mi nawet ten dom i ogródek i w ogóle wszystko. I co? I go pogoniłam:). Nie dojrzałam jeszcze do małżeństwa a mam 26 lat:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego wy waceci zawsze pytanie o wygląd? nie interesują was cechy charakteru tylko zawsze wygląd. Wolicie zimne suki bo maja fajny biust niz ciepłe kochające zony, które mają jakąś wade w wyglądzie." I po tych słowach od razu o zdjęcie prosisz? Nieładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszego nie dostałem. A z pracy wróciłem ok 17ej, więc nie wiem, czy byłem, kiedy pisałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam żony na kafeterii
Sympatyczna dziewczyna ale jestem o rok za stary :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×