Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pielucha

Kiedy mężczyzna zasługuje na kobietę?

Polecane posty

Co mężczyzna powinien zrobić, by kobieta powiedziała.." pójdę z tobą na koniec świata"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz mieć mocny i długi
mieć dużego kutasa i pierdzieć podczas stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to musi być inteligentny i traktować kobietę z należytym szacunkiem.To przepis na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na randkę
jak to TEN mezczyzna to wystarczy, że wyrazi chec :P jak nie TEN - nic mu nie pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy podchodzę do kobiety i chcę ją poderwać, to teraz zaczynam zastanawiać się, bo jak przerodzi się to coś poważnego a ja uświadomię sobie, że tak na prawdę ja na nią nie zasługuję, pewnie nie zagwarantuje jej swietlanego finansowego wsparcia, to czy powinienem dać jej to do zrozumienia, zerwą kontakty, czy w ogóle na starcie już se dać siana. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na randkę
Nie wiesz? :D Znaczy To samo co TA kobieta którą bys na ten koniec swiata chciał wziać :P No, bo chyba nie zaproponujesz takiej wyprawy bezzębnej starowince spod ósemki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na randkę
pewnie nie zagwarantuje jej swietlanego finansowego wsparcia, :D, :D, :D no skoro masz panne za skarbonkę to faktycznie lepiej se odpuść.:P Swoją drogą znasz jej system wartości i wiesz, że świetlane finansowe wsparcie to własnie to czego pragnie w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy kobieta jest we mnie zakochana, to czuję olbrzymią presję, dużą odpowiedzialność, wiecie, jak one zaczynają nielogicznie gadać i bezsensownie układać plany, tak, że ja w tym momencie czuję, że powininem przejąć stery i myśleć za nas obojga. Tylko, że wtedy kiedy jej logiczne rozumowanie przestaje funkcjonować, to ja przestaję to traktować poważnie. Czasem też boję się o taką dziewczynę, bo ta chyba nie panuje nad sobą, wiem, że może się zawieść, co wy sądzicie o zakochanych kobietach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz mieć mocny i długi
poprawda, musi mieć dużego kutasa i tak nim operować, żeby dama piardła podczas stosunku. A przed modlić sie o dobry wzwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżeczka waleriany
że ja w tym momencie czuję, że powininem przejąć stery i myśleć za nas obojga. no, w takim wypadku na pewno zakotwiczysz z panną która chętnie pozwoli ci myslec za was oboje...oby nie była to różowa barbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męski penis częściej jest problemem dla mężczyzny niż dla kobiety i to jemu czyni większy mętlik w głowie.....Dbam w każdym razie o niego specjalnie dla kobiet, z szacunku dla nich. Tak samo jak o dłonie, czy włosy....najważniejsze moim zdaniem to zawsze mieć czystego penisa a nie przedłużać go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mówisz, że mężczyzna winien mieć dużego penisa, to taki będzie domagał się u kobiet odpowiednich walorów rozrodczych,,,vice versa,,,,czy o to chodzi? Ja nie chcę nikogo dyskrynimować z powdu tego co ma między nogami..Mówię o kobiecych częściach ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżeczka waleriany
w temacie to chyba nie ma uniwersalnego wzorca jedna pójdzie za twoim portfelem, inna za przyrodzeniem, kolejna za obietnica białej kiecki itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blog krokodyla
broń i konserwy, to sie zawsze może przydać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogą sobie wibratorów powkładać?!!?!? Ja jako mężczyzna chcę zabiegać o poważniejsze rzeczy. A poza seksem, to co Mężczyzna powinien robić z kobieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
co mozna z kobieta robic? co za debilne pytanie. zadaj sobie pytanie co chcislbys robic z kims a co sam. Kobieta winna byc towarzyszka w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×