Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze mama

pozytywny test a brak ciąży na usg

Polecane posty

Gość takaPrawda
Pozytywny może wyjść test w dwóch przypadkach: 1. ciąży 2. problemów hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pierwszej ciąży nie było widać długo, dopiero pęcherzyk 5mm pojawiłsię w 7 tygodniu, ale w 10 poroniłam, od początku się nie rozwijał prawidłowo. w drugiej ciąży pęcherzyk było widać po 2 tygodniach od zapłodnienia, byłam wniebowzięta - ale też dzidzię straciłam. idź zrób badanie krwi BHCG i powtórz po 48h czy przyrasta. jeśli tak, to jest ciąża na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaPrawda
Czarna skarpeto - jeśli poroniłaś dwa razy, to mąż powinien zrobić posiew nasienia. Bardzo możliwe że bakterie zawarte w nim powodują poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chodzę do przychodni z NFZ, szkoda że przysługują tylko 3 usg. Jestem ciekawa czy to co miałam wykonywane na początku w celu potwierdzenia ciaży też sie wlicza do tych 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaPrawda
Jeśli ciąża przebiega prawidłowo, to zbędne jest robienie USG co wizyta. Każde z tych trzech USG ma coś konkretnego na celu, więc jeśli 3 razy wszystko jest w porzadku, to reszta nie ma znaczenia, oczywiście dla lekarza ma - bo dostaje dodatkową kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
neli - jeśli ciąża rozwija sie prawidlowo to robią 3 na całą ciążę. przy nastepnej wizycie spytaj lekarza czy może ci zrobić więcej niż tylko 3. druga opcja - zmień na prywatnego. nie martw się liczbą usg. wszystko jest ok. odpoczywaj i zero stresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaPrawda
dosiach - jeszcze się na nią napatrzysz jak urodzisz. Ale jeśli sprawia Ci to teraz frajdę to fajnie i Ty i lekarz jesteście zadowoleni, Ty z obrazka, a lekarz z kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaPrawda
Jasne, grunt żeby dwie strony były zadowolone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm-mm
Może mama, czekamy na Ciebie, mam nadzieję że wszystko jest dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
To i ja się dołączam do kibicowania!!! Może mama - 3mam kciuki Daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm-mm
chyba coś poszło nie tak :( Albo "może mama" tak się cieszy, że już o nas zapomniała. Wolę tą drugą wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
dziewczyny, ja też co chwila dolatuje do komputera, a kuchenkę myłam chyba godzinę z tego wszystkiego Kurcze miejmy nadzieję że wszystko ok. niecierpliwa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
fajnie, że jesteście bo.... dalej nie wiem. na usg nic nie wyszło. nie ma nic. tak powiedział a jednocześnie powiedziała, że testy mogły wyjść pozytywne od luteiny...... bo w tym czasie co je robilam to bralam luteine, i...za 5 dni mam kolejne usg jakis specjalista niby mózg przyjeżdza do mojej perzychodni i mi sam zrobi usg.... nie wiem co mysleć... luteiny nie biorę już od 14 sni i dziś tak dla zasady zrobiłam kolejny test...wyszedł pozytywny.. nie wiem co mysleć, ale nastawiłam się na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
no sam był zdziwiony, że okresu brak.....i że te testy są pozytywne ja jestem zdziwiona... cieszę się, że Wam się układa :) zdrówka kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mama nie zapominaj o tym forum i dawaj znać co u Ciebie.Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) sorki że się wtrące ale może powinnaś zrobić bete będziesz wiedziaławtefy na 100% :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm-mm
:( Kurcze, to raczej wychodzi na to że to nie ciąża, bo pewnie już coś by było widać. Ciekawe co pokaże kolejne USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
ale 4 testy by się pomyliły? lakarz by nie widział w ogóle nic? a może ma to znaczenie, że jestem otyła?? a kij z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaPrawda
moze mama, widocznie masz problemy hormonalne, dziwne że lekarz tego nie zasugerował, w grę wchodzi też ciąża pozamaciczna, stąd nic nie widać w macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mama
a jakie są objawy pozamacicznej? jak się to usuwa? i jak sprawdzić czy to pozamaciczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam
moze mama - ja ciągle wierze ze zostanę "kafeteriową ciocią". głowa do góry. zrób może tą bete. dziwne to wszystko, ale ja jestem dobrej myśli. może jestem nawiedzona, ale cały dzień myślałam o Twojej wizycie. będzie dobrze. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ty jedna ja też czekałam:)Nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×