Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pochwalcie sie.

co kupujecie na mikołaja waszym dzieciom??

Polecane posty

My Mikołaja zawsze obchodziliśmy w rodzinie skromnie, chodziło o włożenie słodyczy do buta i gotowe, ale odkąd mam dzieci dostają prezenty, bo to dla nas też frajda :) Na Mikołaja chłopaki dostaną jakiś tor albo garaż do autek, zastanawiam się nad Waderem 4-poziomowym. Mamy jeden, szpital, bawią się nim od rana do wieczora. Pod choinkę dostaną jakieś autobusy większe, może samoloty, do tego książeczki obowiązkowo, w Tesco mam zamiar wykupić całą półkę z autkami Welly (są w promocji) bo też za nimi szaleją. Ogólnie przyjęłam zasadę - małe rzeczy a dużo, teraz jest łatwiej, bo wiem, czym się interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mikołaja jakis ciuszek
chyba spódniczkę, która jej się podobała a nie było rozmiaru, a na święta łyżwo-rolki bo ze starych wyrosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalendarz adwentowy (z czekoladkami) z myszka mickey (uwielbia myszke) i zestaw figurek happyland do jej domku. Moze jeszcze zestaw swiezej ciastoliny kupie, musze sie przejsc po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zdecyduję się na jakąs książkę... znacie jakieś ładne, mądre bajki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiąca się mama
a moja mała na mikołaja dostanie dużą piłkę o coś takiego tyle że ja ją kupiłam w sklepie http://allegro.pl/pilka-do-skakania-rehabilitacyjna-rogi-skoczek-i1945483301.html mała ma dopiero 17 miesięcy ale jak idziemy do kuzynki to uwielbia skakać na tej piłce oczywiście z moją pomocą :) no słodyczy to raczej nie kupie bo ona nie przepada jak dostanie kinder jajko to je to 3dni :) a na gwiazdkę dziadki kupili już namiot z 250 piłeczkami i sanki a my albo lalę co można ją karmić i co śpiewa albo laptopa bo lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rainbow bardzo fajne, dlatego też ciesze się na imprezę mikołajkową z pracy, mam nadzieje ze młody nie zwieje przed Mikołajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenkawwa
Na Mikołaja dostanie tylko list od Mikolaja, napisany specjalnie dla niej, z zaleceniem bycia grzeczną ( można zamówić na www.listymikolaja .pl - za niecałe 30 zł, polecam), a potem na gwiazdkę właściwy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Nikicka
Ja w tym roku stwierdziłam, że żadnych sklepowych prezentów na Mikołaja nie będzie. Mam bliźniaki w wieku 5 lat i zawsze urządzają mi takie sceny w sklepie, że głowa mała a niestety nie mam ich z kim zostawić. Z resztą jak widzą co kupuję, to też kiepska niespodzianka. Jakiś czas temu trafiłam na stronę http://www.bondibox.pl/ i stwierdziłam, czemu nie spróbować. Wybrałam pudełka zgodnie z przedziałem wiekowym i czekałam, aż przesyłka dotrze do domu. Jeszcze nigdy nie widziałam swoich dzieci tak uradowanych, jak w chwili gdy rozpakowywały te bondiboxy. W środku były kosmetyki pielęgnacyjne (co zwłaszcza mojej córeczce go gustu przypadło:) zabawki, książeczki - wszystko świetnej jakości. Nazwy ich producentów też bardzo pozytywnie kojarzę, więc tak sobie myślę, że pomysł był trafiony. Dodam także, że za przesyłkę nic nie płaciłam i na najbliższe święta dla mojego 3-letniego chrześniaka też coś tam zamówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×