Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galileo

szukam męża

Polecane posty

Gość gość
A ja mam 56 lat.Od 7 lat jestem sama.Dzieci dorosle.Wybudowalam dom,drzewo posadziłam i pomyslałam,ze może jeszcze warto coś przeżyć.Chcialabym poznać kogoś fajnego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nareszcie jakiś normalny serwis!... trudni żyć samemu bez miłości tej drugiej osoby... a ty tylko w mediach "chwytaj marzenia" (zwykle kosztem otoczenia)... realizuj się(to samo)... a ja chcę MĘŻA...jak biblijny Józef :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek

Ja swoją żonę poznałem w biurze www.zolyty.pl z Czerwionki-Leszczyny. Jesteśmy razem już 3 lat i świetnie się dogadujemy. Wszystko dzięki swatce Ani, która nas zeswatała i nie tylko nas, bo ma klientów z całej Polski i niejedną szczęśliwą parę na swoim koncie. Serdecznie wam polecam to biuro, miła atmosfera jak i obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
Dnia 8.09.2019 o 17:29, Gość Irek napisał:

Ja swoją żonę poznałem w biurze www.zolyty.pl z Czerwionki-Leszczyny. Jesteśmy razem już 3 lat i świetnie się dogadujemy. Wszystko dzięki swatce Ani, która nas zeswatała i nie tylko nas, bo ma klientów z całej Polski i niejedną szczęśliwą parę na swoim koncie. Serdecznie wam polecam to biuro, miła atmosfera jak i obsługa.

Moja koleżanka również znalazła męża w tym biurze. Fajna babka to prowadzi, ostatnio była w Pytaniu na Śniadanie. Także słyszałam same pozytywne opinie na temat tego biura i właścicielki, więc jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×