Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Gość czyli po 40
żyłam z takim, któremu uwłaczało sięgnięcie po przysłowiową ścierkę. W efekcie, po moim zniknięciu tonął w brudzie... a hrabią był, tylko na służącą...nie te czasy...:D Też lubię sam sobie radzić i myślę, że nawet gdybym miała te 12, to i tak z chęcią udzielałabym się domowo, bo lubię :) Jak się kocha "dom", to się go buduje, sprząta, remontuje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
panie kilker pompa jyz poszla! yak na serio czesto nie robi brym brym bo sie kabalek od akumulatora poluzowal, obrecz zasniedziala itp. takie oroblemy to nie oroblemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, nie tylko ma robic brym brym, ale także przemieszczać się ;) w koncu nie musze umiec wszystkiego ani miec w piwnicy wywazarki do kół a w garazu stacji diagnostycznej :) Jak mi stanie gdzie nie trzeba to mam assistance i wystarczy. Aczkolwiek jak zagladam pod maske czuje lekkie podniecenie i niedosyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po 40
no i Fox wprowadziła wreszcie do rozmowy nieco erotyczną nutę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy_Lady masz racje , zaradnosc kobiety nie ogranicza sie do zarobkowania ale do umiejetnego stawiania sobie pytan i wyszukaniu nan wlasciwach odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego, ale moje robi raczej brrrrryyyyymmmmmmmmmm potem dwójka i znów brrrrrrryyyyyyyymmmmm. Czy Twoje auto nie ma czegos z prostatą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko Biberoni
DJADAMOS PRZYBYWAJ ! Aha DJADAMOS nawiąż tu ze mną kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
ja mam swoje pole bitewne w domu u babci gdzie robic moge slownie wszystko. i tez lubie to podniecenie gdy cos naprawiam po raz pierwszy i efekt po udanej pracy naoawajacy duma! a auto dalej brym brym nie robi i zasiegu nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moje auto, to prostata wymaga już regularnych przeglądów. A co tam u Ciebie pod maską? Maszyna dobrze naoliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
auta prostata to rozrusznik jesli by tak porownywac tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev Foxy_Lady masz racje , zaradnosc kobiety nie ogranicza sie do zarobkowania ale do umiejetnego stawiania sobie pytan i wyszukaniu nan wlasciwach odpowiedzi wszystko zalezy od tematyki pytań i odpowiedzi. Jesli zadam sobie pytanie dlaczego światło sie nie świeci i jedyna odpowiedz, jaka przychodzi mi do glowy to "nie mam bladego pojęcia" to juz katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla inteligentnej kobiety tematyka ganz egal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po 40
a jak jadę pod górkę, a auto robi brym brym i muszę z czwórki na trójkę (wcześniej w tym samym miejscu nie), to pompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
gdy zarowka sie nie pali nalezy wziac latarke w dlon i czekac do rana moze sie samo naprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy_Lady poszerzając swoja strefę komfortu możesz dojść do zamierzonych rezultatów, nowych inspiracji, choć ja to kiepski przykład poszerzania. Może nie rezygnuj z love story, tylko zrób sobie drugie alternatywne, bo nie wiesz co będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, erotyczno-motoryzacyjna, a to całkiem przyjemna kombinacja ;) może sie czegos od chłopaków nauczę. No w końcu sie samym zarabianiem człowiek zyje, czasem milo sie umarasic, a jak zrobi brrrrrrrryyyyyyyymmmmmmm to duma rozpiera. Mnie ostatnio rozparla jak sama naprawilam sobie pralkę :) nie czulam takiego podniecenia jak pod maska, ale i silnik był mniej imponujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> po 40 : jeśli kiedyś nie trzba było redukować a teraz trzeba to znaczy, że w dalszym ciągu następuje wypiętrzanie formacji czwartorzędowych i wzrasta nachylenie terenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jak pod maska nie ma osmiu garow to lepiej niech tym zajmuje sie mechanik...reszte zostawiam zawodowcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po 40
motoryzacja baardzo kojarzy sie z erotyką :D Od dawien wiadomo iż samochód, to bezsprzeczne przedłużenie męskości :D (dla potrzebujących)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Foxy : Tematyka się jek najbardziej wiąże. Generalnie jak tak trochę podpompuję opony, pokręcę gałkami, pomacham dżwignią i zacznę szlifować przepustnicę to musiałbym być impotentem, żeby się nie podniecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
wczoraj musialem ratowac tron! obawiam sie jednak, ze to tylko przedluzanie zycia i nalezy go wymienic. powod do dumy - 0 nabyte nowe umiejetnosci - 0 zapobiegniecie katastrofy + 500 do zajebistosci ;) naprawde umililiscie mi dzisiejsza prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, witaj :) Satyr, gdyby mechanik mi tak odpowiedzial, to pewnie dostałby w zęby :) Ale to w sumie niezłe obejście, jak z wiekiem facetowi nieco uwiednie, to zawsze może powiedziec, że to otwór sie rozepchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
trzepie na tronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po 40
SS....... jesteś dowcipniś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Foxy : a ja dbam o zęby i dlatego nie jestem mechanikiem. Co nie znaczy, że nie lubię podłubać w bebechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
zapomniales dodac, ze przy tym staram sie uruchomic samochod ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×