Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość pani GINEKOLOG
alemka -a moze bys mi odp. na pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani GINEKOLOG - myślę, że za wcześnie zrobiłaś test :-) Mi w pierwszej ciąży wyszedł pozytywny dopiero na drugi dzień spodziewanej miesiączki :-) Cierpliwości, test jeszcze może wyjść Ci pozytywny :-) A kiedy miałaś dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Udalo sie dziewczynki!! jestem w ciazy:):) 2 sliczne kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
martus _______ ale mnie zazdrosc trafila :( sorry ciesze sie z toba :) alemka _________ okres mam miec jakos 15 lub 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusss - gratuluję!!! :-) :-) :-) pani GINEKOLOG - to tak ja ja :-) Musisz poczekać z testowaniem około tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Rozumiem... ale Tobie i Wam wszystkim sie uda. z calego serduszka Wam tego zycze:) ja w to jeszcze nie moge uwierzyc ja patrze na te 2 kreski...robilam ten czuly test 10mlu/ml czy jakos tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
lykam lykam:) 2miesiac dopiero a powinno sie chyba brac 3 miesiace przed zaplodnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzis do was dołanczam. My sie juz staramy niecały rok, własciwie to nie ze jakos specialnie, fajnie by było zaciążyć ale bez ciśnienia...mój mąż miał problemy w pracy, od stycznia zaczyna nowa, tez sie nam w tym temcie musi poukładać ale chodze do lekaza ,biorę bromergon od 6mcy , i wyszły problemy z nasieniem mojego męża...na poczatku w ogole dramat i wyrok zero szans na dziecko, pozniej trafilismy podobno do "magikalekarza który czyni cudsa" w tym temacie... sama nie wiem i mam mase watpiliwosci , bo od lutego mój J jest na Salfazinie tylko i wyłacznie ( myslałam ze cos mocniejszego mu zaserwuje) wiec niby sie staramy ale bez szału :-) Mam tylko jedno pytanie i moze wy mi p[omozecie... lekarza jakos pierwsze nie miałam odwagi zapytac , jest taki mało mówny i w ogole na pierwszych wizytacg sie go max krepowałam , teraz juz jest OK ale jakos tak wole anonimowo No wiec.. jak jest współzycie i po "wszystkim" mam wrazenie ze spema ze mnie wycieka, nie wiem czy jest to normalne ( w kazdej pozycji) dosłownie jak mąż sie wycofuja ze mnie wszystko wycieka ( mało przyjemne..) z poprzednim partnerem tak nie miałam i może to nie ejst prawidłowe?? Dzieki za wszystkie wasze opinie Buziaki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka_27 - witaj! Co do Twojego pytania - to jest jak najbarzdziej normalne :-) Martus- kwas foliowy miniumum miesiąc przed zajściem w ciążę powinienie być zażywany - tak więc wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
martus ___________ a jak dlugo sie juz staralas o ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alamka , dziekuje , co ja juz wyprawiałam zeby "TO" ze mnie nie wypadało :) ale jak to jest normalne to kamień z serca :-) ale i tak mamy miec jeszcze robione badanie na tolerancje śluzu (wrogi śluz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
brzoskwinka a ile twoj maz ma lat??? bo ty masz 27 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no i moj plan legł w gruzach, chcialam zrobic test ok 18 no ale moj wspanialomyslny ukochany nie wytrzymal i wczoraj kupil test, dzis go zrobilam z porannego moczu no i... no wlasnie, nie wiem co myslec bo mam jedna gruba kreche i druga taka ledwie ledwie widoczna... czy byloby to mozliwe ze po odstawieniu tabletek anty moglabym zajsc w 1cyklu? Nie chce wariowac ale zastanawiam sie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalya82 - gratuluję! :-) :- ) :-) To na pewno ciążą! Ja też tak miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
to czemu np. dayla ma juz pozytywna ,a ja niby nie ,jak mam dostac okres 15. 12 a ona dopiero 18 czyli co ja nie jestem w ciazy???? :(:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
bo moj test byl negatywny :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalya82 - a kiedy miałaś dostać @? pani GINEKOLOG - może zrobiła bardziej czuły test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus gratulacje. :-). Normalnie jesteś pierwsza na naszym topiku. :). Zaczęłas dobra passę mam nadzieję. :-) . Brzoskwinka - to wszystko jest normalne. Nie masz się masz się czym stresowac. A może warto skonsultować wyniki męża z innym lekarzem? Pani Ginekolog - za wcześnie zrobiłaś test najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki. Dalaya - moja koleżanka tak właśnie zaszła zaraz po odstawieniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz tlumacze, 10.10 odstawilam tabl, potem pierwsza tzw prawdziwa @ mialam 18.11, z tego wzgledu ze nie wiem jeszcze dokladnie czy po odstawieniu tabl anty bede miala regularne @ wiec nie wiem dokladnie kiedy dostane kolejna, a 18 chcialam zrobic test bo z ostatnich obliczen wyszloby mi (a przynajmniej tak mysle ) ze to 2tyg od dni plodnych w 2cyklu. test robilam "KOMFORT" , juz drugi raz robilam tym testem, wczesniej oprocz jednej podstawowej krechy nie bylo nic a dzis zobaczylam taka naprawde ale to naprawde blada, zarys kreski, wiec sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
witam laseczki, no i martusss, dalya gratuluję:) przetarłaś tory reszcie:) teraz to po kolei pójdzie zobaczycie:) a ja mojego zerwałam skoro świt, i pognałam, przewlekła mnie po całym oddziale moja Pani Gin:/ i tak hcg mówi że to 4ty tydz., ale progesteron za niski znowu i na dzień dobry dalej luteine, ale zaczęłam temat o tym wrogim śluzie, pomyślała, pomyślała i zrobiła mi wymaz (bo tak się trafiło że te 10-12 godz. nie minęło) :) nie wiem kiedy wyniki, za 2 dni mam znowu bete zrobić, i usg jeszcze jej pokazało niby 6 tydz.:/ no może i od okresu tak, ale na moje to dopiero 3ci tydz. się skończył (przecież 17go miałam monitoring i był płyn i było chwile po owu:), jak ja się cieszę...i tyle po mojej znajomości organizmu...a to że tempka skacze to powiedziała, że nie jednej skacze...:/ oj, jak ja się cieszę, pewnie jutro już pewnie mniej i bede się bała codalej się wydarzy....:):) ale na chwile obecną szał radości mnie ogarnia, nie dowierzam cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
nie wytrzymam tego tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani GINEKOLOG spokojnie, ja sie jeszcze nie nastawiam ze to naprawde to, ja k zobacze dwie II ciemne to bede pewna, a tak to moge sobue tylko gdybac, Tobie tez sie uda, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
a na moim tescie pisze 20mlu/ml to jest on lepszy niz ten od martus 10/mlu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
czy ktos moglbym mi odp. na pytanie :( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
Pani ginekolog, martusss miała czulszy, jakby miała 20 ml to prawdopodobnie nic by nie wykazał, spokojnie, odczekaj kilka dni i powtórz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
to dobrze teraz mam przynajmniej nadzieje :) dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robila ktoras z was testem "KOMFORT" ? taki w dosyc podluznym opakowaniu bialy z niebieskimi napisami i kwiatkiem po bobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×