Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pochwalcie sie.

co kupujecie na mikołaja waszym dzieciom??

Polecane posty

ja planuje tak na milokolaja slodycze i jakas grajaca koparke na urodziny dostanie kuchnie z osprzetem (mam dosc rozwloczenia garnkow po kuchni) a na gwiazdke jakas kolejke- bo uwielbia a ja mam nadzieje dostac robot kuchenny bo mi brakuje tego sprzetu w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezentowo cd.
ja na stronie legeo duplo znalazłam konkurs i jak się zalogujesz to dostajesz rabat 20% do realizacji we wszystkich sklepach smyk na dowolne klocki więc czekam albo na wygraną albo zrealizuje kupon. ;-) Potrzebuje jeszcze coś dla 15 latki, jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na mikołaja swojej córci kupię piramidkę z kubeczków i konika na biegunach na gwiazdkę od nas dostanie sanki + namiot bądź klocki drewniane na wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest jeszcze taki maly ze nie rozumie mikolaja czy gwiazdki, ale to bedzie poki co jeden prezent na mikolaja taki zabawkowy laptop, a na gwiazdke stos zabawek od calej rodziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla chłopaka 13 latka myślę nad mp3/mp4 albo portfel np. z nike, albo pen drive jakiś w breloczku.. pomysłów mam więcej jak kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkiujyt
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1
na mikolajki wole skromniej pozniej poszalec dla miesieczniaka jakies ubranko 2latkowi dinozaury 4latce gre planszowa lub spadajace malpki 6latce planuje rolki ale boje sie ze zrobi demolke w domu i siostra mnie przegoni na bn planowalam dla corki zestaw ciastoliny i barbi z konikiem, synkowi zestaw tomka i jakies pociagi bo tam bodaj ze jest jeden a on lubi wszystko ustawiac, chrzesnicy meza mate edukacyjna i jakis dresik ale dla mojej 6 letniej chrzesnicy to juz totalnie pomyslu nie mam bo to rozpieszczone dziecko musze jeszcze kupic cos parze 7latkow z dalszej rodziny ale to symbolicznie kasy kasy kasy mi zbraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mikołaja dostanie mega pake słodyczy (paczka z zakładu pracy) plus drewniana gra super pamięć i jenga pod choinkę słodycze, zestaw torów track master i kolejne pociagi do kolekcji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjksdjhdflasa
bajkowa mama- fajną masz stopkę :) chyba nauczę się na pamięć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam ale słyszałam
zarabista stopa bakjowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko bedzie za male by cokolwiek z tego rozumiec,posypia sie jednak symboliczne prezenty od rodzinki.Co prawda Mikolajek tu nie obchodzimy,pod choinke zamierzam jednak kupic konika morskiego z Fisher Price.Pocieszny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola ola ola la la
córka prawie 7 lat zyczy sobie teleskop i mikroskop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest????
ze dzieci mamus kafeteryjnych nie jadaja slodyczy a jednoczesnie prawie kazde dziecko dostanie pake slodkosci? :D Ni za cholere nie moge pojac tego fenomenu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brakuje pomyslow bo syn juz prawie wszystko ma. naprawde brak mi pomyslu co mu kupic, wszyscy go rozpieszczaja, zwlaszcza dziadkowie i reszta rodzinki, caly czas dostaje zabawki (przyznam sie bez bicia ze my tez mu kupujemy czesto :O ). teraz chce walkie talkie, zaczelismy juz pisac list do mikolaja. moze macie jakies pomysly na cos co naprawde moze ucieszyc niespelna 4 latka? moze byc jakis nietypowy pomysl bo on naprawde ma bardzo duzo zabawek (wszelkie autka, spidermany, pociagi, rowerki, hulajnogi, puzzle, gry itp. juz ma). z gory dzieki :) na mikolajki sie nie martwie, kupie mu jakas drobnostke, moze jakas fajna bajke na dvd albo kolejna ksiazke ale na swieta a potem urodziny (ma a lutym) nie mam pomyslow w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest????
Kluska jak tylko jest jakis topik na temat slodyczy, to prawie kazda mama pisze "moje dziecko nie jada slodyczy". No, ok. Ich wybor, ich dzieci, maja prawo. A w temacie o prezentach mikolajkowych prawie kazda mama pisze "moje dostanie wielka pake slodyczy" :D To mnie zastanawia po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest - pojecia nie mam jak to jest :D mojemu dziecku nie zabraniam slodyczy, nie dostanie przed posilkiem ale jak zje jak czlowiek to mu nie zabraniam. druga sprawa ze on zje jedno ciastko i wiecej nie chce wiec nie widze problemu. a zeby ma ladne i zdrowe, myjemy i pilnujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuytyiuuiy
bo tu kazda chce byc idealna ze niby nie daje słodyczy,a tylko na mikołaja dziecko dostaje :-0 u nas jest tak,wole kupic owoce,jaogurty,lepsza szynke ale też kupuje słodycze,aczkolwiek wolę mniej lepszych niz 10 czekoladopodobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np ja słodyczy nie kupię :P jak znam życie to moi rodzice, mój brat i moja babcia postarają się o takie ilości że Syn tego do gwiazdki nie zje i w święta z jego czekolad będę robić Kawę cappucino :D jak pisałam mam kalendarz lego, ale Syn życzy sobie.. brata :D a jak nie da się to chociaż.. mrówkarium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzotyczna22
kelissss jestes zalosna .zazdroscisz i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już wiem, dzięki ;-)
No tak nie wiedziałam co, kupić nie znam się generalnie na dzieciach jestem tylko ciotką ;-) Pomysły zaciągnięte od was moje drogie frazesowiczki dzięki. dla 10 letniego chłopczyka MP3, nawet nie wiedziałam, że ceny MP3 tak poszybowały w dół, teraz to całkiem przystępny prezent. dla 3 latki klocki - skorzystam z tego 20% rabatu na wszystkie klocki lego duplo. Dzieki, Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline**
ja już część prezentów kupiłam dla córki prawie 7 lat. Życzyła sobie teleskop, ponieważ podzieliła moją pasję do astronomii. Obawiam się tylko, że akurat w okresie kiedy go dostanie niebo będzie zachmurzone i nie będzie mogła go wypróbować:(. To nie jest taki super profesjonalny teleskop, tylko taki za 150 zł, ale na początek... Poza tym chce jeszcze mikroskop, ponieważ uczęszcza na kółko matematyczno-przyrodnicze, ale nie chciałam kupować dwóch podobnych przedmiotów, tym bardziej że w szkole może go używać. Ale żeby jej tak nie postarzać kupiłam też 2 lalki Disneya Alladyna i Jasminę i klocki lego w pudle. Może jeszcze dokupię kilka przydatnych drobiazgów żeby miała przyjemność podczas odpakowywania prezentów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florka123
O ja tez kupie mojemu chrzesniakowi klocki z serii lego duplo, wziełam udział w ich konkursie na stronce duploswiat ale niestety mi sie nie udało, otrzymałam natomiast maila z kuponem rabatowym i zamierzam go wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, niw byłam na kafeterii już z 3 lata :-D a nick wciąż działa ;-) dołaczył do moich córeniek jeszcze synek- w tym roku w maju :-) On na Mikołajki nic nie dostanie bo nie rozumie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj: Puzzle z Myszką Miki, Grę planszową z myszką Miki - ma mega jazdę ma Mickey Mouse Clubhouse Paczkę z pracy na zabawie mikołajkowej - w sumie nie wiem czego sie spodziewać bo to pierwsza zabawa mikołajkowa naszego smyka, ale pewnie słodycze. Pod choinkę jeszcze nie wiem, choć mały już wypatrzył domek Myszki Miki w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamutia
na mikołaja dostaną : 3 latek autka które kolekcjonuje (2 tak symbolicznie) 1,5 roczniak pluszak. Pod choinkę: 3 latek kolejkę dostanie a 1,5 roczniak śpiewający garnuszek z fisher price. A oboje wspólnie dostaną kuchnię ( właściwie już dostali od dziadków). Później synek ma urodziny i rozglądam się za warsztatem. Słodyczy ja nie kupuję z prostej przyczyny dziadkowie kupują więc ja muszę wykazać się rozsądkiem i kupuję owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×