Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _bąbka_

Opiekun zamiast opiekunki do dziecka?

Polecane posty

Gość _bąbka_

Mieści wam się w głowie facet w roli opiekuna do dziecka? Za granicą jest ich dużo i... są naprawdę dobrzy w tym. Taki mały szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale...
co to za gatunek faceta który lubi się zajmować dziećmi? może ja jestem głupia ale naprawdę nie czaję tego!! choć z drugiej strony z każdego zrobić od razu pedofila to też chore tak samo jak ufanie każdej kobiecie tylko dlatego że jest kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbająca mama
Witam:) Mój brat jest świetnym opiekuem:) Jak mamy coś ważnego do załatwiani , czy też chcemy się wybrać do kina... jest wręcz niezastąpiony(dzieci mają 4, 12 , 13 lat) :) i ni chodzi o to że jest moim bratem tylko ma tak fantastyczne podejście do dzieci że one go uwielbiają:) niewązne czy go znają czy nie... po 3 minutach znajomości z obcym dzieckiem(np. koleżanki) to dziecko mimo że nie ufne do nikogo obcego za nim poszło byna koniec świata... koleżanki zawsze mi go zazdroszczą bo ich bracia nawet 20 minut nie mogą wytrzymać w towrzystwie dzieci... haha bo niby o czym mają z nimi gadać.... nawet pieluchy rewelacyjnie zmienia... w domu zawsze się smiejemy ze będzie wspaniałym ojcem.. jak znajdzie swoją drugą połowkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnoscia wiekszosc babek wybraloby faceta, co by sie nie martwic,ze maz je zdradzi z opiekunka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×