Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motyleczek2188

silne krwawienie 5 miesięcy po porodzie

Polecane posty

Gość motyleczek2188

Witam jestem 5 miesiecy po porodzie (mialam cc) połóg przebieg w miare normalnie i trwal ok 7 tyg . od tamtej pory mialam jednodniowe krwawienie myslalam ze okres ale skonczylo sie na jednym dniu. az do wczoraj wieczor.zauwazylam duzo skrzepów krwi w nocy nie moglam spac bo mialam mdlości wymioty i bóle głowy i to okropne a jak wstalam rano to od tamtej pory leci ze mnie krew (ale nie taka jak podczas @) tylko taka zywa krew i do tego jak usiadlam na kibelek to wylecialo ze mnie cos duzego i cieplego nie moglam tego obejrzec bo poplynelo w rury caly czas mam silne bóle podbrzusza i bóle krzyża przypomina to troche bóle porodowe umówilam sie do lekarza ale dopiero na piatek bo wczesniej nie moze czy to mozliwe ze dopiero teraz wyleciala ze mnie cala krew poporodowa czy moze to bylo poronienie POMOCY (dodam ze w I ciazy mialam blizniaki i jedno poronilam w 5 tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bliżniaków
ja bym się zgłosiła na pogotowie, zbadaja zrobią UGS i będziesz wiedziała co ci jest NIE TO NIE JEST NORMALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze idz wieczorem na ostry
dyzur ginekologiczny , jezeli takowy jest w twoim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pogotowie lub izbę przyjęć do szpitala trzeba zrobić jak najszybciej usg bo normalne to to nie jest i przykro mi ale to mogło być poronienie więc czyszczenie może być konieczne a swoją drogą to mówiłas lekarzowi co się stało? powinien od razu cię przyjąć a zabezpieczałaś się jakoś po tym porodzie czy uwierzyłaś w druny mit że jak się karmi to się nie zajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczek2188
tylko co jezeli beda chcieli mnie polozyc a karmie malutka piersia i co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bliżniaków
dziewczyno a co jeśli dojdzie do jakiegoś zakażenia? dziecko bez piersi przeżyje ale bez ciebie będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba zycie matki jest dla dziecka ważniejsze niż pierś? zawsze możesz pokarm ściągać i ktoś z domu go odbierze ze szpitala by dać maluchowi a taka wizyta w szpitalu nie jest długa zwykle na drugi dzień po czyszczeniu się wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze idz wieczorem na ostry
kobieto do piątku to mozesz sie wykrwawic powiem , ze nie wiem co zrobic jezeli karmisz piersia ale nwete jeżeli Cie położą to chyba lepiej, zeby m,ała była przez jakis czas na butelce, niz zebys Ty potem miała poważne problemy zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczek2188
moze to dziwne dla innych ale ja pragne kolejnego dziecka chcialam sie starac o kolejne od razu po pierwszym porodzie tzn wiem ze trzeba odczekac itd ale nie zabezpieczalam sie nie dlatego ze wierze ze karmiac nie mozna zajsc w ciaze tylko dlatego ze chce kolejne dziecko jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nikt cię nie ostrzegł że po cc to minimum rok odczekać trzeba? boże kobieto!!!!!!!! zamiast tu teraz gdybać to leć do lekarza żeby nie było za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrrrrrrrrrr
poroniłaś :( Leć na ostry dyżur, a nie chrzanisz o karmieniu piersią, są mleka modyfikowane. Kobieto - ogarnij się! I Ty chcesz mieć drugie dziecko, jak o siebie nawet nie potrafisz zadbać? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze idz wieczorem na ostry
Zachodząc w kolejną ciąze to raczej długo bys piersią nie pokarmiła. No ale nie wązne w tej chwili. Najważniejsze abys wybrała sie dzis do szpitala i wyszła zdrowo z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczek2188
tylko ona nie umie jesc z butli ucze ja od jakiegos czasu i nic z tego macie racje zaraz sie zbieram i jade do szpitala wiem ze czasem jest taka mozliwosc ze mozna z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze idz wieczorem na ostry
No powiedz lekarzowi, ze karmisz, to moze da rade z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u was w szpitalu ale u nas można bo są sale jednoosobwe tylko trzeba za nie dopłate zrobić chyba 20zł za dobe więc nie jest źle a co do jedzenia z butli jak będzie musiała to się nauczy może zły smoczek masz w butelce najlepszy jest taki stożkowaty że tak powiem coś w tym stylu http://allegro.pl/tommee-tippee-smoczek-antykolkowy-szybki-6m-1szt-i1925949376.html bo najlepiej udaje pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susssi5
Staralas sie zaraz p carce?przeciez trzeba czekac,nie wolno tak szybko zachodzic w ciaze,to niebezpieczne.Mi mowiono,ze nawet jak sie zajdzie np.przez"Przypadek"to jest mala szansa,ze donosi sie ciaze i ,ze nic kobiecie sie nie stanie.Wiec to chyba nieopowiedzialne z twojej strony zachodzic teraz w ciaze.A jesli chodzi o twoj problem to"biegiem na pogotowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczek2188
:P:P:P:P mam taka butle i wiele wiele innych i nic z tego to znaczy z tej troche podje ale bardziej dla zabawy potem wypluwa i chce cyca juz sie szykuje i jade do szpitala okazalo sie ze moj lekarz ma dzis dyzur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrrrrrrrrrr
Już nie jedźmy po autorce, ale fakt jest rzeczywiście taki że jest nieodpowiedzialna i ma małą wiedzę, ba, nie ma w ogóle wiedzy o tym ile trzeba odczekać po cc żeby zdrowo donosić ciążę. Wszystko robi na hip hura, bo tak chce, a tak się nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty to liczyć
jedź jedź, wygląda to niestety na poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczek2188
nie chodzi o to ze chce za wszelka cene poprostu wole tak niz truc sie tabletkami antykoncepcyjnymi nawet jezeli mowia ze sa bezpieczne dla dziecka co jezeli za kilka lat wyjdzie szybdlo z worka to nie jest tak ze chce teraz i juz wiem jakie sa zagrozenia chce nastepne dziecko ale nie planowalam ze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie nowa!!!
i jak motyleczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie nowa!!!
ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczek2188
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie nowa!!!
mialas do lekarza jechac nie na forum siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczek2188
czekam na podwozke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie nowa!!!
napisz potem co wyszlo ok zmartwilas mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty to liczyć
rozumiem że nie chcesz tabletek ale przecież są prezerwatywy i inne środki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea.....
jeny chryste ja po takim krwawieniu i wymiotach od razu bym do szpitala jechala z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczek2188
a masz malutkie dziecko ?juz zaraz jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×