Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania_a172

jak pierzecie pościel dziecka?

Polecane posty

Czy mogę wyprać pościel dziecka normalnie w pralce,ale nie poszewkę tylko środek,bo boję się,że mi sie skleji do kupy to gąbka czy co to tam jest:) Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzi ci o
Pościel czy kołdrę i poduszkę??Bo to jest różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma metki, instrukcji prania? ja normalnie kołdrę i poduszeczkę prałam na 60 stopni i nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja tez prałam na 60 tyle że niestety z jedną poduszką był mały problem tzn wkład zbił się w jednym kącie ale chwila cierpliwości i wszystko było ok tylko trzeba było go rękami porozdzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o kołdre i poduszkę. No właśnie,że nie ma metki,była na opakowaniu ale wyrzuciłam i nie pamętam czy mogę to wyprac czy mi się w środku do kupy to wszystko nie poskleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musisz metodą prób i błędów :P najwyżej wypierz najpierw samą poduszeczkę, jak się jej nic nie stanie to wypierzesz i kołdrę. ale wydaje mi się że pościel dla dzieci powinna mieć możliwość prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzi ci o
No tak jak dobra pościel to nic się nie stanie.Ale jak gorszej jakości to się wypełnienie w środku pozwija w kulki i do wyrzucenia będzie.Kiedyś kupiłam jaśka w markecie wyprałam i tak się zrobiło.Za kołderkę słono zapłaciłem i do tej pory ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja namoczę w wodzie i położę później na suszarkę to też może się w srodku posklejać? bo moja Córeczka jest chora i zwymiotowała i muszę ją wyprać tylko właśnie nie chcę jej popsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chyba juz nie masz wyjscia-jak zwymiotowala- to tak jakby juz jest "popsuta"-bez prania jej ponownie nie wykorzystasz...ale moze sprobuj recznie zamiast w pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że muszę ja wyprać,tylko boję sie,ze mi sie poskleja i chyba rzeczywiscie wypiorę ją recznie i zobaczę co z niej zostanie,a jak wszystko będzie dobrze to do pralki chyba też się będzie nadawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×