Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Nie mam cukrzycy sreberko i jeżeli chodzi o śmietane to już dawno na oczy jej nie widziałam bo domownicy jedzą zupy których ja nie jem ale na jogurcie naturalnym sera nikt nie lubi tzn facet ja nie jem więc nie kupuje bo i po co a grill to latem więc nic takiego nie jem ale kupiłam sobie sprzęt przed dieta taki parowar i na tym sobie robię warzywa mięso i ryby i jemu też smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sreberko kurcze to trzymam kciuki może z dziewczynami zostaniemy Kafeteryjnymi ciotkami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie biorę nie będę brać bo ja od takich to zdala boję się takich cudów zresztą kiedyś ich nie było i diety działały to i teraz będą. Ja mam siedemnasty dzień cyklu więc już wczoraj ost raz przytulanie było dziś dam mu biednemu haha spokój zobaczymy ale jutro znów będę atakować tak jeszcze do 20dc potem zobaczymy Narazie nie robię ćwiczeń i nie dzwigam no raczej nie liczę na cud ale kto wie kto wie może haha a tak bym chciała kurcze aż spać po nocach nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sreberko jak Tobie się tydzień spóźnia @to na bank jesteś w ciąży mówię Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam za wszystkie Kobitki bo wiem po sobie jak to ciężko psychicznie ale wiara czyni cuda i góry przenosi więc nam się uda choćby nie wiem co ja to wogóle nawet takiej myśli nie dopuszczam nie ma takiej opcji że dziecka nie będzie,wcześniej czy później będzie. Sąsiadka mojej babci urodziła nawet córkę mając 51 lat,to co nam ma się nie udać. Uda się i tyle i to już nie długo będziemy biedronki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie wiem co myslec @ mam regularnie. w ciagu 4 ostatnich miesiecy @ mialam 29 w kazdym miesiacu a teraz jest juz 5 i jeszcze nie ma. wiesz stresow nie mialam choroby tez nie. wiec nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię Ci że to ciążą napewno,zobaczysz jedź z facetem po test w środę czy tam w czwartek i przekonasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ja też nie wypadało by tak do 30tki to jedno choć maleństwo piękne mieć no niby mam jeszcze trzy lata ale haha pięćdziesiąt to chyba raczej rodzic już nie chce choć to prawda ta dziewczyna ma dziś czternaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj z tego co wiem po siostrze to pierwsze trzy miesiące czuła się jak na okres i co? Ma córkę. A Ty jak żadnej choroby nie miałaś,leków nie brałas i ostatnie przynajmniej trzy miesiące było regularnie to co to może być? Ciążą nic więcej. I łatwo bez testu sprawdzić kup mały kawałeczek sloniny to nie żarty są i zacznij topic na patelni tylko stój nad nią zobaczysz czy ci się niedobrze zrobi tak zrobiła mama siostrze jak nie chciała się przyznać i moment wyszło na jaw weszła z dworu do domu i paw haha a nigdy jej nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy ze otworze lodowke. od razu mnie zbiera. albo to po prostu poswiadomosc. ale ja nie lubie tego zapachu od dawien dawna mi przeszkadz nawet bez ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta inna jest,ciężko powiedzieć no ja myślę że to ciążą i nie bój się testu bo taki stres szkodzi najlepiej zrobić go nie przejmować się co będzie to będzie jesteś młoda dziewczyna nie masz problemów ze zdrowiem więc nie ma się czym martwić. A ja i tak myślę że będzie dziecko bo od tak sobie bez przyczyny okres się nie spóźnia u mnie to wiem że cykle są nieregularne i od 28-35 to jak mi się tydzień spóźnia to wiem że będzie nieregularny no nigdy więcej dni mi się nie zdarzyło więc jak będzie 36 to już mi da do myślenia ale najczęściej są 28-32 tak 2 razy do roku 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 4 ostatnie miesiace regularne co do dnia. a w tym nie ma jeszcze. jedyne co to mam chore nerki dokladniej to niewydolnosc plus ruchoma nerka.ale to nie ma wplywu na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj moja przyjaciółka Iwona miała raz @przez 10 dni ale to taki myślała że krwotok i miała po pieluchy już sobie jechać a dwa tyg później pojechała do szpitala bo myślała że wyrostek ma tak ja brzuch bolał i okazało się że jest ósmy tydz w ciąży wiesz. To takie matka natura robi cyrki. Ja to dwa razy do roku na początek wiosny i jesieni mam takie obfite że aż się boję chodzić ale lekarz mówi że to tak organizm się oczyszcza zrobił badania i to taka już natura u mnie że było jest i będzie no chyba że po ciąży się zmieni i że sporo kobiet taki problem ma i też przychodzą pytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj moja przyjaciółka Iwona miała raz @przez 10 dni ale to taki myślała że krwotok i miała po pieluchy już sobie jechać a dwa tyg później pojechała do szpitala bo myślała że wyrostek ma tak ja brzuch bolał i okazało się że jest ósmy tydz w ciąży wiesz. To takie matka natura robi cyrki. Ja to dwa razy do roku na początek wiosny i jesieni mam takie obfite że aż się boję chodzić ale lekarz mówi że to tak organizm się oczyszcza zrobił badania i to taka już natura u mnie że było jest i będzie no chyba że po ciąży się zmieni i że sporo kobiet taki problem ma i też przychodzą pytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez sie zdarzaja takie bardziej obfite niekiedy. ale wiem ze sa przypadki okresu w ciazy tzn to jest niby skape plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz do końca tyg będziesz trzmac nas haha w niepewności. Spadam bo facet przytulania się domaga że mu zimno ale spokojnie takiego normalnego hihi bo ja akurat dziś już ochoty nie mam ale ostatnio to jakaś się zrobiłam natarczywa na przytulanie. Nie ważne grunt to nie tracić humoru bez niego ani rusz. Miłej nocy sreberko i całej reszcie co może gdzieś czyta z ukrycia jak to czasem bywa. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
hej wszystkim:) i jak dziewczynki? buty wyczyszczone były? a grzeczne były?? rózgi żadna nie dostała?? żeście sie rozpisały wieczorem, trzymam kciuki sreberko:) i czekam za ahemikaaa co by mi odpowiedziała na pytania:) ale moze zajęta jest, pracuje albo co...:) no nic trzymajcie sie laseczki bo ja juz tu nie zajrze dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
hej laseczki ________________ ja caly czas czekam na dwie kreseczki juz od 1.12 czyli 5 dni ,ale jeszcze jest negatywny, mam nadzieje ze bedzie za pare dni pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
hej wszystkim:) i jak dziewczynki? buty wyczyszczone były? a grzeczne były?? rózgi żadna nie dostała?? żeście sie rozpisały wieczorem, trzymam kciuki sreberko:) i czekam za ahemikaaa co by mi odpowiedziała na pytania:) ale moze zajęta jest, pracuje albo co...:) no nic trzymajcie sie laseczki bo ja juz tu nie zajrze dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
Witam:) rozmowa widze ozywiona była wieczorem:) a dziewczynki buty miały wyczyszczone?? mikołaj rózgi nie zostawił?? :P sreberko trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahemikaaaaa
juz zrezygnowana pytalas o inseminacje nie to nie jest prawda ze sie lezy cala ciaze skadże znowu mi sie udalo za 3 razem to prawda ale co przezylam do tych 3 razy to juz swoja droga a co do wrogiego sluzu i inseminacji to jest jak wygrana NA LOTERII!!! ze mna lezala taka laska której siostra podchodzila az 5 razy i niestety ne udalo sie za zadnym razem tak wiec albo sie usa albo sien ie uda noi to kosztuje niestety jak by nie bylo nie tyle co kosztuje ale ile trzeba przejsc jak wielka traumę zrobisz jak uwazasz ale jak bym na twoim miejscu sobie tak tego nie bagatelizowala bo to nie jest raczej wina psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×