Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SzukamInfo

Opłaty za mieszkanko

Polecane posty

Gość SzukamInfo

Witam serdecznie, dopiero co przeprowadziłam się z innego miasta do Łodzi, może ktoś wie ile wynoszą mniej więcej opłąty. Tzn. wynajęłam mieszkanie i chciałabym się dowiedzieć ile pieniążków schodzi Wam mniej więcej na wodę, prąd gaz, czynsz oczywiście znam;) powiedzcie mi jak to jest również z tym rozliczaniem wszystkich tych oplat z czynszem. Pierwszy raz wynajmuję mieszkanie wiec proszę o wyrozumiałość:) Oczywiście chodzi mi o jakieś normalne użytkownie wszystkiego, zdaje sobie sprawę, że wszystko zmienia się w zalezności ile osób korzysta i jak często, ale proszę napisać u siebie, będzie mi to pomocne, obecnie nie bardzo wiem nawet wokół jakich sum mam się obracać (ogrzewanie jest również miejskie). Bardzo proszę o podpowiedzi:) Pozdrawiam wszystkich. P.S. Byłoby też fajnie, jakbyście pisali, z jakich dzielnic jesteście, wiadomo, w centrum chyba wychodzi drożej niż gdzieś indziej, ja mieszkam teraz na Retkini więc jak ktoś stąd ma dane, to proszę;) Oczywiście z innych miast też proszę pisać, będę miała jakikolwiek obraz sytuacji, którego teraz mi brakuje:( Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×