Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agaiaiia

pytanie do planujących ślub

Polecane posty

Gość agaiaiia

witajcie, mam pytanie do tych któzy planują ślub mianowicie chodzi mi o listę gości mam taką sytuację że w czerwcu bierze ślub moja kuzynka i zaprasza oczywiście moich rodziców, moją siostrę z chłopakiem, brata z dziewczyną a mnie i mojego męża nie ponieważ jak powiedziała my jesteśmy już osobną rodziną i nas nie zaprosi czy to normalne zachowanie i ja wyolbrzymiam problem czy to jednak z nią jest coś nie halo? jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne. jeśli nie chciała zapraszac oddzielnych rodzin to mogła zaprosic tylko twoich rodziców lub rodziców z dziecmi czyli twoją siostrą i bratem. a skoro zaprasza twoje rodzeństwo z osobami towarzyszacymi a ciebie nie to moim zdaniem nie ładnie. ale to ich sprawa, może cie nie lubi. sumie czasem tak jest że z jedną osobą sie utrzymuje częstszy kontakt i się ją zaprasza a już np z siostrą tej osoby nie i sie jej nie zaprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest troche nie na miejscu.. ale tak jak kolezanka wyżej napisała, może nie ma z toba takich dobrych relacji jak z twoim bratem i siostra.. poza tym jak dobrze przeczytałam, ona ma miec ślub w czerwcu, a do tego czasu może sie wszystko zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja byla ta kuzynka i nie zaprosilabym Cie na swoj slub to jedynym dobrym argumentem byloby to ze niemamy ze soba dobrego kontaktu... A tak to niewiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafadas
my w ogóle nie utrzymujemy kontaktu ze sobą , ani ja ani moje rodzeństwo a wiem ze nie planuje mnie prosić bo to chrzesnica mojej mamy w każdym razie nawety jakby się jednak zdecydowala nas prosic to z takiej łaski nie mam zamiaru isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak robiłam
powody? - koleżanki wyżej napisały. Po prostu z siostrami utrzymywałam dobry kontakt a z ich braćmi nie koniecznie. Tak samo zaprosiłam 3 wujków a czwartego nie bo ostatnio widziałam go parę lat wcześniej a na ulicy nawet mnie nie poznaje. U mnie w rodzinie też tak samo się zaprasza i nikt sie o to nie obraża. Nawet od niektórych osób których nie zapraszałam dostaliśmy życzenia albo prezenty. Jedna z moich kuzynek która była u mnie na weselu zaprosiła tylko moją siostrę bo robili małe przyjęcie, podaliśmy przez siostrę kartkę z życzeniami a mama podała czekoladki. Chociaż u nas to wszyscy rozumieją bo duża rodzina i większość zaprasza tylko garstkę osób mimo że wszyscy jakieś tam kontakty ze sobą utrzymujemy. Co do tej twojej kuzynki to ma trochę dziwne kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już wiem o co chodzi. pewnie chcą zaprosic twoich rodziców, a ze twoje rodzeństwo mieszka z rodzicami to stwierdzili że jeśli zaproszą samych rodziców to wyjdzie głupio i dają zaproszenie dla wszystkich którzy tam mieszkają. a ty pewnie mieszkasz oddzielnie i już cie nie zapraszają. Zgadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaiaiia
akurat mieszkamy wszyscy razem :D więc naprawdę nie wiem o co jej chodzi, ale skoro ma takie dziwne rozumowanie to niech ma ;) oby jej się wesele nie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokokomoko
A Ty ją zaprosiłaś na swój ślub? Jak nie, to masz odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
mój brat robił skromne przyjęcie weselne,wielu kuzynów nie zaprosił,jedna z kuzynek wychodzi za mąż i zaprosiła moich rodziców,moją siostrę z chłopakiem i mnie z narzeczonym,mój brat tez jest obrażony że nie został zaproszony ale on tej kuzynki nie zapraszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×