Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość juz zrezygnowana
net mi nawalał coś, ale koleś zrobił na miejscu, ni emusiał zabierać komp.:) stąd te posty co chwila...:) dzięki za odpowiedź, czyli bujdy i tyle to co słyszałam, i o tym, że po zabiegu boli i to bardzo to też mam sobie włozyć między książki??? i nie trzeb abrać miesiąc wolnego w pracy??? o ins. myślimy i tak ahemikaaa, na razie badaliśmy się oboje czy czegoś w nas nie ma, przynajmniej na tyle na ile nasze tutaj lab. pozwalały, mam namiary na klinike w poznaniu i w wawie, ale jak juz powiedziałam nie teraz, psychika psychiką, stres stresem, a wiem, że przez najbliższy rok ich nam nie zabraknie:/ dlatego to odkładam, bo nie chciałabym, że akurat się uda a sytuacja w danej chwili doprowadzi mnie do straty:/ nie będę wnikać głębiej, wiem co nas czeka w najbliższych miesiącach, dlatego daliśmy na luz, chociaż płodnych dni i tak pilnuje...:) ale to już nie takie starania jak 2 lata temu, szukanie, badanie i lekarz, miałam w końcu szczęście, że trafiłam na taką ginekolożkę, która jest wystarczająco twarda, żeby zmobilizować do dalszego leczenia, i na tyle prawdomówną, że do niej to moge chodzić jedynie na monitoring cyklu i cytologie sobie robić...tak więc w ciemnogrodzie do końca nie jesteśmy i wiemy jakie sa nasze perspektywy...nieciekawe...ale się nie poddajemy. Jeżeli i to zawiedzie to adopcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
dobra, odczytać odczytałam, dzieki jeszcze raz ahemika za odpowiedź, nie wiem czy poprzedni post dojdzie, czy nie, widząc po poprzednich to tak, ale komp. nawala i tak, nie wiem co sie dzieje, że wyrzuca a posty niektóre dochodzą a nie które nie. trzymajcie się zatem cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja dziś od ranka siedzę w pracy, a klientów w ogóle nie ma... myślałam, że sobie z Wami popisze, ale coś stronka wcześniej wykazywała error, ale narazie jest ok. Dziś u mnie ładna pogoda i nawet widzę, że choinkę ubierają na rynku;) miłego dzionka wszystkim życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja dziś od ranka siedzę w pracy, a klientów w ogóle nie ma... myślałam, że sobie z Wami popisze, ale coś stronka wcześniej wykazywała error, ale narazie jest ok. Dziś u mnie ładna pogoda i nawet widzę, że choinkę ubierają na rynku;) miłego dzionka wszystkim życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja dziś od ranka siedzę w pracy, a klientów w ogóle nie ma... myślałam, że sobie z Wami popisze, ale coś stronka wcześniej wykazywała error, ale narazie jest ok. Dziś u mnie ładna pogoda i nawet widzę, że choinkę ubierają na rynku;) miłego dzionka wszystkim życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja dziś od ranka siedzę w pracy, a klientów w ogóle nie ma... myślałam, że sobie z Wami popisze, ale coś stronka wcześniej wykazywała error, ale narazie jest ok. Dziś u mnie ładna pogoda i nawet widzę, że choinkę ubierają na rynku;) miłego dzionka wszystkim życzę;-) czekam, czekam, czekam i nie mogę się doczekać;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja dziś od ranka siedzę w pracy, a klientów w ogóle nie ma... myślałam, że sobie z Wami popisze, ale coś stronka wcześniej wykazywała error, ale narazie jest ok. Dziś u mnie ładna pogoda i nawet widzę, że choinkę ubierają na rynku;) miłego dzionka wszystkim życzę;-) czekam, czekam, czekam i nie mogę się doczekać;-( czekam, czekam, czekam i nie mogę się doczekać;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie wieczorkiem dyskusja byla nawet bardzo rozwinieta. ja nadal czekam. do miasta jade jutro wiec testowac bede w czwartek mam nadzieje ze @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie. Ja stosuję teraz bardzo zdrową dietę: owoce, warzywa, kefir(mogłabym go pić litrami), soki warzywne, wykluczyłam całkowicie słodycze(oprócz dwóch łyżeczek cukru do kawy, bo bez niego jej nie wypiję). Teraz z utęsknieniem czekam na śnieg :-) Chociaż dzisiaj padał deszcz Ty Werka to masz solidną silną wolę! Podziwiam :-) Ja nigdy nie stosowałam preparatów na odchudzanie, ale na początku tego roku coś mnie podkusiło i kupiłam Slimitin Woman, jednakże efekt był odwrotny od zamierzonego, bo zaczęłam przybierać na wadze :D Odstawiłam ten specyfik po kilku dniach stosowania i już więcej się na nic takiego nie skuszę! sreberko12345 -nie trzymaj nas dłużej w niepewności :-) Oby były dwie krechy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekamy do czwartku:-) Ja na razie testów też nie kupuję, bo czekam na @ 16 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sreberko12345 - to wszystko przemawia za ciążą :-) Trzymam kciuki, aby tak było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
czyli nasze sreberko jest ze wsi tak??????:) a pracuje w mieście:) dopiero choinkę ubierają na rynku???? u nas w pobliskim city to juz kilka dni stoi, a oświetlenie 4go list.zakładali:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sreberko12345--> no czekam czekam. i jakoś doczekać się nie mogę juz zrezygnowana-->> właśnie zauwazylam ze cos późno tę choinkę ubieraja, ale dziś o 17 miał być mikołaj i może dlatego tak odkładali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
:) ja to mieszkam na takim zadupiu gminnym że nawet choinki nie stawiają:) i się teraz zastanawiam DLACZEGO:) tylko jakąś śmieszną gwiazdę z napisem NOWY ROK na UG zawieszą i tyle....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no.....u mnie choinki na każdym kroku:) w Łodzi tak bywa:) każde centrum handlowe, każdy pasaż, no i tradycyjnie Piotrkowska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
no tak.... bo to miasto wojewódzkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
mam pytanko, a wiec ja mialam stosunek z partnerem 30.11, 1.12 to kiedy moge test zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Czesc dziewczyny :) no prosze jaki klimat sie robi choinki na tapecie :) juz zrezygnowana te gminne miejscowosci mimo iz bez choinke to dzieki pieknie udekorowanym domom i tak maja fajny klimat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Czesc dziewczyny :))) kurcze jakies błedy mi wyskakuja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani GINEKOLOG, to zalezy kiedy mialas dni plodne, kiedy mialas owulacje? :) Ale domyslam sie, ze ten 30ty i 1szy to wlasnie ten dzien. Odczekaj te 2 tyg. A kiedy okres masz dostac? Zrob dzien po tym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo choinek, to ja ubralam dzisiaj swoja :) Wiem, wiem troszke wczesnie, ale nie moglam sie powstrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkoryjka
ja tez juz o swojej myśle, ale ponieważ jest w piwnicy, a ja tam nigdy nie chodzę a mój M tradycyjnie pracuje na popołudnie to nie ma mi kto jej przynieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×