Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaręczonaaa

Lublin- sala weselna,co polecacie?

Polecane posty

Gość Zaręczonaaa

Tak ok 120 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na www.gdziewesele.pl/Lublin/ znajdziesz sporo sal weselnych, restauracji i hoteli w Lublinie, w których można zorganizować wesele. Oprócz galerii zdjęć, zapoznasz się także ze szczegółową ofertą lokali, opiniami klientów, poznasz dane teleadresowe, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób skontaktujesz się z lokalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AraaaaaaA
zdecydowanie Sonatina, bylam na kilku weselach w Lublinie i w okolicach i tylko Sonatina była na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotel Focus na Warszawskiej i Arkadia w Piotrowicach. Obia miejsca wyróżniają się, sale piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jUŻpOśLUBIE
potwierdzam, Sonatina ma klasę, reszta to masówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UleczkaLublin
może nie wszystko to masówa, bo jak ktoś ma sporo funduszy na takie wesle to też znajdzie coś naprawdę na wysokim poziomie, ale z tego co wiem Sonatina robi naprawdę wystawne bankiety i przy tym zachowuje normalne ceny więc warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś słyszałam o tej Sonatinie
i ja coś słyszałam o tej Sonatinie, szukam sali weselnej więc wezmę ją po uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINDAwiśniowa
Akurat tą salę weselną mogę polecić. Dwa wesela tam odbyłam, zawsze byłam gościem, więc mogę się wypowiedzieć z tej perspektywy. Ja zwróciłam uwagę na bardzo wygodną salę do tańczenia i przepyszne jedzenie, przystawki, nie takie zwykłe, weselne, jak czasem robią, tylko widać, że się starają o wytworność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULI
Też zwróciłam uwagę na to, że nie robią nic na jedno kopyto weselne, tylko naprawdę wszystko tam jest tak ze smakiem i z gustem dobrane, to jest naprawdę miłe i wyróżniają się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert_77
Może być to miejsce, organizacja jak najbardziej w porządku, ale wszystkim jednak mówię, że trzeba wiele sal zwiedzić przed wyborem, szczególnie jeśli ktoś przejmuje sie całą oprawą weselną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko i tak zależy od terminów. My wybraliśmy hotel na wojciechowskiej, bo termin nam pasował i tam było wolne. Było w porządku pod względem organizacji i wystroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina jest spoko, ale poza lublinem, jestem z lbn i wolalabym sale w lbn, bo najwiecej mam tu rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w samym lublinie to byłam chyba tylko w vesarii, /(reszta wesel wszędzie poza lbn) spora sala, ładna, nowa, jedzenie dużo i pyszne, dekoracje takie ze ślinka ciekła :D ale podejrzewam że dość drogo też tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na mnie najlepsza Sonatina ! Sala jest piękna i cena niska :) Dla nie których może to być minus bo Dominów... ale przecież to jest bardzo blisko Lublina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym wątku sonatina spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Krawiec
Słyszałam, że Hotel Irys Lublin otwiera jakąś nową sale na wesele. Może warto się tam podpytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżola1a
W irysie faktycznie nowa sala na 200 osób, Widać, że hotel faktycznie się rozwija. Byłam tam na weselu i przy okazji nocowałam. Pokoje czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

Zdecydowanie polecam Dom Królewski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek
Dnia 15.06.2019 o 00:02, Gość Łukasz napisał:

Zdecydowanie polecam Dom Królewski!

Zdecydowanie! Fajna, duża sala i jeszcze do tego bardzo dobra obsługa. Co chcieliśmy to było. Widać też było zadowolenie na twarzach gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Dom Królewski to najlepsza sala w Lublinie! Najlepsze jedzenie to również tam. Nie wyobrażam sobie w Lublinie abym miał mieć wesele w innej sali niż DK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×