Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

wiewióra gdzie ty je kupujesz i ile płacisz? Ja za jedno opakowanie w którym jest 5 testów dałam w aptece 26zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, ja mieszkam za granica i kupuje tutaj przez internet. Wlasnie zamowilam zestaw 50 testow owu.+ 5 ciazowych, po przeliczeniu na polskie za jakies 35zl. Takze roznica w cenie jest. Z testow jestem zadowolona, mimo, ze dzieki nim jeszcze w ciaze nie zaszalm ;) Ale wiem, ze dobrze wskazuja dzien owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila przejrzałam allegro i faktycznie mozna tam kupic testy duzo taniej niz ja zapłaciłam w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika.831
Ja kiedyś jak stosowałam to też kupowane z neta na allegro ale z jakiegoś sklepu medycznego i za 30 szt + 5 ciążowych za ok 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja robie sobie teraz do czerwca przerwe z tematem ciaza calkowicie.musze odpoczac od tego.pojawie sie znow w czerwcu.mam nadzieje ze juz wszystkie bedziecie w ciazy:)trzymajcie sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika.831
Hej dziewczyny mam pytanie. W TV ciągle raklamują tabletki Lacibios Femina. Słyszałyście coś na ich temat, czy można je stosować starając się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz, to lek bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży i karmiacych matek, jest ulotka w necie poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika.831
Wielkie dzięki agg 77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znowu zrobiłam test- oczywiscie negatywny. Od rana mam lekkie plamienie i pobolewa mnie brzuch wiec pewnie @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka001
Nadia Dzieki :) życze miłego odpoczynku ja chciałam Wam napisać , że w tym szczęśliwym cyklu szczyt śluzu przypadł u mnie dokładnie w ostatki . szliśmy na małą imprezke i w ten dzień nie było staranek .Były natomiast na drugi dzień rano i wszystko trwało bardzo krótko bo spieszyliśmy sie do pracy.Potem już miałam całkowicie sucho żadnego płodnego śluzu .Mój M był na lekkiej bombie po imprezce - może to go jakoś odprężyło bo też już zaczynał się stresować :) Niewiem może to głupoty to co pisze ale ...ja tam lubiłam poczytać takie czyjeś doświadczenia :) Testów w tym cyklu nie robiłam , we wczesniejszych cyklach pozytywne wychodziły mi ok 17-18 dzień , czyli jak na moje 28 dc to póżno. A teraz wydaje mi sie że owu miałam w 12 - 13 dc . Aha i psychicznie to już byłam lekko ześwirowana , w każdej chwili myślałam o tym że chce być w ciąży Nawet się przyjaciółce żaliłam że mam obsesje Trzymam kciuki Uda się !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ag77 napewno duży wpływ na nas ma przeszłość, ja też nie mam dobrych wspomnień z dzieciństwa a szkoda, ale obiecałam sobie że musze być lepszą matką niz moja mama i staram sie nie popełniać jej błędów, obiecałam sobie że stane na głowie a mojemu dziecku niczego nie zabraknie, wiec sie nie bój, głowa do góry i do dzieła, macierzyństwo to wspaniałe uczucie, chociaż nie zawsze jest lekko i kolorowo. Ja też sie bałam, z natury panikara jestem. Nie każdy tyje w ciąży niewiadomo ile kg, ja w ciązy przybrałam tylko 5kg ale zaniedbałam sie po ciąży i potem przybyło dużo dużo wiecej, ale to tylko moja wina. W tej chwili szpital sobie wybierasz, lekarza też wybierasz, do tego możesz go poprosic zeby był z tobą przy porodzie, ja tak miałam, poród zaczął mi sie w nocy i dzwoniłam po moja pania doktor i spotkałyśmy sie w szpitalu, no i od początku wiedziałam że chce rodzic w wodzie,podobno łagodzi ból i sie udało :) Początki mojego macierzyństwa były trudne, pomógł mi przez to przejść mój mąż i teraz jestem szczęśliwą mamą 5 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj bylam u nowego ginekologa i już po pierwszej wizycie wiem że będzie On moim ulubionym ginem na długo. Wspaniały facet z niego z fachowym podejsciem i niezwykle miły. Przed wejściem stresowałam się że to facet (wcześniej chodziłam do kobiety - porażka) a po wejściu stresowałam się że taki miły i chciałam zrobić bobre pierwsze wrażenie. Co się dowiedziałam? Że nadżerka którą pani gin mi niby całkowicie wyleczyła nadal jest. Wiem skąd mam czasami plamienia. Ale nie straszył mnie że jest źle jak poprzedni gin. Podszedł do tego bardzo spokojnie. Jest mała, czekamy na wyniki cytologii a w ciąży ona wcale nie przeszkadza. Powiedział że 3 miesiące starań to nic i jak przez rok nie zajdę to wtedy możemy poszukać przyczyny głębiej :) Ogólnie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania to bardzo dobrze ze znalazłas fajnego lekarza. Ja miałam wczoraj plamienie które sie skonczyło a okresu dalej nie widac. Dzisiaj dzwonie do swojego gina i umawiam sie na wizyte bo mój cykl trwa juz 41 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koleżanki :) Zostałam sama na weekend już wczoraj... tak jakoś się złożyło... eh i od razu spakowałam dużą walizę i pojechałam do mamy :) Jestem w 21dc ale chciałabym już dostać @ żeby szybko na wiosnę zacząć nowy cykl starań. Za miesiąc przeprowadzamy się do swojego nowiutiego mieszkanka i tak bym chciała NOWE ŻYCIE NA NOWE MIESZKANIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kania to super ze bedziecie mieli nowe mieszkanko. Ja na swoje musze poczekac jeszcze 1,5 roku bo dopiero je budują ale juz mamy zarezerwowane:) U mnie dalej bez zmian. Wczoraj wieczorem znowu miałam bardzo niewielkie plamienie i dzisiaj znowu nic. Jutro jade do swojego ginekologa bo mam wrażenie ze cos jest nie tak. Mój cykl trwa ponad 40 dni co jakis czas mam bardzo skąpe plamienia, lekko pobolewa mnie podbrzusze, testy wychodzą negatywne. Cos mi tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku! Zachowuję się dzisiaj strasznie! Mam jakis dziwny humor. A raczej go nie mam. Chce mi się wyć i śmiać na zmianę! Chętnie schowałabym się gdzieś w jakiejś dziurze przed całym światem. Chcę już weekendu i to długiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam zbyt optymistycznych wieści. Byłam wczoraj u gin i dowiedziałam sie ze moje jajniki nie pracują a endometrium ma tylko 5mm. Mam brac podwójna dawke leku glucophage i poczekac jeszcze 3 tygodnie. Jesli nic sie nie zmieni ( tzn nie dostane okresu) mam przyjechac na kolejne usg i wtedy bede skierowana na bardziej szczegółowe badania. Jest mi strasznie ciężko, wczoraj przeryczałam pół wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia - w końcu @ nie przyjdzie :-) ag77 - ja w zeszłym roku skończyłam 34 lata i mam nadzieję, że w przyszłym roku po raz drugi dostanę maluszka :-) To coś najwspanialszego co w życiu może Cię spotkać :-) Nie wahaj się dłużej!!! Wiewióra - moje @ są takie same jak przed porodem, czyli krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka, moje byly przed porodem tez krotkie 2-3dni, a teraz sie ciagna do tygodnia! :/ Ehhh... Anikk, przykro mi, ze masz problemy : ( Mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie skonczy :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik prykro mi że masz problemy... ale nie zamartwiaj się tak. Skup się na leczeniu a dziecko samo się zjawi :) nawet nie zauważysz kiedy będziesz w ciązy i że to tak mało czasu upłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane jestescie ze mnie tak pocieszacie. Juz mi troche lepiej psychicznie. Fizycznie czuje sie kiepsko bo nasiliły mi sie skutki uboczne leku glucophage jak zwiększyłam dawke, ale dam rade. Teraz nic innego mi nie pozostaje jak czekac 3 tygodnie na rozwój wypadków. Jesli pojawi sie @ to mam obserwowac kolejny cykl, a jesli nie to mam przyjechac na kolejne usg i wtedy lekrz podejmie decyzje co dalej. Szczescie w nieszczesciu ze trafiłam na takiego ginekologa. Jest naprawde super facet i specjalizuje sie w leczeniu takich przypadków jak mój. Czytałam w necie ze pomógł wielu parom i poleciły mi go kolezanki z pracy jako dobrego specjaliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz każdy niesie Ci pomoc. Naprawde mało jest dobrych lekarzy ktorzy specjalizuja sie w konkretnej dziedzinie. A gdzie mieszkasz Anik? Jakies duze miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja mieszkam jakies 35 km od Warszawy. A mój ginekolog pracuje w szpitalu w warszawie, w klinice i jeszcze przyjmuje u siebie w domu w gabinecie i ja jezdze do niego do domu bo tam mam najbliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w wawie jest duzy wybor lekarzy. to masz dobra lokalizacje anik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za cisza?? Gdzie jesteście dziewczyny? Ktora w ciąży a się nie chwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×