Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Satyr, jakby Ci tak jeszcze stanął obok mnie to i ja bym frajde miała;) pan twardowski wczoraj musialem ratowac tron! obawiam sie jednak, ze to tylko przedluzanie zycia i nalezy go wymienic. W jaki sposób zdobyłes te +500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Foxy: ależ oczywiście! Jeśli stanie i nie robi brum, brum to wtedy własnie przydaje się mechanik-amator, który potrafi rozruszać interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
skad to 500? z reklamy i ty mozesz zostac bohaterem w swoim domu ot takie wlewanie sobie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, chłopcy i dziewczyny, dziekuję za budujacą i na poziomie pogawędke, bede sie ewakuowac do wyra, choc nic tam brum brum nie robi, no ale jednak rano trzeba wstac i życiu znowu zasmiac sie w twarz. Flapjack, postaram sie popracowac nad ta strefą komfortu. No i wypróbowac promienny uśmiech, choć wydaje mi się, że dośc często go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
i teraz po kritkiej rozmowie wstepnej podsumujmy jaki ten "twoj" chop ma byc. juz powinien sie zarys pohawic. no i jak zasluzy to i do serca mozna wpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
no i wyskoczylem jak filip z konopii ;) trzymaj sie usmiechaj sie to moze kuedys po drodze sie spotkamy to i ja sie usmiechne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po 40
Fox z optymizmem przez zycie i miej serce i patrzaj w serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarys faceta... spróbuje go sobie wysnic. Po tej pogawedce musze dołozyc jeszcze jeden warunek, poczucie humoru, no nie ma to, jak sobie troche poswintuszyć tak, jak z Wami dzisiaj ;) Z takimi atrybutami nie ma szans, żeby "cosia" nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardowski, ale miej jakis znak rozpoznawczy, żebym wiedziała, że Ty to Ty, wtedy nie dośc, że sie usmiechne to jeszcze dam Ci fory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
ktora/y possa moje trufle podczas posiedzenia na tronie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli po 40
szczery uśmiech obcego jest bezcenny. wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
i slusznie! poczucie humoru dobry podpunkt! w swoim castingu przedstaw to jako obowiazkowy punkt programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
podaj maila jesli mozesz obieccuje naprawic to auto i bedzie bruyyyym jak sie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli możesz, to podaj swój, a ja Ci maila odeslę. Nie mam na podoredziu lewego konta a na forum "prawego" nie chcę podawać. Jakas taka nieufna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxxsy
skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan twardowski
pan twardowski ma zaczarowanego kura i pakt z diablem podpisany na byczej skorze- widziany ostatnio na ksiezycu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen bez logowania
Jak dasz się dobrze zerżnąć to reszta się poukłada :-) Wszystko zaczyna się od bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heej cho!
co to PMS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół napięcia przedmiesiączkowego (Premenstrual syndrome, PMS) zdarza sie cylkicznie co miesiąc w róznym nasileniu :) Głównie polega na: bez kija nie podchodź :) W zasadzie u mnie gdyby mierzyć siłą zniszczeń byloby średnio F2-F3. W skrajnych warunkach dociągne do F5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnies glowe spod laptopa to dojrzysz mezczyzne... po jaka cholere calymi dniami tu przesiadujesz i jeczysz o faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lubię sobie czasem pojęczeć, jak wiekszość kobiet. Po co czytasz, skoro nie jestes facetem z moich snów? Poza tym pojęcie "całymi dniami" jest mocno przesadzone, watpię, żebys uczciwie prowadziła statystyki mojej aktywności na cafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prowadze twojej statystyki bo mnie to nie kreci ale kiedykolwiek sie tu pojawiasz to widze ze jeczysz i sie zastanawiam po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz tez sptykam sie z opinia jakoby wiekszosc kobiet lubi pomiauczec:/...skad to wytrzasnelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×