Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Vi, odpisałam już "twojej osobie" powyżej, więcej wpisów Ci nie poświęcę :) Sayonara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie? tak jak sie na to przyglada z boku. To wydaje sie to niemal sympatyczne. Chcac nie chcac strona w sporze byc nie chce i takowego zamiaru nie mam. Moge zaoferowac. Basen i kisiel. Wielu bojownikow zapewne "takiej" potyczki chcialo by byc swiadkiem. nie mniej jednak polecam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja sie pisze na ogladanie tej pasjonujacej walki:p a zreszta na ta oliwke i kobiete pisze sie jeszcze bardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. Strata czasu. A tak w ogóle to najpierw trzeba Basic opanować, potem zająć się Pythonem, polizać trochę Adę żeby przejść do Object Analysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacre
e tam i tak mi dzisiaj nie da bo ogródka nie skosiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, sami programiści :) I to jeszcze z upodobaniem do gry wstepnej w pracy z obiektami. Ale czasem mozna natrafic na problem negacji logicznej (!) albo postdekrementacji lub nawet destruktora :) Co w takich przypadkach robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarod
Foxy Lady takie rzeczy to tylko w erze .... ale szukać warto pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Programowanie to logika, lepszy jest sprzęt (czyli hardware). Szczególnie interesujące są momenty stawiania sztywnego łącza. W ogóle odpowiedni dobór konektorów męskich i żeńskich oraz zagadnienie zabezpieczenia styków są najciekawszą tematyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak software zawiedzie, to hardware bywa bezuzyteczny... wszystko wisi i nie nadaje sie do uzytku. Sloty slotami, łącza łączami, ale cos tam jeszcze musi płynąć pomiędzy. Jakies bajty czy gigabajty :) Co Ci to da, że wetkniesz koncówke, kiedy reakcji urzadzenia niet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
Foxy😘, a jaki jest Twój stosunek do krosowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunek do krosowania... z tym kojarzy mi sie tylko motocykl, a co eksperymentator mial na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!Zapraszam !!
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz! Odwiedź nas na http://sexycity.pl/polecam/83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ?" hmm Zastanawiające. Ponoć inteligentni ludzie się nie nudzą.. Kiedy poznajesz nowe osoby to nie poznajesz ich... poznajesz "ich reprezentantów -by chriss rock Czy chciałbym wstąpić do jakiejś społeczności ? brzmi jak zaproszenie do sekty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera dosłownie na chwilę
Już zdążyłam zapomnieć jaki plebs tutaj siedzi. :D Trash, trash, traaash. :D] Oczywiście nie piję do Ciebie Foxy, Ty jesteś w pytkę ale zakończ poszukiwania superfaceta na forum dla kobiet. :) To się gryzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
vera, plebs nie rozumieć, prosimy po polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, ja nie szukam, tylko robie rekonesans, czy tacy chodza po swiecie, nie uzyłam w temacie słowa "szukam" ;) jesli taki istnieje, to niech mnie sam znajdzie. A mój topik jest i dla plebsu i dla arystokracji, także wpadaj śmiało, bez wzgledu na to w której klasie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera mit euch
Ja jestem wyleczona, już mnie to nie interesuje. Życzę szczęścia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam nie ważne
skąd Wy ludzie dorośli tyle czasu znajdujecie na te przesiadywanie na kafe:O no kurde rozumiem partnera brak dzieci brak ale o siebie trzeba zadbać i coś jeszcze odłożyć jak Wy tyle czasu na to wszystko macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam... a skąd wiesz ile czasu kto przesiaduje? ja nie mam na tyle czasu, żeby komus prowadzić statystyki wejśc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorąco hothothot
Hej! Byłam na www.sexycity.pl/polecam/83 znalazłam tam fajnych facetów. Wejdź i sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×