Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedzionaaaaaaaaaaaaaa

Do tych co otworzyli sklep/butik itp

Polecane posty

Gość na baniak
nie pchaj się teraz w remont sklepu jak ci koleżanka teoretyczka doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na baniak
już zamawiam. Dzięki - czytaj sumiennie i wszystko z niej zapamiętuj. ta książka to wstęp do prawdziwego biznesu, uchroni ciebie przed zrobieniem czegoś głupiego tzn bankructwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionaaaa
Ps. Myślałam by dorzucić odzież dla kobiet puszystych XXL . Teraz tez mam kilka takich stałych klientek- ubieraja się w ciążówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna:-)
U mnie w mieście nie ma takich sklepów:-( Kilka rzeczy kupiłam przez internet niestety na foto wyglądały lepiej. Może sama bym taki za jakiś czas u mnie otworzyła . Lokalu bym nie wynajmowała mam nie używany garaż można go przerobić na nieduży sklepik. Zycze powodzenia Ps: z tymi poduszkami i karteczkami to nie głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na baniak
zawiedzionaaaa - nie myśl tylko przeczytaj tą książkę i zaręczam że ona zmieni ci myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchy na prezenty
będziesz miała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzież ciążowa
to całkiem dobry biznes. Np.Haapy mum -odzież ciążowa jest w galeriach handlowych tam są czynsze 10-15 tyś a jednak są i się utrzymują ba nawet zatrudniaja 3-4 osoby.( moja siostra pracowała w takim sklepie obroty mies ok 40-50 tyś zł) .Chyba trzeba najwięcej zainwestować w reklame. Bespośrednio do kobiet w ciąży szkoły rodzenia,przychodnie,kliniki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvina
Daj jeszcze ubrania dla puszystych, a po roku zrezygnujesz z ciążowych. I nie zrażaj się tak szybko. Prawdziwe pieniądze na sklepie z outletem zaczęłam zarabiać po dwóch latach. Ciesz się, że masz męża, który cię poratuje. Mój wspierał mnie od samego początku i żywił:), ja inwestowałam. Teraz po 5 latach mogę powiedzieć warto było. Polecam szkolenia przez internet, porady ekspertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionaaa
Listopad fatalny najgorszy ze wszystkich mies. Grudzień tez nie lepiej juz miałam jeden dzień zerowy. Muszę dać wymówienie pracownicy kicha tak przed świętami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteś głupia
"Za towarowanie/umeblowanie itd. ok.45 tyś.( 30 tys kredytu). " jak ty to zrobiłaś ? po co kupowałaś nowe meble ? ja znam ludzi którzy zwykłe meble kupione w komisie przerobili i pomalowali na biało i było dobrze :D musisz zwolnić pracownicę i prawdopodobnie pracować 12 godzin dziennie, nie ma wyjścia. niech to będzie ostrzeżenie dla innych osób bez doświadczenia które chcą jeść dużymi łyżkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteś głupia
"Po opłaceniu czynszu za lokal ( 4 tyś) opłat,zuzu itd. Zostaje mi 1200-1500 zł. Rata kredytu 1800" więc twój mąż dokłada 600-300zł miesięcznie ? tak jak wcześniej napisałem - będziesz musiała pracować sama po 12 godzin żeby wszystko spłacić. przed świętami coś zarobisz ale w styczniu i lutym będziesz cienko. płynność finansową utrzymujesz dzięki mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie załamuj sięę
Poczekaj najgorszy jest pierwszy rok.Ja tez tak miałam. Chwile zwątpienia,załamanie itp. Po roku zrobiłam się bardziej "wyrachowana" walczyłam o przetrwanie- targowałam z lokalem,z producentami. Wiedziałam juz co i jak . Mam sklep od 4 lat i nie jest żle są lepsze i gorsze okresy ale w sumie wychodzę na swoje lepsze to niz marna pensyjka. Ps. W moim mieście są dwa sklepy z odzieżą ciążową od kilku lat jeden ma moja sąsiadka i nie wiedzie jej się najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcami sugerowałabym poszerzyć ofertę ale żeby to zrobić to trzeba zacząć od badań rynkowych czego ludzie w Twoim mieście szukają wiek,półka cenowa, styl to narzuca wystrój wnętrza grafikę,kolekcję nie wszędzie sprawdzić się model ekskluzywnego butiku przedstawionego przez koleżankę ja też zaczynałam od zera i teraz wiem że nic nie wiedziałam z czasem zdałam sobie sprawę jak ważna jest atmosfera w sklepie jego wystrój , dobrej j jakości towar i PROFESJONALNA OBSŁUGA. jeśli nie masz doświadczenia to zaufaj specjalistą, dużo firm proponuje programy partnerskie/sklepy franczyzowe -uważaj na duże marki sieciowe-ogromna konkurencja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agniecha34
"i teraz wiem że nic nie wiedziałam z czasem zdałam sobie sprawę jak ważna jest atmosfera w sklepie jego wystrój , dobrej j jakości towar i PROFESJONALNA OBSŁUGA. jeśli nie masz doświadczenia to zaufaj specjalistą, dużo firm proponuje programy partnerskie/sklepy franczyzowe" w biznesie najcenniejsza jest wiedza teoretyczna, z własnego doświadczenia i doświadczeń innych. na jej podstawie prowadzisz działanie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam sklep.....
z odzieżą dla kobiet 40+ niestety ostatnie dwa miesiąca porażka. Najgorsze od 4 lat. Nie wiem czym to spodowane w galerich ludzi ful wiec kase mają.( nie chodzi o kryzys) ludzie stają się wygodni nie chce im się chodzic po ulicach,po dworze.A w galeri cieplutko milutko . Tylko dewloperzy są zadowoleni klienci nabijaja im kase. NP. Moja znajoma ma w galeri takie same rzeczy jak ja tylko 3 razy drozsze bo i czynsz 3 razy większy a i tak utarg ma lepszy odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badaniamowia
Zrobiono badania i dowiedziono,ze otwarcie internetowej filii sklepu zwieksza obroty o 20%. Rozszerz zakres o internetowa filie. Jesli jmasz dobre i niedrogie rzeczy,to zyskasz klientow. Zeby kupic spodnie ciazowe w H&M,trzeba wywalic 140zl. Mozna kupic taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep to szeroki asortyment
Nie wiem czym to spodowane w galerich ludzi ful wiec kase mają.( nie chodzi o kryzys) ludzie stają się wygodni nie chce im się chodzic po ulicach,po dworze.A w galeri cieplutko milutko . Tylko dewloperzy są zadowoleni klienci nabijaja im kase. NP. Moja znajoma ma w galeri takie same rzeczy jak ja tylko 3 razy drozsze bo i czynsz 3 razy większy a i tak utarg ma lepszy odemnie. jak nie wiesz ? upośledzona umysłowo jesteś ? sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. z twojego zdania wynika że: - dowiedziałaś się że ludzie mają kasę - dowiedziałaś się empirycznie że ludzie przychodzą tam gdzie jest cieplutko, milutko (jest związek między ilością klientów i ciepłem itp) - ludzie nie patrzą na cenę i kupią tam gdzie jest drożej teraz zrób z tej wiedzy użytek - w twoim sklepie musi być milutko i cieplutko - poinformuj ludzi plakatami reklamowymi o swoim sklepie - podwyższ cenę ciuchów u siebie naucz się marketingu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5022078&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buski
Ja pomyślałam bym na Twoim miejscu nad reklamą, może jakąś forma promocji. No bo czy ludzie wiedzą co można kupić w Twoim sklepie? Może jakiś system lojalnościowy? (dużo tego teraz wszędzie wiec klient jest przyzwyczajony, to dla niego taka "norma"). Nie wiem ale zaczęłabym od tego. Możesz też troszkę zainwestować w social media. Fb, instagram, te sprawy. Moda ciążowa silą rzeczy jest skierowana do tego pokolenia, które z internetem jest za pan brat. Nie zaszkodzi tez oczywiście reklama tradycyjna tego typu --> http://fabrykareklamy.pro/produkcja/neony-reklamowe/ żeby w ogóle zostać zauważonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×