Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość Viviii
Kania bardzo dobrze trzeba sie rozgrzewac :) Agus ja stawiam ze nie bedzie @ :) Nadia ide w poniedzialek czyli jutro a czuje sie swietnie tak jak w pierwszej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki vivii- ja już 10 tydzień:) właśnie zjadłam śniadanko ale jeszcze leniuchuję w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
wiktoryjka super :) to na kiedy termin?? poczatek wrzesnia tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, co tu taka cisza?, gdzie te wszyskie staraczki? Mrozik dzis znów trzyma więc pewno sa przytulanki :) Vivii obyś miala racę :) ja w sumie też mam cicha nadzieję Wiktoria - sierniowa tak jak ja....super, to piekny miesiąc :) Nadia - kurcze ja myśle, że to SPA dobrze na Ciebie wpłyneło i za kilka dni zobaczysz 2 kreseczki na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się marzyło dzieciątko z września i juz dupa bo nie mam zamiaru czekać do kolejnego roku do września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa , ale zaczęłam się starać o to co Wy Wszystkie :) Staramy się tak pełną parą 1 miesiąc . Mam już lekką obsesję , czytam artykuły , fora..... Mam oczywiście kilka obaw , muszę z nimi udać się do gina. Tylko nie wiem czy nie przesadzam , bo w sumie to 1 miesiąc a ja już szukam dziury :) Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję ,że będziemy w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mój M jest z 2 września i też marzy o tym, aby dzidzie się urodziły w tym dniu. narazie mam termin 28 sierpnia, ale do 2 niedaleko, więc może coś z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoryjka - 28 sierpnia zawsze może sie przedłużyć do 1 wrzesnia, to różnie bywa z tymi terminamy. Ja miałam sie urodzić 1 września a zapukałam 31 sierpnia, za to moja młodsza sistra miała być na 15 stycznia a urodziła się 19 :). Ja to się będe cieszyć z każdego miesiąca, oby tylko było zdrowiutkie, czego i Wam zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sodie86 - witamy w gronie staraczek :)....nie przejmuj się, my tez czasami mamy schizy, ale chyba taka już nasza uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
ja jestem z poczatku wrzesnia :) fajne dzieci sa z wrzesnia :) ja chcialam pazdziernik i mam ;) jeszcze konkretny dzien bym chcialam taki jak wybralam hehe zobaczymy moze sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodie----witaj. spokojnie pierwszy miesiąc to początek ale mam nadzieje że ci się uda jak naszej Vivii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką nadzieję , ale że nam Wszystkim się uda ! Kurcze , ja boję się tego ,że mam bardzo krótkie miesiączki 2 góra 3 dni , cykle regularne , niby gin mi powiedziała,że powinnam się cieszyć , ale ja nie wiem czy to normalne . Teraz zastanawiam się nad zakupem mikroskopu owulacyjnego , bo kalendarzyk to nie dla mnie , temperatura jak cię mogę ale śluz i badanie położenia szyjki , nie znam się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Sodie ale ja tez normalnie mam @ 2 gora 3 dni wiec to nie ma nic do rzeczy to bardziej genetycznie jest uwarunkowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że nie jestem sama , bo nie znam nikogo w moim otoczeniu kto by miał tak krótkie miesiączki, dlatego trochę się obawiałam . Dziękuję za odpowiedź :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ranyyyyy ale zimno! Ja własnie mam okres i jak tylko sie skonczy zaczynamy nasz pierwszy cykl starań. Też mam mnóstwo obaw ale to chyba normalne szczególnie z moim charakterem. Mam zamiar posłuchac mojego ginekologa i sie nie nakrecac za bardzo. Zobaczymy jak to bedzie. Ja narazie chce podejsc do tego na luzie i po prostu kochac sie wtedy kiedy najdzie nas ochota i juz. Nie bede mierzyc temperatury, analizowac śluzu. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sodie86 - witaj :-) Ja mam tak samo krótkie @ jak Ty i Vivii - wszystko jest w porządku, nie masz powodów do zmartwień :-) Nadia - waham się, bo już nie jestem pierwszej młodości, a po drugie to lenistwo bierze górę - jak pomyślę o tych nieprzespanych nocach i całej masie obowiązków nad niemowlaczkiem to mi się odechciewa...Ale z drugiej strony tak bardzo chciałabym po raz drugi mieć takie maleństwo. Poza tym córcia miałaby rodzeństwo. Na razie czekam z decyzją do kwietnia - co ma być to będzie :-) Wiktoryjka - o to już 10 tydzień! Gratuluję :-) :-) :-) Kania - inne miesiące też są fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodie-- daj sobie spokoj z testami mam ten na sline robilam sikacze ale to o dupe rozbic. strata kasy. Zreszta to ze zobaczysz dwie kreski to nie znaczy ze masz owulacje niestety.dopiero zaczelas wiec nie przejmuj sie tylko idz na zywiol:) Alemka-- no zawsze sa jakies watpliwosci.ja jestem jedynaczka I zaluje ze nie mam rodzenstwa.to wazne. ale kazdy sam decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Jestem nowa w tym topiku :) Również się staramy o dzidzię :) Jak by nie było to już drugi miesiąc , tylko u nas to jest generalnie na luzie, tzn bez mierzenia temp itp.... Oczywiście bardzo bym już chciała dzidzie i jak czekam na @ to myślę i myślę.... Teraz czekam do 10 lutego - powinna przyjść @, tzn lepiej żeby nie przychodziła. :) Trzymajcie kciuki :) Pozdrawiam staraczki i przyszłe mamusie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trucia---ja I agus tez mamy miec 10 wiec bedziemy teraz czekac we 3. Dobrze ze jestes wyluzowana.to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia 29 dzięki Nadia za Twoje odczucia odnośnie testów - zrezygnowałam póki co z nich , w końcu trochę kasy kosztują . Na żywioł poszliśmy :) zobaczymy co z tego będzie , fajnie by było jakby Nam wyszło - mój instynkt odzywał się już dawno , no ale wiadomo studia itd.Wyładowywałam go na moich dwóch buldożkach (mój dziadek nawet stwierdził ,że powinnam mieć dziecko , bo to jest aż niewiarygodne,że ja tak te psiury kocham). Dziewczyny mam nadzieję ,że 10 napiszecie nam Wszystkie radosne wieści :D Alemka i Vivii przegoniłyście obie moje obawy . Dziewczyny długo się zastanawiałam czy wejść na jakieś forum i uczestniczyć aktywnie i wiem teraz ,że dobrze zrobiłam ;] Pozdrawiam Was z "samego" rana , we Wrocławiu dość mroźnego i życzę miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe forumowiczki. Sodie pocieszę Cię że i ja należę do tych co miewają takie 2-3 dniowe miesiączki do tego skąpe i niebolesne (oprócz ostatniego miesiąca...) Ale Was tu z września jest ho ho! Piekny miesiąc :) ja jestem z czerwca też uwielbiam ten miesiąc. Ale nie chciałabym rodzić w zimie listopad, grudzień... zimno i na spacery nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki :)....czekamy do 10. Ja to bym juz teścik jakis wykonała bo aż mnie skręca ale wiem ze nic narazie z tego nie wyjdzie. Mnie dziś brzuszek coś pobolewa oby ta małpa nie przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus---spokojnie jeszcze pare dni.ja nie czekam bo jestem pewna ze @ bedzie jak w zegarku. Takze luz juz nawet zapisalam sobie ze w poniedzialek za tydzien ide na badania bo to bedzie 3 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia - ja to myślę ze w tym miesiacu pojawi się wczesniej bo brzuszek mnie tak pobolewa jaby miala zaraz sie zjawic :( .....szkoda gadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Agus nic sie nie zjawi ;) A ja dzisiaj ide do mojego lekarza wieczorem juz sie nie moge doczekac a gdzie tam do 20.30 :) hehe jak wróce to dam znac co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii dzięki za pocieszenie, pozyjemy zobaczymy. Dawaj znac jak tam po wizycie u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus--mnie tez pobolewa ale ja tak zawsze mam. agus no jak przyjdzie to bedzie nowy cykl I nowe starania. to co mozemy to robimy reszta nie od nas zalezy.wiadomo troche smutno ale nie ma co sie dolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nie uda to od następnego cyklu biore clo. Dziewczyny czy któraś z was brała ten srodek? no i czy w ogóle jest skuteczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus z tego co mi lekarz mowil I czytalam to clo jest skuteczny.ale to sie przyjmuje kiedy nie ma sie owu bo jesli masz to na nic sie nie przyda a nawet moze zaszkodzic.mialas monitoring? no I przede wszystkim facet musi zrobic badanie nasienia no Bo co ci ze stymulacji skoro facet ma np slabe nasienie? najpierw znim kobieta zacznie cokolwiek facet musi sie przebadac.bo to najlatwiejsze I sporo moze wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×