Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

Prostytutka i Facet

Polecane posty

Wszyscy znamy opinie na temat tej pierwszej. A co Wy moje drogie Panie :) myślicie na temat jej klientów. Tych którzy korzystają z jej usług? Jaką macie opinie na temat takiego mężczyzny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaaaaaa
Meskie koorfyy i nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaaaaaa
Ja nie zamierzam wyglaszac długich i ambitnych wypowiedzi na temat smieci. Jak wynosisz worek na smieci, tez wyglaszasz dlugie i ambitne monologi nt wpływu plasikowego worka na przyrode ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witraże
NOwosc - piękne witraze, które w słonecznym pomieszczeniu zostawiają poświatę koloru niebieskiego zielonego lub czerwonego. Śliczne niestety nie da sie tego ująć na zdjeciu - gorąco polecam Ślicznie wygladają na szybach sklepowych , drzwiach wejsciowych szklanych http://allegro.pl/ozdoby-swiateczne-witraze-naklejki-i1937289254.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dupy strony gadam
biedny, niedojebany panicz, ktoremu brak sexu w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna4254
A ja uważam takich mężczyzn za wymagających od życia więcej niż dostaje przeciętny Kowalski - zmarnowana porodami żona i gromadka niewdzięcznych dzieci. Tacy faceci są o wiele bogatsi duchowo i zdolni do większych czynów. Mają fantazje, wyobraźnie i sięgają po to czego pragną - filmowy seks, pełnia życia. Pewnie matki polki i inne nieudacznice zaraz będą próbowały spalić mnie na stosie, ale to tylko dlatego, że same marzą o takim życiu jakie ja mam a nie są (nie były) w stanie po nie sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna4254
biore z dupy do paszczy i jestemmega szczesliwa ze mam takie zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaaaaaa
Anna4254 To miłe ze tak umilasz nam czas na kafee swymi dowicipami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×