Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polinkama

Rok 2011-moje maleństwo jest już na świecie:-).

Polecane posty

Mój mąż tez chodzi przed 6 do pracy wiec przed wyjściem wręcza młodej butlę mleka. Ona jest smaoobslugowa na szczęście. Wypije a potem wywala na dywan kolo łóżeczka więc jak wstaje to zbieram po małpie. Wstaje kolo 7.30-8 radosna i obsrana po pachy ;) Taki jej nowy rytuał- poranne sranko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
lat 28, dziecko pierwsze i czasem myślę, że może nie jestem stara ale młodą mamą też nie jestem i chyba im ma się więcej lat tym gorzej wszystko się znosi, głównie psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze temat sie rozwija. :) Witam mamusie ktore do nas dolaczyly. Mam rowniez pytanie... Czy wasze pociechy juz siedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jeszcze sam nie siedzi ale będzie miał w piątek dopiero 5m więc jeszcze za wcześnie ale jak jest na rękach to tylko na siedząca leżeć już nie chce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 27 i czuję się idealnie. wcześniej nie miałam potrzeby bycia mama, uzależnioną bezwarunkowo od kogoś osobą. skończyłam studia, pracowałam, wyszłam za mąż, założyłam firmę i akurat teraz przyszedł idealny czas na potomstwo :) ot, taki staromodnie idealny obrazek. niczego nie żałuję, też nic bym nie zmieniła. mój budzi się 2-3 razy na cyca w nocy, ale już jakoś się przyzwyczaiłam do tego. jest bardzo pogodnym dzieckiem, kumającym ;) ale jeszcze całkiem sztywno nie siedzi ( ma 8 mies). troczę w wózku, na bujaczku bez oparcia, ale tak całkiem "w powietrzu" to tylko kilka sekund się utrzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 3 bobas. Lolcia sama nie siedzi. Z podparciem tak, ale bez to chwieje się na wszystkie strony i pada. Najlepsze jest to ze potrafi sama usiąść a nie potrafi siedzieć i ją to doprowadza do rozpaczy bo chciałaby a nie może. Żal mi jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze dziecko, lat 25 :) mlody najpierw zaczął raczkować, potem wstawać a na końcu siedzieć (dopóki sam nie wstał, nie umiał siedzieć nawet posadzony i podparty ) :) teraz wszystko opanował do perfekcji, penetruje zakątki mieszkania. Jego ulubioną "zabawką " są kable, z mężem zartujemy że za niedługo będzie uważał że jego imie to "nie wolno " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBIERAMY NA SANKI
Witam Wszystkich... Zapraszam do licytacji w moich aukcjach, są to ubranka po synku, w różnych rozmiarach: od 62, 68, 74, 80 Sprzedajemy za małe już ubranka gdyż chcemy zebrać troszkę pieniążków na sanki dla Wojtusia Niestety sytuacja życiowa w naszym domu nie wygląda ostatnio najlepiej więc może dzięki Państwa pomocy uda nam się uzbierać na choćby używane sanki na Mikołajkowy prezent dla mojego Skarba. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442 Serdecznie zapraszam zainteresowanych i z góry dziękuję za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój już zasnął :) mamy chwilę dla siebie ;)) teraz pierwsza pobudka ok 24-1 życzę dobrej, spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też już zasnął rudamama zazdroszczę Ci ją to mogę sobie tylko przez tel pogadać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie nie ma czego zazdrościć w waszym przypadku :( mój mąż pracuje od 6 do 17, ale później codziennie jest w domu. a tak samej to nudno i ciężko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam dobrze dziewczyny,moj lobuz rozrabia i do spania mu sie nie spieszy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej dzieczyny!Mogę do Was dołączyć?Mój mały zbój urodził się 13czerwca.Pisałam z dzieczynami na czerwcókach, ale ostatnio jakoś topik ucichł i nikt się nie odzywa:(Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy:) zobaczymy, jak my długo pociągniemy... ;) ...aha... kupiłam kombinezon. nawet na 86 mi się udało, wiec do wiosny mam nadzieję ponosi :) jednoczęściowy, miękki (nie taki z "namiotu", jak ja to mówię), cieplutki. jakiegoś polskiego producenta w niesieciowym sklepie. jestem zadowolona, bo już się bałam,, że nie dostanę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff moja mała padła wreszcie.mam 35 lat i to moje pierwsze:):) Weronika ma 7,5 miesiąca siedziała bardzo wcześnie-jakoś po 5 miesiącu a teraz raczkuje i czepia się wszystkiego i stoi.Myślę że to dlatego że jest raczej drobna,właśnie byłam u ważenia 7400 ma. Jeśli chodzi o kombinezon z 5-10-15-tak kupiłam na 80 ale to było dośc wcześnie i trafiłam na zeszłoroczną kolekcję.Szału nie było jeśli chodzi o kolory ale w błękitnym jej ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda Mama on nie spi w dzien :P. Czasami zdarzy sie ze ok 11 pospi ale nie dluzej niz godzine. Moj syn jest strasznie zywym dzieckiem. Dodam rowniez, ze w dzien sie niezle meczy, bo na przyklad potrafi skakac godzine, jak to sie mowi nie usiedzi 5 minut na pupie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej!Ja mam 30 właśnie niedługo skończyłam:(Mój szkrab też bardzo żywy i tak ma od początku, czasami jak patrzę na dzieci koleżanek to jestem w szoku!Teraz właśnie niedawno opanował technikę przewracania się z pleców na brzuch i wogóle nie leży już na plecach tylko fika na brzuszek i obserwuje wszystko mały Gapek:)U mnie niestety nie było tak różowo z porodem, ale za to całą ciążę czułam się rewelacyjnie:)Pozdrwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olamary moj tez opanowal ta sztuke z 2 tygodnie temu,to jest niesamowite hehe. Ruda Mama zadnych bateryjek niestety nie ma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olamary moj tez opanowal ta sztuke z 2 tygodnie temu,to jest niesamowite hehe. Ruda Mama zadnych bateryjek niestety nie ma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinkama obserwuj uwaznie,bo lada dzien Twoja pociecha bedzie tylko na brzuszku lezec. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie mamusie a jak się zabezpieczaćie po porodzie? Czy może chcecie od razu następnego bobasa?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
No mój też chyba na bateryjki działa:)My z mężem jesteśmy razem 11 lat a 3 lata od ślubu i specjalnie się nie zabezpieczaliśmy nigdy twierdziliśmy, że co ma być to będzie:)i tak właśnie trochę przez złe obliczenia mamy naszego szkrabka hi hi:)Teraz też na razie po prostu uważamy, ale chyba się wybiorę do gina po tabletki, bo chyba nie chcę jeszcze następnego bobaska:)Kolorowych dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×