Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

jak pozbyc sie natretnego goscia?

Polecane posty

witam mam problem w sierpniu bylam z nowo poznanym kolega na weselu ale chlopina sie zakochal i koniec nie mamy kontaktu bo bardzo przykre slowa mi powiedzial, po tym jak mu oznajmilam ze z tego nic nie bedzie teraz ciagle do mnie wydzwania, pisze wczoraj go spotkalam wieczorem powiedzialam ze nie mamy o czym rozmawiac i koniec on rzucil takim blagalnym glosikiem ze dzikeuje mi ze pozwolilam mu sie w sobie zakochac :o porazka jak mam sie go pozbyc? nie odzywam sie od tego wesela, tj w sierpniu bo widzialam wtedy co sie z nim dzialo juz jest listopad a koles nie odpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chcialam tylko dodac ze zaczynam sie powoli bac, bo koles wie gdzie mieszkam, wczoraj czekal na mnie przed sklepem bo niemozliwe zebym ja wyszla i nagle on mi smignal z lewej strony i od razu agnieszka i blablablah ani o czesc co tu robisz, tylko od razu zaczal do mnie mowic zebym go wysluchala itp nie chce mu nic pisac, odpisywac na smsy zeby nie pomyslal ze moze zmienilam zdanie ale sama nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś trzeżwy
pożycz maske od szynyszyn ,nierozpozna cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha no niestety w tym
największy jest ambaras żeby dwoje chciało naraz :) Może spytaj go czy masz się z nim spotykać z litości? Nie jest w twoim typie, przykro ci, ale nic z tego nie będzie, więc szkoda jego czasu. Ponadto ty już się spotykasz z kimś innym (nawet jeśli to nieprawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mi sie na poczatku podobal jest calkiem fajny, przystojny, super sie z nim rozmawialo ale po kilku dniach znajomosci zaczal mi jazgac i wypytywac gdzie wychodze, awanture mi zrobil jak bylam u kuzyna i chcialam wyjsc cos zjesc, powiedzial ze go oklamuje itp, na poczatku znajomosci :o naciskal bardzo itp, a to mnie zniechecilo, bo z tego mogloby cos byc, nie mowie ze nie poa tym powiedzial mi strasznie przykra rzecz, wiec niech spada tylko w tym rzecz ze ja nie chce z nim rozmawiac, on przez to nie zasluguje na to zebym nawet na niego patrzyla a ciagle wysyla smsy, dzwoni itp przeciez ja sie do niego nie odzywam to jasno daje mu do zrozumienia ze nie ma po co dzwonic ile razy on mi pisal ze ja nie mam odwagi sie odezwac, ze ja sie boje itp, ile mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgaasfasfsafasf
a g n i e s z k a _ Postrasz go policją że jak nie przestanie to powiadomisz policję że Cie nachodzi itp. a jak to nie pomoże to naprawdę zgłoś to na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym sie przejmuje? chce wyjechac pod koniec grudnia to jest jeszcze prawia 2miesiace wczoraj w ogole byl dziwny dzien, caly dzien czulam ze go zobacze, nie wiem czemu, taka mialam mysl ze pewnie go dzisiaj spotkam jechalam tramwajem i byl koles podobny do niego, mowie o kurde i pozniej wlasnie poszlam do tego sklepu a on musial mnie widziec i czekac na mnie, bo skad nagle by wpadl na mnie? to by powiedzial o agnieszka czesc a on od razu - agnieszka wysluchaj mnie tego sie boje ze moze za mna lazic, skoro ciagle dzwoni, to widac ze ma czas wiec tego sie obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_cool
Dziwna sprawa, faceci się tak szybko nie zakochują. Pewnie wypolerowałaś mu gałkę na tym weselu, a że prawik to zapłonął do Ciebie wielką miłością. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka jesteś z poznania
ja tez jaka dzielnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmagp
Kolejny jebniety psychol-pomysl ze on dopiero sie rozkreca:o moja rada zastosowana osobiscie-calkowicie ignorowac!jak zaczepia to spieszysz sie i nie mozesz gadac,pamiataj ze im dluzej to trwa tym trudniej zeby odpuscil ps.mnie jeden taki nekal 2 lata,doszlo do pobicia i policja tez byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tego sie boje on mi nawet jak przed weselem szlismy razem na imprezie, to przy jego znajomych wydzieral sie na mnie ze mam inna sukienke nalozyc :o jest koles nienormalny, szybko sie denerwuje i tego sie boje ze moze gdzies mnie tam reka machnac ale ja go ignoruje, o to wlasnie chodzi, ze ja go ignoruje nie odzywam sie, nie odp na smsy ani na telefony wczoraj 2 smsmy napisal, dzisiaj juz pierwszego dostalam nie chce sie ukrywac i chodzic kanalami ale zaczynam sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmagp
zmien prosze nr i sklep na jakis czas i poczytaj o stalkingu w googlach -tak sie nazywa przesladowanie i od tego roku jest karalne-pamietaj ze on sie rozkreca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka jesteś z poznania
pytam cie w jakiej dzielnicy ? bo jeśli to psychol z wildy lub jezyc to współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmagp
Ja mialam w mixie i doladowalam za 2 stowy zeby umowe skonczyc tak bylam znerwicowana ps.jak zacznie straszyc samobojstwem nie dziw sie i nie wierz to typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jolka ladaco
natrętny pasażer........a gdyby tu wasz synek odlatywał w gbupą 100-u osobową to sami widzicie jaki byłby tłot i nie mówcie że nie macie synka bo w każdej chwili mieć go możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz straszyl ;) juz nawet mi mowil ze on do poznania jedzie dla mnie, ze ja mam podjac za niego decyzje bo ja decyduje o jego zyciu :o o samobojstwie tez mi mowil, ze sie zabije bo juz widzi sensu itp :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmagp
no typowe moj eks psychol z 10 razy sie zabijal manipulacja aby wzbudzic twoja litosc mowie ci ze u mnie tez na poczatku bylo niewinnie a potem doszlo do na prawde przykrych rzeczy,zmiana nr w abonamencie to ok.150 zl jakby cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmagp
no typowe moj eks psychol z 10 razy sie zabijal manipulacja aby wzbudzic twoja litosc mowie ci ze u mnie tez na poczatku bylo niewinnie a potem doszlo do na prawde przykrych rzeczy,zmiana nr w abonamencie to ok.150 zl jakby cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady nie sram pieniedzmi zeby wydawac na zmiane przez jakiegos debila w sumie ja usuwam te wszystkie smsy a moglabym je trzymac boze co za debile chodza po tym swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu się nie odzywać. Miałam taką samą sytuację, fajny chłopak, dżentelmen, inteligentny, wykształcony ale nudny jak flaki z olejem ale najgorsze było to błaganie. Szkoda mi go było i czułam się jak ostatnia świnia, ale innego wyjścia nie było:/ bo on z każdym słowem, smsem łudził się. Po kilku latach spotkałam go z dziewczyną, wyglądał na szczęśliwego, więc dobrze się stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kurde ja sie w ogole nie odzywam on powinien zrozumiec ze tyle czasu ciszy z mojej strony to cos oznacza zreszta kolejny raz mowie, po tym co mi powiedzial to nawet najgorsza osoba na swiecie czulaby sie lepiej ode mnie ;) wiec to jego wybor, chcial to tak ma ale zaczynam sie bac po tym spotkaniu widze ze on nie chce odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmagp
oni nie rozumieja skoro posunal sie do wspominania o samobojstwie to widac ze niezle juz ma w glowce moj eks mimo ze od 2 lat mnie nie widzial i nie odpwoiedzialam na zadna wiadomosc od niego!! wciaz co jakis czas pisze,czy to na nk do mojej siostry, czy to na poczte ktorej nie zmienilam, ROZUMIESZ !!? 2 LATA wiem ze kasa nie srasz itp ale ja wtedy juz bylam na skraju wyczerpania psychicznego,wystawal pod moim domem, spał nawet w samochodzie zaparkowanym na przeciwko wydzwanial o 2 w nocy itp wylczalam tel i rano 30 nieodebranych horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmagp
blaganie, plakanie standard potem grozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to na poczatku sie pdoobalo ze jak mielismy kontakt jeszcze to faktycznie duzo dzwonil, smsowal, az za duzo jak na poczatek znajomosci pozniej zaczal wypytywac o moich poprzednich facetow wiecie co robil nawet? dzwonil do mnie o 3 wnocy i wypytywal o rozne rzeczy, kto byl lepzy w tym, kogo ja wole itp :o on mi pozniej o tym mowil a ja nie pamietalam o czym z nim w nocy rozmawialam a widzialam ze rozmawialismy jak sprawdzalam pozniej polaczenia pozniej wylaczalam na noc tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×